Manchester city

Wpisy zawierające słowo kluczowe manchester city.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Manchester City-Real Madryt Piłka nożna na bieżąco

Na Santiago Bernabeu dnia 26.02.2020r. został rozegrany mecz w ramach tegorocznego pucharu Ligi Mistrzów.Real Madryt mieżył się z Manchesterem City.Po pierwszych 45 minutach w Madrycie widniał wynik 0:0.Dopiero w drugiej połowie Isco w 60' przełamał linię defensywną rywala.Jednak drużyna z Anglii nie odłożyła tak szybko broni i w 78' bramkę strzelił Gabriel Jesus.5 minut póżniej po niesfornym faulu sędzia pokazał na jedenasktę.Do karnego przygotowywał się Kevin De Bruyne,który w 83' zamienił na bramkę.Real zaczął wtedy grać bardzo agresywnie by odbierać piłki ryywalom i jakoś zmienić wynik sotkania lecz z tego tylko wyszła czerwona kartka dla Sergio Ramosa w 86'.Mecz zakońzył się wynikiem 2:1 dla Manchesteru.Rewanż został zaplanowany na 17 marca na City of the  Manchester Stadium w Anglii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy Manchester City zostanie wykluczony z Ligi Mistrzów? Codzienne Newsy

Czarne chmury zbierają się nad Manchesterem City. Według gazety "The New York Times" świeżo upieczeni mistrzowie Anglii mogą zostać wykluczeni z Ligi Mistrzów.  (...)

Wielki Hit! Liverpool-Mancaster City Wielki stadion

Już dziś Liverpool zmierzy się z Manchesterem City. Zapowiadają się wielkie emocje. Mistrzowie kontra wicemistrzowie Anglii.           Pierwsza kolejka niezbyt efektowna Na początku Liverpool nie zagrał świetnego meczu. Po The Reds można było spodziewać się więcej. Ale liczy się wynik. Faworytem do zwycięstwa są The Citizens. Zagrali pierwszy mecz bardzo ładnie. Lecz City nie będzie tak łatwo jak na początku. Liverpool ma silną ofensywę. Natomiast defensywa wygląda trochę gorzej. Najmniejszy postrach budzi bramkarz The Reds. Simon Mignolet nie jest zawo (...)