Maciek

Wpisy zawierające słowo kluczowe maciek.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Maciek nowy

Sylwek przyszedł o 5:00. Gadaliśmy do 6:00. Pokłócił się z współlokatorem (Tomek1) o jego faceta (Tomek2)(wypomniał mu, że tamten przesiaduje u nich i Tomek1 wszystko stawia a ten ma go gdzieś. Trochę się pieściliśmy, ale przerwałem to. Zasnął ok. 6:00. Rodzice poszli do kościoła. Ja siedzę na kompie i u nich. Sylwek wstał ok. 11:00. Odprowadziłem go. Troszkę spałem, ale dopiero po obiedzie. Budziłem się co chwila. Na 18:00 na spotkanie z Maćkiem (34). poszliśmy do pizzerii. Zamówiliśmy po 1/2 pizzy. Maciek 20zł ja 16zł. Spacer. Nie wiem co myśleć bo jest trochę duży jak dla mnie. Jego rodzice mieszkają tu. On kilka lat mieszkał we Wrocławiu i też wrócił tu dla  rodziców, ale żałuje i nie powtórzyłby tego. Mieszka niedaleko mnie. W domu dość wcześnie. Pooglądałem TV i spać po 23:00.

Zobacz cały wpis na blogu »
spotkanie z Maćkiem nowy

Pracy średnio. Był szef z jakimś gościem obejrzeć krzesła itp. Paczka od rodziców z pasztetami :) Spotkałem się z Maćkiem ( 32 )  ( tym z ogłoszenia ) . Nie jest taki zły :). Poszliśmy do jakiejś knajpy. Kupiłem sobie herbatę. Skończyliśmy o 21:30.  W domu 22:30

Zobacz cały wpis na blogu »
Życzenia imieninowe Lata 80-te

New layer... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dead can dance Lata 80-te

  www.deadcandance.pl Dead Can Dance Within - By Cadaceus Brendan Perry - strona oficjalna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DEPECHE MODE Lata 80-te

http://www.depechemode.com/   Get HOT Videos at BLINGCHEESE.COM (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CAMOUFLAGE Lata 80-te

CAMOUFLAGE www.camouflage-music.com www.camouflage.vision.pl TELEDYSKI http://www.youtube.com/watch?v=RVhPUpG82sU http://www.youtube.com/watch?v=HJrBRu3btXM http://www.youtube.com/watch?v=HJrBRu3btXM http://www.youtube.com/watch?v=gwPP2ZW_0jk&feature=related  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »