Metamorfoza

Wpisy zawierające słowo kluczowe metamorfoza.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wyruszam w podróż. Nałogi, otyłość, walka, zmiana, metamorfoza

Wyruszam w podróż. W długą podróż. Postanowiłam dzielić się refleksjami z tej podróży, bo mam nadzieję być może komuś pomóc. Moje dotychczasowe życie biegło od katastrofy do katastrofy, tzn. nie były to rzeczy spektakularne, graniczne. Były to rzeczy, które burzyły pewnośc siebie, wiarę w to, że mogę coś zmienić, że mogę inaczej żyć. Nadać życiu nową jakość. Tkwię od dzieciństwa w przekleństwie swojego wyglądu. Przy czym, aby być uczciwą napisać muszę, że nie wyglądam jak bardzo otyła osoba. Jestem na pewno większa od przeciętnej kobiety, bo ważę w granicach 90 kg, ale tłuszcz mi się nie ulewa. Być może to zasługa tego, że ćwiczę praktycznie od dziecka, z większymmi bądź mniejszymi przerwami. Postanowiłam zmienić moje życie, bo rzeczą nie do zniesienia dla mnie stał się fakt, że NIGDY nie osiągam tego, co sobie założyłam. Ma to formę patologiczną wręcz. Jezeli postanowię schudnąć 20 kg w 6 miesięcy, to stając po tych 6 miesiącach na wadzę zobaczę - 1 kg lub +4 kg. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Start po nową sylwetkę Blog odchudzający

Zaczynam... ...który to już raz? mam nadzieję,ze ostatni,że zwycięski :) Poprzedni był baaardzo dobry ale niestety niestabilny. Mowa o walce o smukłą sy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Metamorfozy Paradiz Art - wizaż i fotografia

Witam, Coś słabo dbam o tego bloga, ale postaram się, żeby to się zmieniło... Póki co przedstawiam krótką relację z ostatniej sesji... Paweł - fryzjer współpracujący z Paradiz Art potrzebował zdjęcia fryzur. Pomysł był dość spontaniczny więc nie zdążyliśmy znaleźć modelek i przyprowadził na sesje swoje koleżanki - Gosię i Różę. Dziewczyny nie miały żadnego doświadczenia w pozowaniu... Gdy Gosia jako pierwsza stanęła na białym tle w pełnym makijażu i "cudem" na głowie zobaczyłam przerażenie w jej oczach a mina mówiła "ja chcę stąd uciec" :P, ale atmosfera szybko się poprawiła i zrobiło się bardzo wesoło jak tylko Róża dołączyła do niej ;). Dziewczyny szybko się rozkręciły... :). Efekty sesji możecie zobaczyć na www.paradiz.art.pl osobno dla Róży i Gosi A poniżej zd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »