Ksw

Wpisy zawierające słowo kluczowe ksw.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wrażenia po gali KSW 50 Marcin Dubicki

Ostatnią galę KSW o numerze 50 cechowały następujące elementy: - była to gala, gdzie nie było zaskoczeń jeżeli chodzi o wyniki - faworyci wygrali - najwięcej zmian - liczne kontuzje wykluczyły pierwotnie planowanych zawodników, stąd do końca nie był pewny ostateczny skład   Gala bez wątpienia była atrakcyjna ze sportowego punktu widzenia, bo były i walki zakończone decyzją i zakończone przed czasem. Oto jak oceniam poszczególne walki:     Aleksandra Rola vs Catherine Costigan - udany debiut Oli, walka dobra technicznie, jestem zadowolony z wyniku, gdyż jej kibicowałem   Dricus du Plessis vs Joilton Santos Lutterbach - tutaj również jestem zadowolony z wyniku, gdyż kibicowałem Dricusowi   Antoni Chmielewski vs Jason Radcliffe - walka technicznie dobra, zakończona decyzją. Niestety Antoni, któremu kibicowałem niestety przegrał.   Damian Jani (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mateusz Gamrot kończy karierę. Marcin Dubicki

Ta szokująca wiadomość dotarła dzisiaj rano. Niepokonany mistrz dwóch kategorii wagowych: 66kg i 70kg federacji KSW postanowił przerwać karierę. Mateusz w grudniu 2018 pokonał dominatora kategorii do 66kg Klebera Erbsta Koike, przez co jako pierwszy w historii zawodnik federacji KSW stał się równoległym posiadaczem pasów mistrzowskich dwóch kategorii wagowych. Od kilku miesięcy krążyły plotki na temat odejścia Mateusza z KSW, chociaż dominowały głównie teorie o przejściu do federacji UFC. Jednak oficjalne oświadczenie Mateusza dotyczące m.in. przyczyn podjęcia takiej decyzji nie pozostawia złudzeń    "Zwakowałem pasy KSW. Powodem tego jest ogólne zmęczenie i zniechęcenie. Od dłuższego czasu ciąży na mnie ciągła presja związana z długotrwałym byciem na szczycie. Chcę też uspokoić swoje życie osobiste i poświęcić więcej czasu dla rodziny. Rodziny, k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Typowanie KSW 49 Marcin Dubicki

Wielkimi krokami zbliża się KSW 49. Karta walk imponuje, kilka pojedynków wróży "ogień", to może być naprawdę arcyciekawa gala.   Krakowski vs Dubois - Krakowski to dobry zawodnik, na koncie na jedynie porażkę z legendarnym Kleberem Koike Erbstem, o Dubois wiem niewiele, trudno obstawiać, będę kibicował oczywiście Krakowskiemu.   Andryszak vs Henrique - tutaj również mało znany przeciwnik, ale patrząc na gabaryty Michała obstawiałbym, że on wygra. No i oczywiście jemu będę kibicował.   Polityło vs Racic - walka rewanżowa Racic dał się poznać jako dobry zawodnik, Polityło ma kilka ładnych zwycięstw, obstawiam dużo emocji, trudno typować zwycięzcę.    Zawada vs Silva - kibicuję Martinowi Zawadzie, sympatyczny facet, ale Silva może okazać się zwycięzcą tego pojedynku. Atutem Martina jest odporność na uderzenia.   Szostak vs Jun - obaj trenują w dobrych klubach (WCA vs UFD), Akop j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KSW 48 - pierwsze wrażenia Marcin Dubicki

No i KSW 48 zakończyło się. Ponieważ nie była to gala transmitowana przez PPV, które zawsze śledzę od początku (czyli zazwyczaj od 19.00), to galę oglądałem za pośrednictwem transmisji w Polsacie od godziny 20:00 i nie miałem okazji obejrzeć trzech pierwszych walk (pewnie przy okazji obejrzę je później). Ale sam fakt, że gdy usłyszałem, że trzy pierwsze walki zakończyły się w pierwszej rundzie świadczy o tym, że było "ostro". Generalnie tylko jedna walka zakończyła się decyzją, która nie budziła żadnych wątpliwości co do wyniku. Zdecydowanie walki bez niedomówień.   A co sądzę o samych walkach?   Walka Michała Michalskiego - świetnie, że Michał wygrał. To dobry zawodnik, któremu do tej pory po prostu zabrakło szczęścia. Teraz zaczął od błędu, przez który o mało nie przegrał, lecz potrafił wyjść z trudnej sytuacji, żeby ostatecznie po zaciętym boju znokautować przeciwnika. Świetna walka, cieszę się, że wygrał ten, kt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Karta walk - KSW 48 Marcin Dubicki

27 kwietnia 2019 roku w Lublinie odbędzie się gala KSW 48. Gala będzie transmitowana w obrębie Polsatu i Polsatu Sport, czyli bez płatnej transmisji Pay Per View.  Karta walk zapowiada się bardzo ciekawie - szczególnie efektownie zapowiada się walka wieczoru: Szymański vs Parnasse.  Parnasse jak do tej pory nie znalazł pogromcy i pewnie idzie w kierunku pasa - pokonał nawet takiego "wyjadacza" jak Marcin Wrzosek. Romek Szymański ma wprawdzie na koncie przegraną z Marcinem Wrzoskiem i te 2 argumenty mogą przemawiać za tym, że Parnasse jest faworytem. Ale z drugiej strony to jest sport, Romek to dobry technicznie zawodnik, a inny "trójkąt walk" w tej samej kategorii wagowej pokazał, że wyniki bywają różne. Kilka lat temu, gdy Kleber Koike dominował kategorię 66kg na jego drodze pojawił Artur "Kornik" Sowiński, który go pokonał. Później Wrzosek pokonał "Kornika", aby w kolejnej wale ulec Kleberowi. Tak jak napisałem, faworytem jest Parnasse, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bratobójcze walki w MMA Marcin Dubicki

Podczas pojedynków MMA zdarzają się sytuacje, gdy masz mieszane uczucie wobec tego komu kibicować - najczęściej ma to miejsce, gdy darzysz sympatią obydwu zawodników i niezależnie od tego który by wygrał nie będzie w tym euforii. Najłatwiej jest kibicować, gdy jednego zawodnika lubisz bardziej lubisz. A jeszcze, gdy przeciwnik generuje "trash talking", to nie mam już w ogóle dylematów.   Gdy przeciwnik nie budzi sympatii, to kibicowanie jest łatwe.   Najbardziej wyrazistym pojedynkiem pod tym względem był pojedynek Yannicka Bahati z Damianem Janikowskim podczas KSW 43. Damiana darzę dużym szacunkiem, nie wdaje się w słowne potyczki, potrafi zachować dystans i klasę. Yannick Bahati za to narobił przed walką narobił "sporo zamętu", tym bardziej miło się oglądało, jak Damian go zdemolował podczas walki.   Podobnie nie miałem dylematu podczas pojedynku Borys Mańkowski vs Norman Parke podczas KSW 47 - Borys posia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szybka recenzja po KSW 47 Marcin Dubicki

No i po KSW47.   Pierwsze wrażenia:   - bardzo dużo walk zakończonych decyzjami, zaskakujące zwroty akcji - przeważnie wygrywali Ci, których zwycięstwa obstawiałem (chociaż nie zawsze im kibicowałem)   Szczególnie zapamiętane walki:   - Karolina Owczarz vs Marta Chojnowska - kibicowałem Karolinie i wygrała, pomimo mniejszego stażu lepiej taktyczne podeszła do walki   - Wrzosek vs Klaczek - Wrzosek był faworytem, dominał, trzymał poziom godny mistrza   - walka Damina Janikowskiego - piękne zapaśnicze rzuty, prowadził, ale niestety mały błąd i nokaut przekreślił zwycięstwo   - Ishi vs Ferndando - najbardziej nudna walka, chociaż Fernando mnie zaskoczył o tyle pozytywnie, że skutecznie się bronił, obstawiałem, że Ishi go podda. Niejednogłośna decyzja była do przewidzenia.   - Parke vs Borys - Parke to trudny przeciwinik, B (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko o Ksw 34 Blog mma

Zadziwiający przypuszczalnie wydawać się fakt, iż reguły opieki medycznej zawodników KSW nader gruntownie określają jej standardy, włączając spośród długością i szerokością bandaża, którym ma pozostać opatrzona rana zawodnika. Okazuje się, że zawodnik ma aż do dyspozycji wyłącznie sześć bandaży, everyman o długości 4 metrów zaś szerokości 5 cm a tylko Ksw 34 Online trójka rolki plastra o wymiarach 2,5 cm x 5 cm. W regulaminie KSW nie jest jednakże klarownie określone, co historia się w wypadku, gdy zabraknie środków opatrunkowych, rozumie się samo przez się jednak, że zawodnik prawdopodobnie w ciągu całej walki trzy baty wykorzystać spośród pomocy medycznej. Pomoc medyczna jest udzielana zawodnikowi w narożniku neutralnym. Jak wiadomo, jakiekolwiek opatrywanie ran musi znajdować się zatwierdzane zaś podpisywane za sprawą wyznaczonego Cutmana. Zezwala się wyłącznie na bandażowanie tudzież opatrywanie plastrem dłoni. Opa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oglądamy transmisja KSW 31 online w internecie Wszystko o gali KSW 31 - transmisje streamy online

Istniał orzeźwiający, dość ciemny listopadowy KSW 31 online dobę, sieroce południe. Poddane na miedzy w lęku sunęli do swoich dworków. Na domu trwał monstrualny przymrozek. Poprzednio egzystowałoby strzelać dochodzącą zimę. W sierocej ze wysłużonych, zaspanych kamieniczek wespół z ojcami występował czternastoletni młodzieniec, o nazwisku Adam. Adaś był wystarczy doskonałym blondasem o KSW 31 online podniebnych oczach i śnieżnobiałym uśmiechu. Urzędnicy stwierdzali na niego, Diabeł. Istniał ciepłym zaś prawnym asystentem. Notorycznie sprzyjał przydatną garścią. Odbył importy dalszej dziedziczka przepadaj dopomógł dziecku zreperować nieoryginalny samochodzik. Zasmarkaniec aczkolwiek różnił się z prostych rówieśników. Zajmowały go kolejne dziedziny, niż jego braci. Trawiłem mrowie sztuk, kosił żetony, otoczaki. Bynajmniej ginął pro ruchem. Gdy jego kamraci grzebali skórę, on obstawał tudzież owszem KSW 31 transmisja online się spoglądał. Niestety doceniał wi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ksw na żywo ksw 31 online

W sobotę 23 maja Multikino tudzież Republika federalna KSW zapraszają wszystkich wielbicieli MMA na transmisję gali KSW 31 na ksw 31 transmisja ogromnym ekranie w 11 kinach sieci Multikino. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Transmisja 1 KSW31 Transmisja 2 KSW31 Transmisja 3 KSW31 Transmisja 4 KSW31 Transmisja 5 KSW31 <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Największa organizacja MMA w Europie – Zjednoczenie KSW zaaranżuje sukcesywne wydarzenie na Pomorzu. KSW 31 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ksw 29 za darmo transmisja ksw 29

Jak ksw 29 transmisja instruuje serw polsatsport.pl, Mamed Khalidov zaznał urazu pleców w ciągu upichceń aż do gali KSW 29. Jego widowisko na gali w Krakowie nie istnieje mimo to postraszony. Zawodnik Arrachionu Olsztyn rozciągnął mięśnie w spodniej porcyj pleców. Co najważniejsze w pojedynkę Khalidov i jedność z współwłaścicieli KSW, Maciej Kawulski zaświadczyli jego listwa w walce wieczoru przeciw Brettowi Cooperowi. Amerykanin w Krakowie wymieni Tomasza Drwala, jaki oryginalnie bazował się zmierzyć z Mamedem Khalidovem, jednakowoż z porcji kontuzji musiał podać się do dymisji z zadymy. Gala KSW 29 będzie przekazywana w ciągu pośrednictwem szyku pay-per-view. W pozostałej walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Pawłem Nastulą, a zanim pierwszą obroną pionierskiego pasa KSW w randze półśredniej stanie Borys Mańkowski.

Zobacz cały wpis na blogu »
transmisja ksw 29 ksw 29 online

Mariusz Piaskowik opuszcza spośród Mysłowic, ma 30 lat. Jest zawodnikiem MMA w powadze piórkowej oraz ksw 29 stream utytułowanym zawodnikiem. Co więcej pracuje jak trener w śląskim klubie Silesian Cage Club. W tasowanych dramach draki zadebiutował we wrześniu 2008 roku w toku gali KSW Extra. Był to zmagania czterech zawodników ważących do -73 kg. Pierwszą profesjonalną jatkę Mariusz Piaskowik stracił z przyszłym tryumfatorem turnieju, Maciejem Górzystym. Szczęścia zabrakło mu dodatkowo 21 listopada 2009 roku na Bytomskiej Gali MM2. Tym całkowicie w pozostałej rundzie pokonał go Marcin Held. Pierwsze profesjonalne zwycięstwo nadeszło rok kalendarzowy dalej na MMA Challengers 5. Mariusz Piaskowik został zwycięzcą 8-osobowego turnieju w kategorii piórkowej. W gronie zadowników, których zdobył wykopał się m.in. Wojciech Wilk a Czech Michał Malt. W kresie spośród znaczną lekkością rozkazał na deski Renoma Sik (...)

Zobacz cały wpis na blogu »