Kury

Wpisy zawierające słowo kluczowe kury.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Alfabet świnki Zwierzaki rozrabiaki

Cześć! To ja, Jacek. Dzisiaj uczyliśmy się alfabetu. ale nie polskiego. Ani trochę. Bo my jesteśmy amerykańskie świnki. No, i zaraz was też nauczymy. A jak farby. Nigdy nie jedliśmy ale podobno pyszny jest. B jak brokuł. Taki sobie. Nie polecamy. C jak cudowna moc Internetu. To dzięki niej możemy ty dla Was pisać. D jak domek. Taki drewniany domek to jest coś.  Można w nim siedzieć.  Można siedzieć na górnym piętrze jak na tarasie i jeszcze się na niego zsikać. E jak elegancka poduszka. No cóż.My kochamy poduszki. Bez wątpienia. Miałyśmy taką ładną z papugami? Ale trochę za często służyła nam jako toaleta. I trochę się zepsuła.    F jak fonetyka.  Czyli ćwiczenie, mruczenie i klatki gryzienie. Oczywiście w celu uzyskania żarełka . G jak glaskanko. Przyjemne. Można się rozplaszczyć na kolankach. Najlepsze pod bródką. H jak halucynacje.Takie ma naszą pani, kiedy uważa, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
niezwykłe zwierzęta domowe biologia i ochrona przyrody

Nie tylko psy i koty, ale zwierzęta gospodarskie też są mądre, kochające i rozumne. Świnie lubią się bawić, są w stanie nauczyć się grać w gry wideo, podobnie jak my lubią robić to co sprawia im przyjemność, świnie łatwo okazują emocje i komunikują swoje nastroje, potrafią zaprzyjaźnić się z innymi świniami oraz innymi gatunkami zwierząt i ludzi. Świnie lubią nowości, poznawanie nowych rzeczy, lubią kiedy coś się dzieje, każda ma własną osobowość, są świnki spokojne, złośliwe, żywiołowe, przytulne i skłonne do zabawy. Świnie są empatyczne, potrafią rozpoznawać i odczuwać emocje innych świń, uczą się od nich zachowań i reagują jak inne świnie w stadzie [https://www.otwarteklatki.pl/blog/6-rzeczy-ktorych-nie-wiesz-o-swiniach]. W czasie snu świnie się przytulają, lubią się bawić, opalać, maja swój język, przyjaciół, ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przepraszamy za.. czyli błagam was o litość Zwierzaki rozrabiaki

Witajcie! Zanim wszyscy kliknięcie łapki w dół przeczytajcie proszę nasze oświadczenie książkowe.  Oto ono: Szanowni czytelnicy naszego  bloga! Wiemy że was zawiedliśmy. Nie mamy nic na swoją obronę. Przepraszamy was bardzo serdecznie. Prosimy, Nie gniewajcie się na nas długo i przeczytajcie co nowego się wydarzyło. Umieściliśmy mniej ciekawe rzeczy na początku, żeby budować napięcie. 1. Jest tak ciepło i słonecznie, że stale wychodzimy na dwór. Wszyscy nazywają nas małymi kosiareczkami. 2.Nasza pani (...)

Zobacz cały wpis na blogu »