Mail

Wpisy zawierające słowo kluczowe mail.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Poprawna konfiguracja serwerów pocztowych Moje przemyślenia

Folder główny domeny to public_html   Na wstępie chciałbym zwrócić szczególną uwagę na bazę danych do jakiej będzie wysyłana kampania. Jeżeli to będzie baza niewiadomego pochodzenia to istnieje duże ryzyko zgłoszeń spamu i bezlitosnego zablokowania adresu IP przez operatora łącz, nawet po 1-2 zgłoszeniach bez ostrzeżenia. Lepiej jest wcześniej przeczyścić bazę    Dodatkowe skrzynki mailowe można zakładać w panelu administracyjnym serwera. Tam też po wejściu w edycję skrzynki z boku pojawią się szczegółowe dane do konfiguracji POP/IMAP/SMTP.   Za pomocą panelu serwera można również zakładać nowe strony www, konta FTP i bazy danych MySQL.   Adres IP serwera jest dla Państwa dedykowany, nikt inny z n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zielony Mail , Imperium Reklamy , Świat Reklam Zarabiaj z każdego miejsca na świecie ! Nawet z własnego Domu :)

Przedstawiam Trojaczki :)Podaje Reflinki  :https://zielonymail.com/pages/index.php?refid=brookehttps://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=brookehttps://swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=brookeDlaczego opisuje je w jednym wpisie ? Bo wszystkie trzy są na podobnych zasadach a   śmiem twierdzic ze na tych samych  :)Klikanie w płatne reklamy , kliki konkursowe  oraz płatne maile  :)Opłacalna formą jest równiez promowanie PTP :)W moim przypadku ja w serwisie sejfik.com  wykupiłam 3 reklamy kazda z tych trzech serwisów  :)I teraz  ilość kredytów w każdym z serwisów rosnie  :) później mozna to wymienic na pieniądze  :)Zainteresowany/a ? Załóż konto ,  i  jesli masz jakiś problem to pisz wiadomość prywatną z dopiskiem  : Polecony z bloga- po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Microsoft testuje w Windows 10 Mail priorytety e-maili laptopowbateria

Wiele z nowych funkcji w Creators Update zostało już ujawnionych. Niektóre jednak, mniej spektakularne, są równie ważne z praktycznego punktu widzenia. Jedną z takich funkcji jest tzw. focused inbox, która właśnie trafiła do testów do nieco szerszej grupy użytkowników Windows 10. Microsoft już we wrześniu zeszłego roku zaplanował wdrożenie tej funkcji do aplikacji Windows 10 Mail zarówno w wersji systemu na komputery osobiste, jak i urządzenia mobilne. Focused Inbox nie brzmi może zbyt ekscytująco, ale to dość ważna ze względów estetycznych i praktycznych funkcja zwłaszcza, gdy mamy dużo maili do czytania. Korzysta ona ze sprytnego algorytmu, który ustala priorytet wszelkich otrzymywanych maili. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapraszamy wszystkich do... Majestatyczne Qniary

Zapraszamy wszystkich do wysłania zaproszenia do grona znajomych użytkownikowi facebooka : Majestatyczne Qniary ( tak to my XD). Oraz do wysyłania nam wiadomości za pomocą facebooka lub na e-maila: majestatyczne.qniary@wp.pl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
eRmail sex i forsa

    5 powodów, dla których warto spróbować (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
mail nowy

Obudziłem się ok. 9:00. Cały dzień zimno i pada. Cały dzień przed kompem.   Dostałem dziwnego maila o E. "nie znamy sie i sie nie poznamy znam cie z twojego bloga ale nie tylko jestem z ostrowa wlkp i moj kumpel jest z ernestem mnie jakos sie to niewidzi i jesli zalezy ci na nim i chcialbys go jakos do siebie przekonac to bedziesz miec szanse na poczontku przyszlego tygodnia bo cos sie wydarzy. nieodpisuj jesli chcesz to wkorzstaj informacje ale skutecznie i zachowaj to dla siebie. sorry za pisownie."   Znowu mam doła. Aga siedzi u Wioli.    

Zobacz cały wpis na blogu »