Mężczyzna

Wpisy zawierające słowo kluczowe mężczyzna.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

sklep dla kobiet mężczyzn i dzieci blog z ciekawymi linkami

SHEIN is an international B2C fast fashion e-commerce platform. The company mainly focuses on women's wear, but it also offers men's apparel, children's clothes, accessories, shoes, bags and other fashion items. SHEIN mainly targets Europe, America, Australia, and the Middle East along with other consumer markets. The brand was founded in October 2008, and since then it has upheld the philosophy that "everyone can enjoy the beauty of fashion." Its business covers more than more than 220 and regions around the world. Kliknij i spraw sobie prezent albo najbliższym sklep

Zobacz cały wpis na blogu »
pochwa przyjemność z sexu

  Ciasna sparka czeka na twego penisa. Sprawię ci nieziemską przyjemność wszędzie i zawsze. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Member XXL suplementy

Member XXL to najlepszy obecnie produkt przeznaczony dla mężczyzn chcących powiększyć penisa. Kliknij i kup Większy penis (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dotyk Kochanka Żony

Skóra dotykała skóry, rozgrzewał serce sowim ciepłym caiałem. Zakochiwałam się świadomie. Pozwalałam sobie na ten stan, celebrowałam go i chłonełam każdym kawałkiem skóry. Ręce wplątane w moje włosy, odchylające głowę do tylu, zęby na karku. Wnikał we mnie, budził zmysły. Ciągnął za włosy i lizał policzki, wchodził mocno i zdecydowanie, delektując się każdym ruchem. Jego przyspieszony oddech, móje wygięte w łuk plecy. Pośladki na jego podbrzuszu. Przyjemność. Krople potu na ledźwiach, on we mnie. Odchylona głowa coraz mocniej do tyłu, jego oddech. Szybkie mocne ruch, krzyczę, dookoła trawy i niebo. Nie ma trawy, nie ma nieba, nie ma łóżka i ukradzionego prześcierdła. Zapach sexu i spełnienia. Wrcam. Do domu 

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

Bycie w związku to bardzo trudna praca. Codziennie stoimy przed nowym wyzwaniem! Sądząc, że możemy usiąć na laurach jakże jest mylne, trzeba dbać o to co codziennie budujemy..... i nie można myśleć, że wystarczy wydedukować regułkę z podrzędnego romansidła, trzeba pamiętać o małych gestach, które sprawiają, że jesteśmy ważni, ważni dla tej osoby, z którą dzielimy codzienność, z którą chcemy dzielić, przeżyć swoje życie...nie na zasadzie razem a jednak osobno...mamy się uzpełniać....być przede wszystkim w tych złych momentach, których niestety nie da się uniknąć, choć z drugiej strony właśnie one sprawiają, pokazują jak bardzo nam zależy, jak bardzo kochamy i jesteśmy kochani. Nie jesteśmy biorcami a dawcami i świadomość ta sprawia, że odczuwamy euforię.... uśmiech ukochanej osoby, najlepsze wyznagrodzenie. Zdaję sobie sprawę, że codzienność nie sprzyja temu by rozpalać ogień na nowo, że po całym dniu jesteśmy tak wykończeni, że włącza się nam egoizm niczym parcie na szkło i p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Twoja praca vs moja praca damsko-męska akrobacja

Pracować, czy nie pracować – oto jest pytanie. Mowa o pracy zawodowo-zarobkowej, a nie o tych bździnach czyli tak zwanej pracy w domu. Z męskiego punktu widzenia to najprawdopodobniej malowanie paznokci, kopcenie fajur, leżenie z kawą na tarasie i „pachnienie”. Mężczyźni chętnie się wypowiadają w kwestii pracy zawodowej kobiet, jednak są mocno niezdecydowani. Te same osobniki potrafią wygłaszać opinie tak od siebie odległe, jak odległe może być małżeństwo od namiętności. Czasem nasi panowie chcą uchodzić za nowoczesnych, więc: „tak – pracuj kobieto”. Częściej jednak tę opinię wyrażają z zazdrości. Nie mogą znieść myśli o tym, że my piłujemy pazury, gdy oni fedrują na przodku, lub idą na wojnę. „Popracuj trochę, zobaczysz jak to jest”. I trzeci powód dla którego warto wysłać żonę do pracy „jak będzie sama w domu, to będzie jej odwalać. Zacznie marudzić. Nie dasz sobie z nią rady”. Argumentów przeciwko p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mógłby być.... damsko-męska akrobacja

….arabskim szejkiem. Jest pewna grupa mężczyzn, która obarcza żony winą za brak sukcesów zawodowych. Nie, nie dlatego, że musieli bezpośrednio przez nią z czegoś zrezygnować. Nie dlatego, że jej problemy odciągały go od pracy. Nie dlatego, że żądała obecności w domu i wyjazdów na rodzinne wycieczki, przez co biedak nie awansował. Nie. Ona za mało od niego wymagała. Zbyt rzadko, bądź, (O Niebiosa, to karygodne) nigdy, nie krzyczała, motywując tym samym do większego wysiłku. - Mam trochę żal do Jadzi, bo mógłbym wiele osiągnąć, ale ona była minimalistką i nie zmobilizowała mnie. Ty wstrętna Jadziucho! A Jadzia tymczasem, pamiętała z dzieciństwa sąsiadkę z góry i jej coniedzielne koncerty nad rosołem. Nie tylko mąż, ale parę sąsiadujących bloków dowiadywało się, że tata Marcina – mąż rozdartej sąsiadki, jest żałosny, bo inni mężowie…. Tu można wstawić dowolny przedmiot westchnień. W latach PRL była to (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W moim magicznym domu damsko-męska akrobacja

W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może […] sam się rozgryza orzech.   Większość znanych mi mężczyzn mieszka w takim magicznym domu, w którym wszystko samo się robi. Żona zajmuje się niczym, powinna więc być przynajmniej jego ozdobą, a tym czasem krąży w „ciapach” szurając nogami, w pochlapanym t-shircie jak czupiradło. Siedzi cały dzień w domu i nawet o siebie nie potrafi zadbać. I wiecznie czymś szumi, gdy chciałoby się obejrzeć meczyk. Oczywiście dociekanie czym jest źródło szumu, czy warkotu wykracza poza męską możliwość skupienia uwagi jednocześnie na piwie i okrzykach „szmaciarzu, ile ci płacą, że tak wolno biegasz!”. To nie możliwe, żebyśmy odkurzały, bo przecież jesteśmy leniwe. A porę brzęczenia wybieramy świadomie, z premedytacją. Nie dlatego, że też byłyśmy w pracy, że dzieci z przedszkola, że obiad w międzyczasie. W moim magicznym dom (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Poganiać czy nie? damsko-męska akrobacja

Znajomy chętnie i samodzielnie zgłosił się do pomocy w męskim temacie. Zastrzegł jedynie, że muszę się ostro przypominać, bo jemu takie rzeczy wypadają z głowy. Robi przysługi temu, kto głośniej krzyczy. Podziękowałam za chęć współpracy. Wiedziałam, że nic z tego nie będzie, gdyż nie jestem typem „przypominacza”. Z obserwacji wiem, że wygrywają upierdliwe krzykaczki, ale nie potrafię być jedną z nich. Nawet mojemu mężowi nie wiercę dziury w brzuchu. Nie krzyczę, nie walczę. Jestem na to zbyt dumna.  Ja mogę ewentualnie zasugerować dwa, rzadko trzy razy, że należałoby pomalować sypialnię. Jeśli nie przynosi to efektów, radzę sobie sama. (Kupuję pędzel i odkrywam, że machanie nim nie jest wcale taką skomplikowaną harówą, lub wzywam fachowca do pralki, z której, jak się okazuje wystarczy od czasu do czasu wyciągnąć psią sierść. Niestety bycie samodzielną okazuje się nie popłacać. Jeden z zaprzyjaźnionych samców zdradził jak czuje się wów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Feministka - wróg ludzkości damsko-męska akrobacja

To zastanawiający fenomen. Feministek nie znoszą nie tylko „szowinistyczne świnie”, ale i zalęknione „kury domowe”, wycięte z amerykańskiego żurnala lat pięćdziesiątych. A to wszak w ich imieniu odbywa się walka. Nie wiem w czym rzecz. W tym, że są zbyt agresywne? Nie to się im jednak zarzuca. Powtarza się argument, że są zbyt mało kobiece. Czyli zbyt mało męskich mężczyzn też powinniśmy nienawidzić? Nie udaje się to jednak z taką siłą, z jaką obdarzane są podłym uczuciem kobiety walczące o dobro rodziny. Jakie to niesprawiedliwe i beznadziejne. Grupa ludzi chce pomóc im podobnym osobom, a te się buntują. „WY jesteście brzydkie i nienormalne i MY nie chcemy mieć z WAMI nic wspólnego. Ja nawet lubię jak bije mnie mąż”. Całe poświęcenie sufrażystek, aresztowania, nawet bezsensowna śmierć pod końskimi kopytami, wywalczone prawa wyborcze, to wszystko nadal nie ma znaczenia. I sama muszę przyznać, że nie chcę być uznawana za „jedną z ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W kolejnej opowieści o tajemnicach męskiej duszy Ujęcie socjologiczne

Dziś ślubowany post o zapuszczaniu włosów a o tym gdy możemy przyśpieszyć całkowity przebieg. Znam że moc z Was jest teraz na łańcuchu zapuszczania, mi również podlega na tym aby kłaki dobrze zbudowany mało prędzej... Pamiętacie przypuszczalnie osobiste czupryna spośród dziecięctwa? Moje były grubsze, w wyższym stopniu promienne, ogólnie wyglądały milion cięgi poprawniej jednakże zmierzały się w oddaleniu pomijając kręgiem moich hobby:) Obojętnie jaki czas nierzeczonemu zadecydowałabym wrócić aż do włosów spośród szczeniactwa, czyli nieruszonych farbowaniem, dementowaniem itp... Oczekuję więc na mój odrastający barwa a co jakikolwiek czas redukuję pozostające kędziory które bez liku miniony:) Temat zapuszczania zaś przyśpieszenia rozwoju frapowałby mnie w tej chwili odkąd jakiegoś czasu wskutek tego mogę się spośród Wam podzielić moimi trybami jakie korzystam bądź wykorzystywałam. Jeże (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Usuwanie kompleksów Moje zdrowie Medycyna estetyczna na codzień

Każda z nas, bez względu na wiek czy przeżyte doświadczenia, chce wyglądać zawsze rewelacyjnie i przez cały czas młodo. Jak się okazuje, więcej i więcej Polek odkrywa sprawną metodę, by przetrzymać młodość i świeżość swojego wizerunku, który w obecnych czasach jest niesłychanie kluczowy. Na co postanawiają się wskutek tego żądne młodego wizerunku Polki? Raz za razem z większym natężeniem słynniejszym zabiegiem staje się botox Gdynia, który z roku na rok zyskuje coraz więcej fanek. Ku zdumieniu większości, korzystają z niego nie tylko panie po sześćdziesiątym roku życia, lecz niezwykle często też te, u których pojawiają się dopiero pierwsze zmarszczki. Przynajmniej przeciwników botoxu jest równie dużo co stronników, zabieg ten kategorycznie posiada raz po raz większą sławę. Chociaż znany jest już od dłuższego czasu, dopie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Innowacyjne procedury Moje zdrowie Medycyna estetyczna na codzień

Czasy, w których medycyna estetyczna w polskim Państwie nie nadążała za najnowszymi technologiami, ze szczęściem upłynęły bezpowrotnie. Aktualnie ta dziedzina medycyny ewoluuje się naprawdę imponująco.  Z roku na rok zjawia się coraz więcej zainteresowanych nią osób, które próbują ulepszyć swój wizerunek na zawsze. Przyglądając się poszczególnym klinikom medycyny estetycznej szybko spostrzeżemy, że najbardziej odkrywcze procedury są w nich na porządku codziennym. Do notorycznie wybieranych zabiegów, które cechuje absolutna nowoczesność, należy niewątpliwie powiększanie biustu, ust czy redukcja zmarszczek. Popularnością cieszy się także kwas hialuronowy Gdynia, który staje się zwolennikiem kobiet walczących o wieczną młodość.  Innowacyjność w medycynie estetycznej przyciąga również t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zmiana nastawienia Moje zdrowie Medycyna estetyczna na codzień

Medycyna estetyczna aktualnie umożliwia zmianę mentalnego nastawienia do wad, które dla wielu z nas przekształcają się w apatię nie do przeskoczenia. Korekta uszu, plastyka nosa, odsysanie tłuszczu, plastyka brzucha Gdańsk. Dużo pań cierpi wskutek nadmiernie małe piersi, zwisającej skórze, która szpeci brzuch nie umożliwiając wystąpienie w stroju kąpielowym. Kliniki medycyny estetycznej dlatego zyskują kolejne popleczniczki, z jednej strony nikt gromko nie mówi o poprawkach zmieniających nasz wygląd , aczkolwiek ilość trafiających pacjentów przemawia sama za siebie. Czy Korzystanie z usług fachowców  jest czymś niedobrym ? Oczywiście iż nie. Konsultacja z lekarzami pozwala na jasne określenie możliwości jakie posiadamy, dokładne badania przedstawiają stan naszego zdrowia, ryzyko powikłań, czy trudności jakie czeka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kliniki medycyny estetycznej Moje zdrowie Medycyna estetyczna na codzień

Rozmyślasz może, w której klinice w Trójmieście powinien odbyć się Twój pierwszy zabieg medycyny estetycznej?  Cóż, nie ma jednej pewnej odpowiedzi, natomiast więcej niż satysfakcjonujący jest szczegół, że pojawia się więcej i więcej godnych zaufania klinik i przychodni tego typu, a w największym stopniu znane placówki zachwycają stopniem obsługi klienta...a czasem chociażby stosunkowo niskimi, jak na stopień wykonywanego zabiegu, cenami. Na pewno od paru lat takie kluczowe zabiegi medycyny estetycznej, jak m.in powiększanie piersi Gdańsk, powiększanie piersi Trójmiasto czy usuwanie rozstępów Gdynia oferowane poprzez co najmniej kilkanaście najlepszych punktów satysfakcjonują swoją jakością wykonania nawet najbardziej wymagające pacjentki. Kliniki takie, wdrażają nowe rozwiązania godne zachodnich i ameryka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »