Koszty

Wpisy zawierające słowo kluczowe koszty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dlaczego psychoterapia jest taka droga? Feelharmonia - psycholog online

      Postanowiłam wypowiedzieć się na ten temat, gdyż zauważyłam, że osoby poszukujące psychoterapeuty w grupach na FB, poszukują niekiedy psychoterapii nisko płatnej (w granicach 50 zł) lub tzw. usługi psychoterapeutycznej świadczonej "pro publico bono". Motywowane jest to głównie długim oczekiwaniem na psychoterapię w ramach NFZ. Jak podaje PWN "pro publico bono" to świadczenie usługi dla tzw. "dobra publicznego”,  czyli dobrowolnie, za darmo. Taki wolontariat. Argumentują to utratą pracy, sytuacją związaną z COBID-19 itd. Zastanawiam się, co my psychoterapeuci mielibyśmy z tym zrobić? Też jesteśmy ludźmi, a bycie psychoterapeutą jest naszym zawodem.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Podsumowanie MAGIA PIENIEDZY

Mamy obecnie miesiąc grudzien 2019....dla każdego z nas ten miesiąc oznacza coś innego...dla jednych koniec roku , dla innych czas na podsumowania i podliczanie zysków czy też strat.....Kto był bardziej przygotowany , zdeterminowany lub miał więcej szczęścia ( jak sądzą niektórzy) może się cieszyć wypracowanymi zyskami i zacząć planowanie nowych wydatków lub inwestycji.....jeszcze inni , ci którym sie mniej powiodło mają czas na wyciągnięcie odpowiednich wniosków dalszego tak wyszło..... Od tego jak się teraz przygotujemy bedzie zależał cały nadchodzący 2020......fajna data!!! Może to czas na rozpoczęcie czegoś nowego? Może to czas na nowe postanowienia?  Moze juz czas zerwać ze starymi przyzwyczajeniami i naprawdę zacząć robic coś innego , coś bardziej dla nas pożytecznego.....aby na końcu 2020 nie być rozczarowanym i mówić że nam sie nie udało....a co miało sie udać jak nic nie zaplanowales? lub nic nie zaplanowalas?  Żeby cieszyć sie efektami , (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
7 kluczowych kwestii związanych z organizacją pogrzebu Dom pogrzebowy - Tanatos

1. Bezgotówkowe usługi pogrzebowe Przed uzyskaniem danej formy dofinansowania lub zasiłku można nawiązać współpracę z zakładem pogrzebowym bez posiadania określonej kwoty. Na podstawie podpisanej umowy rozliczenia nastąpią, gdy otrzymacie Państwo środki, na przykład w ramach określonego zasiłku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mieszkanie na wynajem - dochód pasywny? Skromne finanse

Witam serdecznie, W moim postanowieniu noworocznym przedstawiłem, iż interesuje mnie stopa zwrotu z inwestycji na poziomie 4%. W czasach wysokich stóp procentowych nie byłby to jakiś wygórowany cel, zresztą nawet obecnie można znaleźć lokaty z takim oprocentowaniem. Tamte założenia dotyczyły jednak tylko akumulowanego kapitału - gdzie, jak i za ile pieniądze mają na mnie pracować. Jednakże głównym źródłem dodatkowego dochodu w moim przypadku jest mieszkanie na wynajem. 1. Dochód pasywny? Owszem mieszkanie, które wynajmuje przynosi przychód, jednakże nie zawsze przychód = dochód. W moim przypadku wynajmem mieszkania zajmuję się od połowy 2017 roku. Do dnia dzisiejszego jednak jeszcze nie osiągnąłem dochodu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kalkulacja kosztów elementem rachunkowości Usługi profesjonalnego biura rachunkowego bok.uslugi-ksiegowe@gazeta.pl

Jednym z filarów rachunkowości, równie ważnym co pozo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy pożyczanie pieniędzy w banku jest opłacalne? Porównanie ofert polskich banków

Z kredytów finansowych korzysta aktualnie tak po prawdzie każdy, skutkiem czego warto zapoznać się zeń gruntownie, tym więcej iż są one problematyką stosunkowo zawiłą. Swoją drogą, mało kto w ogóle rozumie to, czym one są, jak się dzielą, jakie wypełniają role, co zawiera standardowa umowa kredytowa oraz jakie są etapy jej realizacji, podczas gdy informacje te wyrabiają bezapelacyjny fundament właściwego selekcjonowania spośród ofert bankowych i naprawdę wskazane jest je posiąść. Zaczynając zatem od początku, kredyty gotówkowe to umowy pomiędzy klientami, a obiektami bankowymi, na mocy których te drugie pożyczają tym pierwszym konkretną sumę pieniędzy na konkretny czas i wskazany cel, co łączy się z przychodem dla owych instytucji z wykorzystaniem odsetek. Jeżeli natomiast piszemy o ich pogrupowaniu oraz funkcjach, wyszczególniamy generalnie pojmowane kredyty gospodarcze (takie jak na przykład kredyty obrotowe, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kilka słów na temat pomp ciepła – praktyczne rady dotyczącego tego, jak odnaleźć się w kosztach? Blog o pompach ciepła i ekologicznym ogrzewaniu

Nie ma sensu spierać się z faktem, że zainwestowanie w pompy ciepła, to dzisiaj przedsięwzięcie nastawione na oszczędność i komfort. Jest mówiąc najkrócej posunięciem, które niesie za sobą zysk, nie zaś wydatkiem. Ta, jak każda inna inwestycja wymaga wyłożenia pewnej sumy pieniędzy, jednak w tym wypadku nie ma mowy o tym, że wyrzucamy pieniądze w przysłowiowe błoto. Jak należałoby się zachować, gdy chcemy dokładnie zorientować się, jaki będzie koszt związany z taką inwestycją? Mamy kilka opcji do wyboru, w końcu nie brak obecnie w naszym państwie firm, które wytwarzają sprawdzone i jakościowe pompy ciepła. Każdy chętny może wyszukać taką firmę w okolicach swojego miejsca zamieszkania i popytać o szczegóły, drogą bezpośredniego kontaktu. Poza po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koszty związane z uruchomieniem strony internetowej? Agencja reklamowa Warszawa

Uruchomienie swojej serwisy www to jak nietrudno się domyślić niemały wydatek. Bez wątpienia istnieje sposobność stworzenia strony po kosztach, jednak nie zawsze przynosi to pożądane efekty. Pierwszym kosztem, jaki będziemy musieli ponieść będzie wykupienie domeny, a więc adresu mojej przyszłej strony. Serwisy www www, ażeby mogły działać muszą zostać wrzucone na serwer, który można nabyć albo wynająć. Na starcie znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie serwera. Łączne wydatki na powyżej opisane cele powinny zamknąć się w kwocie kilkuset PLN – pamiętajmy jednak, iż jest to wydatek ponoszony tylko raz na rok. Znacznie bardziej kosztowne jest samo tworzenie strony www. Jeżeli znamy jeden z języków programowania będziemy mogli się zająć tym we własnym zakresie, jednak większ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koszty związane z uruchomieniem strony internetowej? Agencja reklamowa Kraków

Uruchomienie osobistej strony internetowe to jak nietrudno się domyślić znaczny wydatek. Bez wątpienia istnieje sposobność zaprojektowania strony po kosztach, natomiast nie zawsze przynosi to pożądane efekty. Pierwszym kosztem, jaki będziemy musieli ponieść będzie wykupienie domeny, a zatem adresu mojej przyszłej strony. Serwisy www www, żeby mogły działać muszą zostać wrzucone na hosting, który można nabyć lub wynająć. Na początek znacznie korzystniejszym wyjściem jest wynajęcie serwera. Łączne wydatki na powyżej opisane cele powinny zamknąć się w kwocie kilkuset zł – pamiętajmy jednak, iż jest to wydatek ponoszony tylko raz na rok. Znacznie bardziej kosztowne jest samo tworzenie strony www. Jeżeli już znamy jeden z język& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koszty związane z uruchomieniem strony internetowej? Agencja reklamowa Kraków

Uruchomienie osobistej strony internetowe to jak nietrudno się domyślić niemały wydatek. Ze stuprocentową pewnością istnieje możliwość zaprojektowania strony po kosztach, natomiast nie w każdej chwili przynosi to pożądane efekty. Pierwszym kosztem, jaki będziemy musieli ponieść będzie wykupienie domeny, a zatem adresu naszej przyszłej strony. Strony internetowe www, żeby mogły działać muszą zostać wrzucone na serwer, który można nabyć lub wynająć. Na początek znacznie korzystniejszym rozstrzygnięciem jest wynajęcie serwera. Łączne wydatki na powyżej opisane cele powinny zamknąć się w kwocie kilkuset złotych – pamiętajmy jednak, iż jest to wydatek ponoszony tylko raz na rok. Znacznie bardziej kosztowne jest samo powstawanie serwisy www. Jeżeli znamy jeden z języków kodowania programow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koszty związane z uruchomieniem strony internetowej? Agencja reklamowa

Uruchomienie własnej serwisy www to jak nietrudno się domyślić spory wydatek. Ze 100% pewnością istnieje możliwość zaprojektowania (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koszty związane z uruchomieniem strony internetowej? Agencja reklamowa

Uruchomienie własnej strony internetowe WWW to jak nietrudno się domyślić dość znaczny wydatek. Bez wątpienia istnieje możliwość utworzenia strony po kosztach, jednakże nie w każdej sytuacji przynosi to pożądane efekty. Pierwszym kosztem, jaki będziemy musieli ponieść będzie wykupienie domeny, a więc adresu mojej przyszłej strony. Strony internetowe www, aby mogły działać muszą zostać wrzucone na serwer, który można zakupić lub wynająć. Na start znacznie korzystniejszym wyjściem jest wynajęcie serwera. Łączne wydatki na powyżej opisane cele powinny zamknąć się w kwocie kilkuset złotych – pamiętajmy jednak, iż jest to wydatek ponoszony tylko raz na rok. Znacznie bardziej kosztowne jest samo tworzenie serwisy www. Jeżeli już znamy jeden z języków programowania będziemy mogli się zająć (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koszty związane z uruchomieniem strony internetowej? Agencja-reklamowa

Uruchomienie indywidualnej strony internetowe to jak nietrudno się domyślić dość znaczny wydatek. Ze 100% pewnością istnieje możliwość utworzenia strony po kosztach, natomiast nie w każdej sytuacji przynosi to pożądane efekty. Pierwszym kosztem, jaki będziemy musieli ponieść będzie wykupienie domeny, a zatem adresu mojej przyszłej strony. Strony internetowe www, aby mogły działać muszą zostać wrzucone na serwer, który można nabyć albo wynająć. Na starcie znacznie korzystniejszym wyjściem jest wynajęcie serwera. Łączne wydatki na powyżej opisane cele powinny zamknąć się w kwocie kilkuset złotych – pamiętajmy jednak, iż jest to wydatek ponoszony tylko raz na rok. Znacznie bardziej kosztowne jest samo powstawanie strony internetow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »