Mase roboty

Wpisy zawierające słowo kluczowe mase roboty.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

mase roboty i ludzi nowy

Kolejna noc przerywanego snu :/ Siedzę na kompie. Gościu ciągle atakuje, i czasem udaje mu się coś tam zdobyć. Do pracy na 14:00. Mase ludzi i roboty. Jest jakiś gościu z firmy zewnętrznej to pomaga na stoisku. Mariusz się opierdziela. Z Jolą posprzątaliśmy kartony i skrzynki na dworze. Kupe roboty na dziale.Gościu pomaga bo Mariusz... W domu 22:30. Gościu znowu atakuje, ale Krzysiek pilnuje :) Z Piotrem na skype do 1:00

Zobacz cały wpis na blogu »
mase roboty nowy

Wstałem po 9:00. Na dworze upał :) Piotr nie przyjdzie bo zatruł się czymś. Mase roboty w pracy. Nawet chwilę nie siedziałem. Zrobiłem bardzo dużo, ale podejrzewam, że i tak coś bedzie nie tak :/ W domu 22:32. Oglądam końcówkę meczy finałowego Mistrzostw Świata w piłce nożnej Hiszpania- Holandia (2 połowa dogrywki). Hiszpania strzeliła bramkę w 116 min i wygrała całe mistrzostwa. Spać ok. 24:00.