Leczenie nowotworu

Wpisy zawierające słowo kluczowe leczenie nowotworu.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Antynowotworowe działanie konopi . Poznaj moc tej rośliny Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

  Kwasy kannabiniodowe w leczeniu nowotworów i stanów zapalnych   Na początek spójrzmy na podstawy. Przed podgrzaniem marihuany kannabinoidy w świeżej, surowej roślinie pojawiają się w postaci kwasowej. THC jako THCA i CBD jako CBDA – oba są na tym etapie niepsychoaktywne. Dopiero po podgrzaniu przekształcane są w delta-9 THC i CBD, w przypadku THCA zamienia się ono w psychoaktywną formę.     Zasadniczo twierdzenie jest takie, że surowa posta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pokonać Arka wywody z komody

Pokonać Arka...!     O co temu człeniu chodzi pomyślicie, o coś przecież musi...Już śpieszę z tłumaczeniem, postarajcie kochani przestawić szyk liter słowa "Arka", a otrzymacie czerwonego, zapieprzającego do tyłu głowonoga żyjącego tam gdzie woda jest czysta, którego ludzie zwykli gotować w barbarzyński sposób, tzn na żywca, aby jego mięsko smakowało lepiej...ale hola, nie idźmy tą drogą. W tym wywodzie chodzi o potyczkę szarego człowieka z chorobą dotykającą nas z nienacka i pozostawiającą naszą fizyczną formę niepełną, a nawet cholera ograbioną z narządów, które koniec końców lubimy i chcielibyśmy je donosić do kresu naszej egzystencji.     Do sedna więc- da się pokonać raka- jestem o tym przekonany, a nawet przeżyłem to... nie sam, ale doświadczyłem tego przez skórę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »