Namiętność

Wpisy zawierające słowo kluczowe namiętność.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Problemy w związku i relacji... Zakątek CUDów życia - Avatari szamanka z wilkorem

  Problemy i nieporozumienia w związku i w relacji między partnerami...   W związku z powtarzającymi się i powracającymi pytaniami (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ale jak to w prezerwatywie…? Blog erotyczny: Seks Opowiadania

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To tylko seks Blog erotyczny: Seks Opowiadania

  Przyjemność, rozkosz – i nic więcej. Żadnego zaangażowania uczuciowego – i namiętność nie jest jego objawem. Tak było i tak jest. I nie może być inaczej, bo moja sfera uczuciowa zarezerwowana jest dla kogoś innego… I zawsze jasno stawiałam tę sprawę, zanim doszło do czegokolwiek między mną a moimi amantami.   Było ich wielu – kilkudziesięciu. Każdy inny, każdy...   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Długo, namiętnie, głęboko! Blog erotyczny: Seks Opowiadania

I z orgazmem – taki seks lubię, taki seks uważam za udany. Oczywiście, nie każdy stosunek, jaki odbyłam, spełniał te kryteria. Wiele z moich przygód można by nawet zaliczyć do raczej nieudanych… Ale cóż, nie zawsze wszystko idzie, jak byśmy sobie tego życzyli ;)   Długo – bo nawet kilkugodzinne łóżkowe zapasy mi nie straszne... [ zobacz cały wpis ] (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
...To był błąd... WpływowyDotyk-powieść

To był błąd... Adam przysunął  się bardzo blisko mnie. Ręką masował mi kolano. Po chwili pochylił się do moich ust, wyszeptał, że zawsze pragnął ich skosztować. Po czym zaczął mnie całować. Objąłem go i położyliśmy się na ł (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Namiętność Moje wiersze

   Namiętność Przyjacielu..! Namiętność i miłość-  czasem spala Cię  i zżera.. opróżnia portfel i radość życia zabiera..   Biada Ci - och biada ! Kiedy dostaniesz się w jej szpony ..! Wyjdziesz goły i bosy.. Choć.. zadowolony.!   Zapomnisz o wszystkim  .. Bliskich i rodzinie.. Oddasz wszystko-bez reszty.! Dla słodkiej dziewczyny..   Wad Jej nie zobaczysz, bo stałeś się ślepym i głuchym ! Nikt Cię nie oświeci, nawet  gdy się potkniesz .!   Pomyśl -jednak, co  to wszystko warte ? Równie dobrze-można zagrać w karty! Los swój rzuć na jedną szalę !   Wygrasz? Albo przegrasz ? Nie miej o to żalu..! Wielka  niewiadoma jest (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na samą myśl... jeden mail

Od kiedy wysłałam pierwszego maila stałeś się częścią mojego świata. Niecierpliwie co chwilę sprawdzam pocztę w oczekiwaniu na wiadomości które doprowadzają mnie do szaleństwa. Na samą myśl o Tobie moje dłonie zaczynają błądzić po całym moim ciele sprawiając że chce Ciebie, realnego dotyku, spełnienia wszystkich fantazji o których piszemy. "Kiedy z Tobą będe poczujesz na swoich pośladkach mój bicz, będe wsuwać w Ciebie jego rękojeść, na zmiane ze swoim językiem, oraz penisem..." Wiesz jak sprawić że w jedną chwilę staję się mokra,, a mój poranek zacznie nabierać zupełnie nowej organizacji. Nie mam zamiaru zbytnio opierać się kolejnej fantazji o Tobie. "Doprowadzasz mnie do szaleństwa" odpisuje a moje dłoń niepostrzeżenie znajduje się na mojej delikatnie mokrej kobiecości. "Otworzę Cię jednym liźnięciem łechtaczki"...czytając to czuję przyjemne ukłucie w dole brzucha. Zerkam na zegarek i stwierdzam że ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fascynujesz mnie jeden mail

Po Twoich ostatnich wiadomościach jesteś cały czas w mojej głowie. Na samo wspomnienie czuje ogarniające mnie podniecenie. Oboje wiemy że wieczorem wzajemnie zaczniemy się fascynować. Nie ułatwiasz mi pracy mimo że nie ma Cię obok... "Gdybym był teraz koło Ciebie odsunął bym krzesło na którym siedzisz, związał ręce swoim krawatem, zsunął spodnie, przesunął majtki i wdarł się zachłannie językiem w Twoją kobiecość" Czytając to momentalnie poczułam jak robię się wilgotna, ciało przeszył dreszcz. Nie znasz mnie, ale doskonale wiesz jak mnie rozpalić, jak sprawić bym nie mogła się skupić, bym nie mogła zapanować nad chęcią dotykania mojej kobiecości. Po długim dniu z jeszcze szumiącymi słowami Twojej wiadomości udaje się pod prysznic. Strużki gorącej wody na moim ciele wprawiają mnie w idealny nastrój. Namydlonymi dłońmi masuje całe swoje ciało szyję, piersi których stojące sutki przypominają mi o Twoim istnieniu.  Moje dłonie zjeżdżają bar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejny ruch...erotyczny alfabet jeden mail

Niewdzięczny głos budzika dał o sobie znać wcześnie rano.Prysznic, kawa i kolejny dzień czas zacząć. Z kalendarza wypada kartka z adresem pod którym mogę się z Tobą kontaktować. Czy powinnam do Ciebie napisać?...zastanawiam się dłuższą chwilę,po czym kartka wraca do kalendarza, a ja w pośpiechu wychodzę z domu. Całą drogę do pracy myślę o Naszej wczorajszej rozmowie, o ryzyku jakie może nieść za sobą moja decyzja o skontaktowaniu się z Tobą. Sama myśl o tym staje się podniecająca. Tak, otwieram pocztę i wysyłam do Ciebie pierwszego maila... w oczekiwaniu na odpowiedź zastanawiam się jakim mężczyzną jesteś?Zajęty?Szukający wrażeń?A może zdesperowany brakiem drugiej połowy? Kiedy miliony myśli przetaczają się przez moją głowę dostaję nową wiadomość. Zaczynamy luźną wymianę maili...nic zobowiązującego. Jednak za każdym razem kiedy mi odpisujesz moje serce bije szybciej a poczta włączona jest w tle. Piszemy o pracy, jedzeniu, winie, pasjach...zwyczajne poznawanie się dwóch obcych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trochę namiętności. Samotności. Miłości. Z uniesień - uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

"Zrób coś, abym otworzyć się mogła jeszcze bardziej Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty Dla ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz" "Nie ma na świecie nic równie ok­rutne­go, jak poczu­cie opuszcze­nia wy­wołane tym, że nie ma się na co czekać."   Pot­rzeb­ne jej było nie mo­ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pocałunek. Książka... Moja własna!!!

A myślałam,że od 15 nic już się nie wydarzy. Pomyliłam się. Przez plotkę o Magdzie i Dawidzie wszyscy na nich się dziwnie patrzą. Ale to nie tylko przez tą cholerną plotkę. Tylko za tzw. błąd młodości. Oni sie całowali!!! Ale nie tak cmok-cmok tylko tak namiętnie. Nikt by się nie dowiedział, gdyby nie  Kamil i jego dziewczyna Kasia. Kamil - kolega Dawida. Kasia - dziewczyna Kamila Więc tak, Kamil zobaczył [razem ze mną ale mnie nie było widać], powiedział Kasi, a Oliwka dowidziała się od jakiejś osoby trzeciej. [Napewno nie ode mnie!!!]. Oliwia, że jest typem wojowniczki... i osoby, która kocha [a raczej jak ona by powiedziała 'koffa'] zemstę, powiedziała o pocałunku całemu światu... No ok. Bez przesady... Całemu Ognisku na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »