Macedonia

Wpisy zawierające słowo kluczowe macedonia.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Najlepszy hotel w Macedonii? Podróże, wakacje All Inclusive i nie tylko

Macedonia stała się w ostatnich latach jednym z najmodniejszych kierunków wakacyjnych. Stało się to za sprawą bezpośrednich przelotów z Warszawy i Katowic do Ochrydu.  Mimo, iz Macedonię dość dobrze znamy, postanowilismy sprawdzić jak wygląda Macedonia w wydaniu wakacyjnym.   Wybraliśmy ofertę do hotelu IZGREV AQUAPARK*****. Hotel znajduje się bezpośrednio nad jeziorem, w spokojnej miejscowości Struga. Do centrum Ochrydu można się dostać busem lub taksówką. Sam hotel robi wrażenie już na samym wejściu. Obiekt wybudowano w tureckim stylu. Goście mają do dyspozycji kilka basenów w tym jeden inf (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
REFLEKSJE I NADZIEJE PRZED MECZEM SPORT CODZIENNY

Dobrze zaczęliśmy finisz tych eliminacji. Zwycięstwo w Rydze z reprezentacją Łotwy na pewno doda naszym zawodnikom skrzydeł. Nadszedł czas na starcie z Macedonią w Warszawie. Przeciwnik o wiele bardziej wymagający niż Łotwa. W pierwszym spotkaniu wygraliśmy 1:0 po golu z półprzewrotki Krzysztofa Piątka. Zagraliśmy jeden z gorszych meczów w eliminacjach, ale wygraliśmy. Jeśli zwyciężymy i jutro, Euro 2020 stanie przed nami otworem. Jesli zagramy tak samo jak przez pierwsze dwadzieścia minut meczu w Rydze, będzie dobrze. Jesli Sebastian Szymański (22l.) zagra tak samo jak w czwartek, będzie świetnie. Ale przede wszystkim potrzebujemy naszych armat: Roberta Lewandowskiego, choć o jego formę strzelecką bynajmniej się nie martwimy, oraz Krzyśka Piątka. Bez przynajmniej jednego z nich w niezłej formie nie wygramy tego meczu.                                         (...)

Niesamowity, magiczny, pełen zwrotów akcji Piłkarski świat

W miniony niedzielny wieczór mogliśmy na antenie Polsatu Sport Extra obejrzeć spotkanie grupy ''G'' w ramach eliminacji Mistrzostw Światai. Stolicę Macedonii odwiedzili piłkarze Włoch.    Od samego początku Reprezentacja Włoch była faworytem tego spotkania oraz pewne było to, że Macedonia dostanie srogie lanie. Scenariusz zaczął się realizować w 24 minucie meczu gdy po dosrodkowaniu z rzutu rożnego Andrea Belotti potężnym strzałem wpakował piłkę do siatki. Do końca pierwszej połowy meczu reprezentacje wymieniały się wzajemnymi atakami ale żadnemu piłkarzowi nie udało się już pokonać bramkarza rywali.   W drugiej połowie bardziej spragnieni zwycięstwa wyszli piłkarze Macedonii, co udowadniali przez kolejne pół godziny, strzelając gole Buffonowi. W 57 minucie włoskiego kapitana pokonał Illija Nestorovski, a nie całe 3 minuty później wynik na 2:1 podwyższył piłkarz grający na codzień w macedońskim klubie Skendij (...)