Lifestyle

Wpisy zawierające słowo kluczowe lifestyle.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Zaczynamy! Z lecokiem przez tycie!

   Pierwszy wpis. Zdecydowałam się na bloga bardzo spontanicznie i teraz co? Pierwszy wpis, a ja nie wiem co tu napisać. Wydaje mi się, że teraz blogi są już mniej popularne niż parę/paręnaście lat temu. Teraz więcej oglądamy, niż czytamy, cykamy fotki, niż opisujemy. Dlatego instagramy, i inne takie, cieszą się większą popularnością. Ale ja nie o tym tutaj - więc może zacznę od początku i napiszę coś o sobie. Trochę, żeby uporządkować to, co się będzie tutaj działo, a trochę po to, żeby sprawdzić samą siebie - co potrafię o sobie powiedzieć.    A więc. Nie zaczyna się zdania od "a więc". Eh.    Jestem zwykłą, już 26-letnią (o zgrozo, gdzie moje 16 lat:() dziewczyną. Mam wspaniałą mamę, cudownego narzeczonego (największa wada - uzależnienie od komputera). Uważam się za osobę otwartą i kontaktową, ale nie jestem typem osoby brylującym w towarzystwie i mega popul (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Owoce i warzywa Zawsze zdrowo!

Warzywa i owoce to ważne elementy zdrowej, zrównoważonej diety. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, są zachęcani do włączania ich do swojego codziennego jadłospisu. Nie tylko ich ilość, ale i różnorodność ma znaczenie. Żaden owoc czy warzywo nie dostarcza kompleksowego zestawu wszystkich wartościowych składników odżywczych. Stąd zalecenie, aby jeść możliwie często różnorodne warzywa i owoce. Z pewnością wyjdzie nam to na zdrowie. Szczególnie wartościowe okazuje się spożywanie warzyw i owoców o różnych kolorach. W profilaktyce dolegliwości układu krążenia zaleca się zielone rośliny liściaste, takie jak sałata, szpinak czy boćwina.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Śniadanie Zawsze zdrowo!

Jedzenie śniadań warunkuje prawidłowe nawyki żywieniowe, osoby jedzące śniadania wybierają zdrowe produkty: pełnoziarniste produkty zbożowe, owoce i warzywa oraz produkty mleczne, są też bardziej aktywne fizycznie. Spożywanie śniadań zwiększa funkcje poznawcze, poprawia pamięć, zmniejsza ilość błędów, poprawia kreatywność, daje energię na pierwszą połowę dnia, niwelując efekt zmęczenia. Ponadto wpływa też długoterminowo, zmniejszając ryzyko wystąpienia cukrzycy oraz chorób sercowo-naczyniowych. Dodatkowo spożywanie śniadań pomaga utrzymać prawidłową masę ciała. Osoby jedzące śniadania jedzą mniej przekąsek oraz spożywają mniej kaloryczne obiady.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wpływ aktywności fizycznej na zdrowie Zawsze zdrowo!

Lista naukowo dowiedzionych dobrych efektów zdrowego i aktywnego stylu życia jest bardzo długa. Ograniczając się tylko do najważniejszych można wymienić to, że  -ogranicza ryzyko schorzeń sercowo-naczyniowych, -pows (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdrowe odżywianie Zawsze zdrowo!

Zdrowe odżywianie – sposób odżywiania, polegający na przyjmowaniu substancji korzystnych dla zdrowia w celu zapewnienia lub poprawy zdrowia. Istotne jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób takich jak otyłość, nowotwory, choroby serca. Zdrowa dieta polega na przyjmowaniu odpowiednich ilości niezbędnych składników odżywczych i wody. Autor zdjęcia: Simonida Djordjevic  

Zobacz cały wpis na blogu »
Fashion Sneakers

  Fashion Blog   The Christmas is officially upon us and, as generally, there are plenty of very popular sneaker produces on deck. Exclusively, the month of December is ripe with Air Jordan and Yeezy releases as equally manufacturers look to cash in in front of the new year.Starting nowadays, December 2, another few weeks will soon be outlined by a brand new "Ferrari" Air Jordan XIV and the classic "Bred" Air Jordan 11, as well as a brand new undertake a vintage Yeezy outline and the annual Nike x Doernbecher collection. Without further adieu, get your scroll on to critique 10 of typically the most popular shoes delivering this month.Air Jordan 12 "Black Gray"Launch Date: December 2Retail Value: $190The not-so-creatively-named "Black Grey" Air Jordan 12 comes equipped with a bright tumbled leather top associated (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tattoos Sneakers

  Lifestyle Portal   Michelle Dockery and Hugh Offer are among the stars that are developed within their scheming alternatives in the character posters for Person Ritchie's The Males,The Downton Abbey star flashes her bosom in a plunging dark blazer as her figure, while Hugh Offer converts to the counterfeit seller Fletcher.The film centres about a drug lord who tries to sell down his very profitable marijuana empire to a empire of billionaires and is placed for discharge in the UK on 1st January 2020.New search: Michelle Dockery [left"> and Hugh Grant are among the stars that are changed into their scheming alternatives in the character cards for Man Ritchie's The MalesIn her poster, Michelle is every inch the glamorous alarm in a falling black double-breasted blazer and a statement red lip.Meanwhile, Hugh activities a grey scruff and tinted brown glasses alongside b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lifestyle Portal Sneakers

Mens hair Blog   If you aren't willing to embrace going gray, just any old dye won't do—you need the best hair dye for men. And you'll need a plan. We're all for owning your silver strands, but, yes, it's easier said than done. They might appear far sooner than you'd ever expect, or possibly the salt is peppering itself is coming on far faster than you'd like. Going gray—or rather, accepting it—takes time. And in the meantime, you might want to try some hair color to replace your own hair color (or, heck, perhaps a totally new one). That's understandable. And, luckily, it's pretty easy too. It's safe to assume in addition you want to dye your own hair without calling any undue focus on the fact. You want to cover the grays without showing around work two shades darker entirely. So, what (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lifestyle by Kasia - początek. Lifestyle by Kasia

Właśnie to sprawiło, że zmienim swoje życie. Koniecznie to sprawdź! Odpowiedz na pytania: Czy właśnie wywracasz swój świat o 180 stopni? Czy znudziło cię Twoje dotychczasowe życie?  Czy chcesz w końcu osiagnąć sukces?  Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś "TAK" to  przysłowiowo jedziemy na tym samym wózku.  Zapewne nieraz obiecywałeś sobie, że od nowego roku/poniedziałku/po świętach zaczynasz ćwiczyć, dbać o siebie, uczyć się, więcej czasu poświęcać rodzinie, itp.. Ile z tych obietnic danych samemu sobie spełniłeś? Jak długo byłeś w stanie sprostać narzuconym sobie zadaniom? Myślę, że tak jak u mnie, Twój zapał szybko mijał. Tu coś wyskoczyło, a to choroba, zmęczenie, dłużej trzeba zostać w pracy. Zawsze znajdzie się powód by wrócić do dawnych przyzwyczajeń. Tak jest przecież wygodniej!   Znam doskonale ten schemat. A (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Schabowy na niedzielę Projekt Życie

Być może wiesz, jak smakuje tradycyjny polski schabowy. To jest danie popisowe większości polskich mam. Moja mama też robiła taki obiad. Zazwyczaj sama, ewentualnie z siostrą. Dlatego dzisiaj ja gotuję kluski, a ona piecze schabowe z dwóch stron. Powiedziano mi wielokrotnie, że nie nadaję się do gotowania, a ja w to uwierzyłam. Co prawda lista jadalnych dań w moim wykonaniu stale rośnie, to jednak wiem, jak trudno było mi dosłownie "przekonwertować" moje myślenie, że jednak jestem w stanie coś ugotować niż tylko jajka i wodę na herbatę.  Na tym blogu nie będzie zbyt wiele o gotowaniu, a znacznie więcej o tym jak dokonać zmiany w swoim życiu, jak się do niej przygotować i jak ją konsekwentnie realizować. Nie zawsze może będzie miło, bo być może najdzie Cię gorzka refleksja, że to jednak Ty sam bojkotujesz swoje własne pomysły. Zapraszam Cię do miejsca, w którym być może odnajdziesz siebie bardziej. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Witaj :) Ja i moje życie

Cześć, witaj :) Mam na imię Natalia i od 13 lat choruję na cukrzycę. Nie, w brew pozorom mogę jeść słodycze, tylko muszę sobie podać odpowiednią dawkę insuliny. Mam pompę czyli zwaną przez moich znajomych mechaniczną trzustką lub śmieszną mp3. Jest to małe urządzenie które ułatwia mi życie, bo nie muszę robić tyle iniekcji.Wkłucie do pompy trzyma około  dni, dzięki nie mu nie muszę się kłuć min. 6 razy dziennie a raz na 3-4 dni. Tak naprawdę żyję jak każdy człowiek tylko muszę podać odpowiednią dawkę insuliny na praktycznie wszystko co zjem. Po za insuliną, muszę widzieć się z tzw. diabetologiem raz na max 3 miesiące. Jest to lekarz który kontroluje moje cukry i generalnie całą mnie (cukrzyca uszkadza wiele narządów). Cukrzycę może nie tyle, że da się polubić ile da się z nią żyć lub kontrolować. Z własnego doświadczenia wiem, że są gorsze rzeczy z którymi trzeba żyć... Jeśli chcecie mnie poznać bliżej to dajcie znać a pewnie odkryję przed wami większość moich ta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Blogi dla mężczyzn - mój Lifestyle Inwestowanie kluczem do sukcesu finansowego

W Internecie mnoży się od otoczeń, w którym damy mogą postulować o radę w częściowo każdej dziedzinie życia i jest to prawdziwe. Rzeczywistym jest dla nich także tworzenie reprezentatywnych ekip, for i wymienianie się doświadczeniem. Mężczyźni również potrzebują takich otoczeń jak blog dla faceta, lecz jest ich wielce mniej. Męski lifestyle różni się od niewieściego punktu widzenia, mimo że obejmuje podobne zagadnienia. Współczesny klient zarówno chce doskonale prezentować się i troszczyć się o siebie, jak również mieć miejsce, gdzie będzie mógł przeanalizować wysokiej jakości artykuły. Styl życia zmienia się na coraz to szybszy i raz na jakiś czas nie ma czasu na zasięgnięcie zawodowej wskazówki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »