Mac

Wpisy zawierające słowo kluczowe mac.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Apple w macOS 10.12.2 usuwa wskaźnik pozostałego czasu pracy na baterii laptopowbateria

Apple udostępniło wczoraj wieczorem kolejne uaktualnienie dla komputerów Mac - macOS 10.12.2, w którym wprowadzono całkiem sporo nowości i zmian. Niestety, przy okazji Apple usunęło funkcję wskaźnika pozostałego czasu pracy na baterii w MacBookach. Na szczęście, można sobie z tym poradzić i istnieje inny sposób na podejrzenie tej informacji. Apple udostępniło dla wszystkich aktualizację do macOS 10.12.2. Użytkownicy szybko jednak zauważyli, że firma z Cupertino usunęła wskaźnik pozostałego czasu pracy na baterii. Pojawiał się on po kliknięciu kursorem na ikonce baterii. Teraz go już nie ma. Usunięcie wskaźnika pozostałego czasu pracy na baterii zbiega się z zarzutami użytkowników nowych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Apple usunie niedługo kolejne produkty z listy napraw pogwarancyjnycha laptopowbateria

Przed nami premiera nowych smartfonów z systemem iOS, która odbędzie się dokładnie 7 września. Niespełna tydzień później, dokładnie 13 września, firma z Cupertino zakończy wsparcie pogwarancyjne dla kolejnych urządzeń sprzed lat. Których tym razem? Lista produktów, które nie będą naprawiane po 13 września zawiera następująco: iMac 20" z połowy 2009 roku Mac mini z połowy 2010 roku Mac mini Server z połowy 2010 roku MacBook 13" aluminiowy z końca 2008 roku iPhone 4 z 2010 roku (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KDE vs. reszta świata? ;-) My Mandriva

Hmmm, od czego by tu zacząć? Może od początku... Ale nie od samego ;-) Jakiś czas temu (daty nie są tu istotne) do świata oprogramowania weszło K Desktop Enviroment w wersji 4.x. Dzięki bibliotece Qt 4, która daje nowe możliwości środowisko rozwja się bardzo prężnie. Dosyć radykalna zmiana wersji była okazją do wprowadzenia dosyć poważnych zmian w wizerunku całego środowiska. Na KDE 4 powstaje coraz więcej aplikacji. Wg mnie jest to jeden z najszybciej rozwijających się projektów. Codziennie na kde.org pojawiają się nowe wersje programów. KDE daje użytkownikowi pełen możliwości pulpit z całą paletą oprogramowania. Nie ma chyba aplikacji (pewnie jest ale nie zwróciłem na nią uwagi :-P ), która nie miała by swojego odpowiednika w KDE. Może parę przykładzików ;-) Przeglądarka internetowa:Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Epiphany - Konqueror Komunikator:Pidgin - Kopete Pakiet biurowy (jako całość):Microsoft Offi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »