Lesbijki

Wpisy zawierające słowo kluczowe lesbijki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Młoda dziewczyna! Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Mówią, że z wiekiem kobieta pragnie młodszego mężczyzny. I na odwrót. Ale nie każda kobieta, a na pewno nie ja. Zamiast fantazjować na temat igraszek z kolegami mojego osiemnastoletniego syna myślę o tym co bym zrobiła z jego koleżankami...   [ zobacz całe opowiadanie ]   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko tylko nie buty (Freaked (AKA Hideous Mutant Freekz)) - czyli moje przygody z obuwiem Narzekam - czyli co mnie wkur...

Dziś myślałem że kogoś zapierdolę, nie żeby kogoś konkretnego, tylko po prostu szlag mnie trafił po raz wtóry. Kupowałem buty, a właściwie próbowałem tego dokonać. Otóż ci co mnie znają osobiście, wiedzą że dość nie typowy zemnie gość. Nie będę opisywał tu moich perypetii z kupnem* garnituru, ale to też się nadaje na notkę. Tak więc postanowiłem kupić sobie buty, najlepiej wygodne! W tym celu udałem się do galerii handlowej o kolorze neutralnym (znaczy w nazwie ma ona kolor ;) , a udałem się tam bo pracuje zwykle do 18 a umnie większość sklepów jakoś tak dziwnie czynna od 10 do 18… ) no więc pierwszy sklep co to ma buty dla każdego, i co? I chuj ! bo dla mnie nie mieli. Otóż mam stopę, a właściwie halape, która nie włazi do większość „modnych” butów! Za szeroka jest po prostu. Wiec jak już włożę tą moją halape to kurwa but okazuje się za długi  (nosze 43/44 a stopeczka moja wchodzi w buty 45/46 &hellip (...)

Zobacz cały wpis na blogu »