Miłośc

Wpisy zawierające słowo kluczowe miłośc.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MIŁOŚĆ :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

  Kochani  Madzia napisała dla nas kolejną piękną opowieść - tym razem o MIŁOŚCI Zapraszamy każdego do zanurzenia się w pięknej poezji (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
noc Zołza pełna uczuć...zołza niepłodna....

No i sobota mineła na ciężkiej pracy, sympatycznej kolacji z mężem w bistro, doglądaniu kurek, kapieli itp itp bardzo spokojnie jak na mnie, płakałam tylko raz, ale przy obieraniu cebuli....sympatycznie trzeba przyznac. Mąż już śpi po sexie i ciekawym filmie, jak to szło ''San Andreas...???'' nie pamietam dokładnie, katastroficzny, ciekawy. Fabuła typowo amerykanska, czyli wszyscy uciekaja na ostatnia chwile i pieprza utarte farmazony- przewidywalne, ale troche zaczełam myslec.....on ratownik, ona chce rozwodu bo kiedys stracili dziecko, niby sie kochaja ble ble ble i zaczełam się zastanawiac jak można się rozwieść?? Jesli się kogoś kocha to powinno się chcieć naprawiac swoje relacje a nie konczyć związek bo tak łatwiej. Co innego jak w domu panuje agresja, gwałt, znecanie, ale ogólnie kiedyś było tak, że zwiazki się naprawiało, nie kończyło i chyba ja jestem taka archaiczna. Ot takie przemyslenia po- filmowe. Tak samo jest ze zdradą....miło się patrzy na ciacha, napako (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Początek

To mój pierwszy raz na blogu Zobaczymy co z tego wyjdzie. Od kiedy sięgam pamięcią pisanie sprawiało mi przyjemność. Może nie jestem w tym jakoś bardzo wprawiona, ale przelewanie swoich myśli, precyzowanie ich aby je opisać pomaga mi w większym rozumieniu  tego co się rozgrywa we mnie i wokół mnie. Przelewanie swoich myśli, opisywanie zdarzeń sprawia, że łatwiej jest ugłaskać szalejące emocje… Przecież człowiek musi się wygadać! A nie zawsze może, nie zawsze ma przed kim. Mam na imię Agata. Mam 37 lat. Nie będę teraz wpisywać informacji o sobie, bo sądzę, że z każdym wpisem moja osoba będzie się samoistnie wyłaniać. Jeszcze nie wiem jaką formę nadam temu blogowi, na początek niech będzie dziennikiem.  Jak to wszystko pojąć? Jak ogar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dream Cel - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.

przyjaźniliśmy się dobry rok, był dla mnie dowodem, że przyjaźń damsko męska istnieje. Niestety w końcu przyszedł taki moment kiedy zaczęło mi na nim zależeć bardziej. Zaczęłam być zazdrosna o jego towarzystwo, w którym obracało się wiele dziewczyn. Już jakiś czas temu próbowaliśmy stworzyć związek, niestety jak zwykle nawaliłam. dręczyły mnie wyrzuty sumienia, które przeradzały się w uczuci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZY MOJEGO DUCHA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OCZY MOJEGO DUCHA 213. Przed moim ziemskim ciałem niech podążają pokazując mi właściwy kierunek mojego ziemskiego życia, przepojonego duchem, współbrzmiącego z wolą Bożą nieustannie. W ten sposób wiem, że Źródło wiecznego Życia odnajdę i z niego czerpiąc Słowo ludzkim duchom przekażę, aby mogli odnaleźć drogę do duchowości, do Królestwa ducha, do Raju. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZAS PRZEMIANY ZACHODZĄCEJ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZAS PRZEMIANY ZACHODZĄCEJ 190. Wymaga wiele wyrzeczeń starego, ich odrzucenie na drodze do nowego, ku Światłu i tylko stojącemu z zewnątrz może wydawać się to łatwe, lecz dla piechura wymaga użycia wszystkich swych sił, całkowitej mobilizacji, gdyż błąd może kosztować bardzo wiele, o tym piechur już wie zdobywając w drodze potrzebne doświadczenie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Miłość?. xemox

Dziewczyna pyta chłopaka.: "Lubisz mnie?."On powiedział "Nie". Myślisz ze jestem ładna?. - zapytała.Znowu powiedział "Nie". Zapytała wiec jeszcze raz.:"Jestem w twoim sercu?" Powiedział "Nie".Na koniec się zapytała.: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?."Powiedział, że "Nie". Smutne - pomyślała i odeszła.Złapał ją za rękę i powiedział.: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty."...   Ładne... szkoda, że miłość nie jest dla mnie. Nie jest mi dana.

Zobacz cały wpis na blogu »
KLESZCZE ROZUMOWEGO ŻYCIA ZIEMSKICH DUCHÓW NA ZIEMI Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

KLESZCZE ROZUMOWEGO ŻYCIA ZIEMSKICH DUCHÓW NA ZIEMI 24. Opanowały was całkowicie zatruwając wam krew i serce. Wniknęły w was całkowicie siejąc chorobę nadmiernego myślenia już dla większości nie do wyleczenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚLĄ LUDZIE ENERGIĘ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚLĄ LUDZIE ENERGIĘ... 73. Ślą ludzie energię, próbują oddziaływać i nic się nie dzieje, bo intencje nieczyste mają. Kto dziś w pokorze modlić się może z przekonania: wiem, że Pan, Stwórca jest najważniejszy, a nie od kadzideł, nieistotnych i nic lub niewiele znaczących? Modlitwy puste jak wnętrza modlących oparte na mgielnych przekonaniach nic nieznaczących i tak od tysiącleci modlą się tzw. wierni, trzepiący po pr& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OKRĘGI PRAWO POSIADAJĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OKRĘGI PRAWO POSIADAJĄ 67. Okręgi prawo posiadają, otwierając się zawsze się zamykają. Myśli, słowa i uczynki zawsze do ciebie wracają, kreśląc sobie szlachetne, dobre lub niskie złe życie, jakie chciałeś takie wiedziesz życie. Wola dobra lub zła twoja modeluje życie. Myśli cierpkie, słowa złe, czyny nieszczęśliwe, takie sobie dzisiaj życie malujesz, skutki zwrotne twoje do ciebie cierpkie, złe, nieszczęśliwe płyną, bądź pewny szybko dorwą cię. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FAŁSZYWYCH ZNAKÓW JEST WIELE

FAŁSZYWYCH  ZNAKÓW JEST WIELE14.Fałszywych znaków jest wiele a PRAWDY znak jest jeden zabłyśnie dla każdego ducha na Ziemi tylko raz przez 5 minut, każdy ma szanse, choć ciemności wokół to każdy duch zobaczy iskierkę ze Światła i poczuje ją i wybierze swoją drogę. 

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZESŁANIE PRAWDY Objawienia Tyary

   OD DZIŚ JEST KRÓLESTWO BOŻE NA ZIEMI! 07.09.2007 rok1.Idą tłumy dusz do ducha, idą siłą Światła zmuszeni, przez Ziemię całą, stanąć u bramy do Raju, stanąć przed Jezusem Chrystusem by obudzić ducha i służyć ŚWIATŁU  dziękczynną codzienną modlitwą z uczucia do STWÓRCY, z miłości ż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »