Malarstwo

Wpisy zawierające słowo kluczowe malarstwo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Witam serdecznie na moim blogu (-: Sztuka Graffiti

blog w budowie, aktualizacja strony wkrótce jak tylko będzie możliwe (-: a tymczasem zapraszam na mój oficjalny blog o GRAFFITI itp; www.acidgraffix.blogspot.com >> LINK TUTAJ << (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piramidion Sny Szybkie

Dariusz S. Kratt  Piramida 0001 olej na płótnie   1995 r.   

Zobacz cały wpis na blogu »
Tak mi w duszy zagrało I Obrazy dla zuchwałych.

  Obraz na gipsie 23 X 17 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Deszcz meteorytów... Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 23 X 23 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dziki szał ziemi, nieba i słońca. Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 17 X 12 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wschód Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 18 X18 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ameryka południowa. Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 12 X 12cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wizja innego świata. Obrazy dla zuchwałych.

 Z wykorzystaniem śrub i nakrętek. Obraz na gipsie, 17 X 12 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
O czym i dlaczego? Hobbystyczny Blog o Estetyce i Historii Sztuki

To jest pierwszy wpis na tym blogu.   Blog prowadzony będzie hobbystycznie, ale postaram się aby materiały tutaj zamieszczane były wysokiej jakości oraz pomocne i przyjemne dla oka. Moim pomysłem na tę stronę jest omawianie poszczególnych zagadnień z historii sztuki, estetyki a szczególnie z zakresu konserwacji zabytków, ponieważ w tej dziedzinie czuję się na ten moment najpewniej (w skład tego może wchodzić również technologia i archeologia, więc tematyka będzie dosyć obszerna). Głównym zadaniem bloga oprócz dzielenia się z Wami moją pasją i wiedzą, jest motywowanie mnie do zgłębiania wiedzy w tym zakresie, gdyż może ona okazać się mi potrzebna w przyszłym życiu, a chciałabym obudzić w ludziach świadomość, ile sztuka wnosi w Nasze życie codzienne. Prawdopodobnie wpis ten będzie edytowany, co zaznaczę [edit]. Z przyjemnością będę t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywy malarskie/rzeźbiarskie w reklamie telewizyjnej Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Chwytem, po który sięgają co raz częściej twórcy reklam jest wykorzystywanie motywów malarskich i rzeźbiarskich w reklamie. Na taki krok zdecydowała się między innymi firma Fred&Ed  - marka zajmująca się produkcją artykułów śniadaniowych dla dzieci. Wykorzystany motyw to dzieło sztuki, a konkretnie portret Mona Lisy autorstwa Leonarda da Vinci. Reklama rozpoczyna się kadrem, w którym możemy zobaczyć wnętrze domu, rodziny. Widzimy scenę, podczas której mama i dwóch chłopców rozpoczynają przygotowania do śniadania. Kobieta krząta się po kuchni, podczas gdy dwoje dzieci zaczyna szykować sobie kanapki z produktami marki Fred & Ed. Rodzinne śniadanie zaczyna przeradzać się w dobrą zabawę. Chłopcy zaczynają bawić się produktami spożywczymi, wyrywać je sobie nawzajem. Sami próbują przygotować kolorowe kanapki. Młodszemu z braci udaje się stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Wydaje się on być dumny ze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy na zamówienie Algorytmy Google'a

Dziś nie tak trudno kupić sztukę. Pojawiło się wiele możliwości. Jak niemal wszystko sztukę można kupować przez internet. No ale tu Ameryki nie odkryłem, nie chodzi o zakupienie starego zegara na allegro czy też srebrnego kielicha. Mam na myśli dowolną sztukę. Wiele osób wytworzy rękodzieła na potrzeby innych. Tak samo jak zawsze wyglądał biznes. Można było zlecić namalowanie czegokolwiek lub wyrzeźbienie czegoś konkretnego z dostawą do domu. Tak na przykład można kupować na dzień dzisiejszy obrazy na zamówienie.  Galeria obrazów Efecto we Wrocławiu realizuje tego typu usługę. Działalność tego sklepu internetowego to przede wszystkim sprzedaż różnego typu obrazów, z czego każdy jest rękodziełem. Wszystkie obrazy są to olejne obrazy i oprawiane w bardzo ładne ramy. Do wyboru można: kupić dowolny obraz, który znajduje się w menu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy olejne Katalogi stron www

Czymże jest dzisiejsza sztuka? dziś sztukę nabywa znaczna część społeczeństwa. A to głównie dlatego, że pojęcie tego czym była sztuka w przeszłości to mija się z tym co dziś ludzie kupują jako sztukę. Począwszy od muzyki, gdy kiedyś wielcy artyści komponowali niesamowitą muzykę. Tak dziś artysta, który sam przerobił po raz setny tę muzykę na inną aranżancję albo nawet tego nie zrobił a zrobił to ktoś za niego. Tak i mamy rzeźby, których nie wyrzeźbił ręcznie żaden artysta a jedynie maszyny robią to fabrycznie w chinach i jedzie to w tysiącach egzeplarzy w kontenerowcach z Chin do reszty świata. No ale jaką sztukę warto nabyć w całkiem spoko cenie? No więc ja promuję tu obrazy a dokładniej reprodukcje obrazów. Reprodukcje to nic innego jak kopie. Kopiowanie czy też podrabianie itp. Nie jest to oczywiście karalne ani nic z tych rzeczy, tak samo jak mixowanie Michael'a Jackson'a tak samo kopię van Gogh'a można so (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy wg Picasso Blogowisko2222

Picasso - jeden z najwybitniejszych malarzy. Tworzył niesamowite obrazy, choć dla wielu niezrozumiałe i wielu nie może się nadziwić, że to w ogóle uważane jest za sztukę. Ale to właśnie to głębokie coś co tam drzemie i nie każdy potrafi to dostrzec.  Jaki jest cenny przekaz tych obrazów. Kupcie sobie reprodukcje Picass'a do własnego domu, przyglądajcie się z dnia na dzień a w końcu to ujrzycie :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obrazy na ścianę w domu swiateczniejeje

Czaicie temat reprodukcji obrazów? Reprodukcje to inaczej kopie znanych dzieł malarstwa. Teraz się to zrobiło modne, tzn dużo sklepów tworzy bardzo wysokiej jakości reprodukcje. Dzięki czemu można mieć takie obrazy na ścianę jakie są normalnie w znanych muzeach lub u bardzo bogatych kolekcjonerów. Skoro nie widać dla przeciętnego człowieka różnicy pomiędzy prawdziwym van Gogh'iem a jego reprodukcją obrazu, to po co nam oryginał, skoro obie wersje są dla nas tak samo ładne.  Polecam najlepsze obrazy na zamówienie w wykonaniu internetowej galerii obrazów efecto.

Zobacz cały wpis na blogu »
ESTETYKA SZKŁA NEW DESIGN - MAGAZYN i GALERIA

oferta firmy http://www.marketeo.pl/Firma/Dorota-Smoleńska-157422/Oferty/ Szkło dzięki swoim walorom estetycznym oraz odporności na wilgoć i temperaturę jest często wykorzystywane w pomieszczeniach kąpielowych. Jakość i wytrzymałość szkła pozwala na rozwijanie produkcji wyrobów ze szkła, na szersze wykorzystanie przy projektowaniu i aranżacjach. Ten materiał stopniowo zastępuje ceramikę.  Szkło dekorowane i kolorowe w postaci mozaiki i dekorów szklanych jest coraz częściej wykorzystywane, staje się ozdobą i dekoracją pomieszczeń. Szkło jest odporne na zabrudzenia, przez co łatwiej utrzymać czystość. Konkurencyjne produkty  ceramiczne mają gorsze parametry wytrzymałości, są bardziej podatne na uszkodzenia i zabrudzenia. Estetyka szkła oraz walory wizualne przewyższają ceramikę. Szkło można dekorować na wiele sposobów, poprzez technikę piaskowania i stapiania szkła można otrzymać różnorodne wzory i motywy dekoracyjne. Mo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »