Lista

Wpisy zawierające słowo kluczowe lista.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

lista anime do obejżenia dla każdego nowego w tym świecie 2021.04.30 AniMemeBlog

slime animu Orenchi no Furo Jijou Fate serier death note kill la kill Re:Zero The Rising of Shiled Hero HxH 2011 Fullmetal Alchemist: Brotherhood danganropma code geass

Zobacz cały wpis na blogu »
Wyprawka - czyli zmartwienie każdej matki Przyszła Mama Mai

Nadszedł ten czas, kiedy zaczynasz zastanawiać się co będzie potrzebować Twoje dziecko. Jestem w pierwszej ciąży, nigdy nie miałam styczności z dziećmi. Na ich temat w pierwszym trymestrze wiedziałam tyle, że rodzą sie w 9 miesiącu, potrzebują miejsca do spania, jedzą i używają pampersów. I co teraz ma zrobić przyszła mama? Pierwsze co, pyta swojej. Mama jako, że urodziła mnie 25 lat temu uważa, że czasy się zmieniły, rzeczy już nie są takie jak kiedyś, teraz jest ich o wiele wiele więcej. Więc wchodzi się na internet i przegląda fora, grupy społecznościowe, filmiki na YouTube i szczerze jest głupia. Jedni polecają to, tamci tamto, jeszcze inni mają wyprawkę za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywacja jako trampolina do... ? ⚪️ Pracuj z radością!

04.02.2019      Trampolina to urządzenie bardzo lubiane przez dzieci i od jakiegoś czasu jest hitem fitness clubów. Jak się okazuje daje nie tylko dobrą zabawę, ale też realnie wpływa na poprawę naszego zdrowia, samopoczucia i przez to jakości życia. Można użyć skrótu myślowego, że ćwiczenia na trampolinie pozwalają na wyskok do lepszej wersji życia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYZWANIE [#1] - Lista Małych Rzeczy. bo Cię kocham, jako najlepsze wyjaśnienie

Witam Was gorąco Kochani.  Dziś chciałabym podzielić się z Wami wynikami ze swojego pierwszego podjętego wyzwania w te wakacje.  Moim wyzwaniem było zapisywanie przez miesiąc od 01-06-2014 do 31-06-2014 codziennie jednej małej rzeczy, która sprawiła mi przyjemność bądź radość.  Na początek może podziele się z Wami tym, że udało mi się wytrwać w tym wyzwaniu. Owszem zdarzały się dni gdzie opuszczałam wpisywanie w zeszyt tej jednej rzeczy ale nadrabiałam i uważam to za mój osobisty mały sukces, bo najzwyczajniej w świecie wytrwałam. A u mnie to na prawdę dość sporę wyzwanie, bo jak pisałam mam do wszystkiego słomiany zapał.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
firmy budowlane z regionu wielkopolska

Obecnie możemy spotkać różne firmy budowlane, które mogą wykonywać dla nas różnorodne zadania. Przeważnie korzystamy z pomocy takich profesjonalnych ekip, ponieważ jeśli posiadamy jakieś odpowiednie umiejętności to i tak nie mamy czasu żeby samodzielnie robić remonty czy budować własny dom. Obecnie taka firma budowlana musi posiadać nie tylko odpowiednie umiejętności, ale również właściwe maszyny budowlane, które znacznie usprawniają wszelkie prace, jak również je przyspieszają. Maszyny to jednak nie wszystko, ponieważ potrzebne są również odpowiednie rusztowania, które przeważnie nie są drogie, jak również różne wiertarki, wkrętarki, młotki, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lista Polskich Złodziei Lista Polskich Złodziei

Polska stała się krajem kryminalistów, złodziei i naciągaczy nie wspomnę już o prostytucji i agencjach towarzyskich. Nigdy w zyciu nie spotkałem się z tak duzą arogancją i tupetem jaki istnieje wsród polaków. Co jest najciekwsze to nie ma na nich zadnego prawa. Jezeli ktokolwiek z was został oszukany przez osoby prywatne lub firmy to ma okazję w jakis sposób odwdzięczyc się i zrewanzowac ujawniając imię danego kryminalisty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »