Networking

Wpisy zawierające słowo kluczowe networking.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jak szukać pracy, żeby się z niej cieszyć i nie myśleć szybko o jej zmianie. ⚪️ Pracuj z radością!

12.09.2019 Ostatnio pisałam o tym co robić gdy jesteśmy w potrzebie znalezienia nowej pracy. Pisałam o tym, że droga na skróty jest niewypałem zwykle i nie prowadzi do wymarzonej posady.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W biznesie liczą się kontakty Poszukiwacz wiedzy

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o prawdziwości tych słów. O korzyściach płynących z biznesowego networkingu wiedzą przedsiębiorcy tworzący BNI Silesia. Wszystkie grupy BNI w Polsce jak i na świecie są grupami wsparcia biznesowego. Pierwsza grupa powstała w 1985 roku jako biznesowa i profesjonalna organizacja referencyjna. Podstawową zasadą działalności jest zasada wzajemności. W klubie, w danym czasie może być tylko jeden reprezentant z danej branży. Podczas cotygodniowych spotk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Networking Poszukiwacz wiedzy

      Networking to budowanie sieci kontaktów, w celu lepszego zarządzanie swoją karierą, lepszego kształtowania swojego biznesu, wykorzystując zasadę wzajemności: ja pomogę Tobie, Ty pomożesz mnie. Współcześnie niezwykle ciężko jest (czasem wręcz jest to niemożliwe) osiągnąć swoje cele biznesowe bez pomocy innych ludzi, bez współpracy z innymi, ponieważ koszty działalności są zbyt duże. Kwintesencją networkingu jest zasada my promujemy czyjeś osiągnięcia i cele, ktoś promuje nasze, dzięki temu obie strony odnoszą korzyści i są zadowolone.     Networker (...)

Zobacz cały wpis na blogu »