Konsola

Wpisy zawierające słowo kluczowe konsola.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Sprzęt i akcesoria jakie kupić graczowi Michał Narzędzia Informatyki 2020

Pierwszy post będzię nietypowy i zajmiemy się wybraniem akcesorii dla prawdziwych graczy!   Jaki prezent dla gracza wybrać? - sklep komputronik.pl   Na tej stronie możemy znaleźć sprzęt i akcesoria, które najbardziej ucieszą graczy jako prezent. Myszki, klawiatury, pady, fotele gamingowe, gry. Wszystko opisane co powinniśmy wybrać i powody dlaczego. Ceny do poszczególnych rzeczy bez zbędnego szukania

Zobacz cały wpis na blogu »
Konsola Playstation 4 specyfikacja Blog o konsolach

Konsola PS4 zgodnie z uwagami konstuktorów została zaprojektowana przez graczy dla innych graczy.   Od samego dnia premiery podbiła serca i rozumy grających dając im wiele nowych i wspaniałych przeżyć niedostępnych na konsolach starszego pokolenia. Skupiła się bowiem głównie na satysfakcji grających, tak jak tego od niej oczekiwali, zdecydowanie bardziej niż jak jej antagonistka Xbox One na uzyskaniu dostępu do innych mediów w postaci internetu, filmów czy muzyki. Turaj gracz stoi na pierwszym miejscu.   Sony PS4 to aktualnie najbardziej wydajna konsola do gier dostępna na naszym rynku. Ale nie tylko rolę urządzenia do gier może pełnić, ale także pełnoprawnego komputera domowego.   Wygodnie pograsz na niej w doskonałe gry, zobaczysz w sieci nowy film, pograsz ze znajomymi w gry sieciowe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Komputery i konsole do gier Gry komputerowe - świat rozrywki

Historia gier komputerowych może być nad wyraz ciekawa. Jest ona dość długa. Już od około trzydziestu lat gracze cieszą się przy różnych grach komputerowych. Od pierwszych prostych gier po dzisiejsze duże i skomplikowane produkty. W całej historii gier zachodził jednocześnie jeden proces. Był nim i jest nadal sprzęt, który jest ciągle ulepszany by uciągnąć nowe gry, a te znowu są tak robione by miały coraz to lepsza jakość więc obciążają go coraz mocniej. Tym sposobem znowu potrzebny jest lepszy sprzęt. Takie błędne koło doprowadziło do bardzo szybkiego wzrostu osiągów współczesnych komputerów i konsol do gier. Obecnie nie tylko komputery służą graczom. Konsole są również bardzo popularne. Powstało już wiele konsol, a najpopularniejszymi obecnie są konsole Sony Playstation mająca już wersję trzecią, oraz Xbox zbudowany na bazie komputera PC. Xbox posiada też swoją kontynuację w postaci XBox360. Na każdej z nich zagramy w nowoczesne gry komputerowe ciesząc się z przejścia kolejnego poziomu w grze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »