Mesjasz

Wpisy zawierające słowo kluczowe mesjasz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Łk 9, 18-22 bierziczytaj

Mesjasz daje ojczyznę wieczną. ...   Wargami wyznajesz jedynego Syna Ojca i twego Pana. Życiem, postawą i działaniem wyjaśniaj to, co wyznajesz ustami. ...   Bez względu na to, co się stanie, zawsze bądź po stronie Zwycięzcy. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko na Ziemi się przemienia Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Wszystko na Ziemi się przemienia 36. Wszystko na Ziemi się przemienia we wzmożony sposób, atmosfera się zagęszcza, czuje się napięcie. Kto fal Światła mało przyjmuje i bez ich przetwor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Duchy ludzkie czują Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Duchy ludzkie czują 33.  Duchy ludzkie czują ożywienie i duchowe radosne przebudzenie. Powstają widzący na Ziemi, aby głosić sąd Boży. Każdy sądzi się sam ostatecznie, zjawisko występuje w masowy sposób. Groby pustoszeją i znów się zapełniają. Ciała ludzkie wigoru się pozbawiają, wiodąc bycie śmieci. Naukowcy rozum swój badają, jakieś z nim związane mało jasne zależności, trwoniąc majątek narodowy, który jest źle wykorzystywany. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiele na Ziemi wskazuje… Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Wszystko na Ziemi wskazuje… 30.  Wiele na Ziemi wskazuje jak się świadomość moja Jezusa Chrystu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kometa Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Kometa 27.  Kometa na niebie stała i na Ziemi się przejawiała. Ptaki głośno ćwierkają, przyszłość na Ziemi moją zapowiadają. Wszystko się ciągle zmienia, przemienia, aż dojrzałość swoją osiągnie w Miłość i w Bożej Woli. Ptaki nadal ćwierkają, cały złoty chór siedzi i wyraźnie widzi działanie Miłości we mnie części Pana. Każdy, kto mnie Jezusa Chrystusa na Ziemi spotka osobiście, dozna objawienia i życie duchowe na lepsze zmi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Płatki róży Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Płatki róży 34. Płatki róży na wietrze szepczą do ucha o mnie Jezusie Chrystusie na Ziemi lecz oprócz istotnych, kto ich słucha, kto się nad tym choć raz zastanowi i sam sprawdzi informację? Jasny krzyż na Ziemi świeci i potwierdza, że mam rację. Lecz gdy do rozumu ludzkiego dotrze taka myśl od razu następuje dywagacja i rozpuszcza się w tłumie myśli i znika dla ludzkiego ducha taka informacja. Naród polski w większości zwie się ‘chrześcijanami’ i jest bez wiedzy, że pod swoją strzechą gości mnie część Pana! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każdy, kto ze Światłem się spotyka Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Światło pulsuje i wzywa! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Światło pulsuje i wzywa! 18. Światło pulsuje i wzywa do powstania w sobie duchu poznania, jako narzędzia przeciwko ciemności. Każdy, kto miłuje mężnie postępuje, serce i włócznie tak szykuje, rozgrywa się jego byt ostatecznie! Wzlot lub upadek duchowy swoim chceniem wybierasz, w ten sposób los swój krok po kroku stwarzasz, aby się z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każda minuta ważna! Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Każda minuta ważna! 25. Każda minuta ważna dla rozwoju ziemskiego ducha. Bezczynne trwanie, negatywne zdanie, które w ciemności wpędza ducha, gdy ten jest pozbawiony słuchania siebie. Każdy, kto obecnie ma rozum rozbudowany, pogrąża się coraz mocniej w rozmyślaniu nad chorymi sprawami. Myśli go ‘zjadają’ coraz mocniej. Trzyma się uporczywie ich, już brak siły, pogrąża się zdecydowanie, sam tego jest bez widzenia. Brak czystego widzenia na siebie ducha. Ojczyzna ducha go woła w tęsknocie do siebie, on jednak jest bez słyszenia, już zapomniał, że (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pędzą samochody po Ziemi… Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Pędzą samochody po Ziemi… 24. Pędzą samochody po Ziemi, a mnie Jezusowi Chrystusowi świat się mieni. Tylko człowiek śpi jeszcze! Zapomniał o swoich obowiązkach wobec Pana tu na Ziemi! Zapadł ludzki duch w sen ziemski, czy jeszcze go coś tu zmieni i przemieni? Zostało dla niego tylko mocne uderzenie, bo cichych nawoływań już bez słuchania. Odczuwanie wyłączył, dla siebie ducha bez posłuchu. Chodzi ziemskie ciało zarządzane przez rozum z móz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cóż może być piękniejszego...? Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Cóż może być piękniejszego...? 14. Cóż może być piękniejszego niż Miłość duchowa do Pana, która przenika całe stworzenie od ducha do Pana w gorącej podzięce za możliwość istnienia. Wielka Księga Objawień, to dar Miłości od Pana ludziom podany, jako jasne ostrzeżenie ostateczne! Jesteś bez pojmowania i poznania Miłości duchowej, to teraz zostaniesz ze stworzenia wyeliminowany w całości według Bożych praw, przez przeżycie wszystkiego, co czyniłeś złego do wyżycia całkowitego. Ci, co z Woli Bożej przyb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wola Boża…! Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Wola Boża…! 12. Wola Boża w stworzenie płynie, ciągle wszystko podtrzymuje, wyżej tak się dzieje. Dalej w praduchowym wszystko się manifestuje i przez poziom duchowy, duchowo istotny, istotny, w wielkiej materii całość się przejawia. Obecnie Światło na Ziemi przebywa osobiście we mnie części Pana zanurzone. Pan w Miłości przeze mnie Jezusa Chrystusa na Ziemi działa!Ziemskie ciało rozżarzam, aż Światło na wszystkich spadnie i swoim wielkim ciśnieniem wymusi Boże prawo tu w kr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Miłość Pana Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Miłość Pana 8. Miłość Pana jest przeze mnie część Pana, Jezusa Chrystusa podawana dla ludzi i ich ciągle budzi. Wolą Pana jest, aby Panu służyć i z Miłością duchową w wysyłanych uczuciach w słowach się zanurzyć. Ja Jezus Chrystus pisze Pana Słowo! Dlatego jest konieczność działania i żywego Słowa Pana poprzez Miłość wyrażanie dla każdego, kto chce słuchać w celu swego duchowego przemieniania! Dzwony biją same (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciągłe zmiany Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Ciągłe zmiany 5. Ciągłe zmiany nastają poprzez Miłość i Wolę Bożą się wzbudzają, dalej i dalej zmierzają. Nigdy za dużo dobra w sobie zgromadzonego. Następuje zmiana całej konstrukcji człowieka nowego, który duchowym się kieruje. Złota zasada postępowania:robisz tak jak sam czujesz i omijasz każdego ciemnego, który się spala w obecności przy duchowej Miłości. Każdy, kto miłuje to się przeobraża, Miłość duchowa jemu serce rozżarza, serce bije mocniej, drży całe ciało i nigdy Miłości duchowej za dużo lecz ciągle mało i mało! Ludzki duchu s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO, WAM JESZCZE POZOSTAŁO? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO, WAM JESZCZE POZOSTAŁO? 278. Nic, albo nie wiele dobrego wam się dostanie w ramach procesu podczas Sądu Ostatecznego, który kończąc się zamyka jeden wielki okres dla tej części Materii, w której utkwiliście. I nie idziecie dalej, zatrzymaliście się i upadacie coraz niżej w rozwoju duchowym, a to, co wam wasz ziemski rozum proponuje nie jest warte więcej niż fu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »