Konkurs

Wpisy zawierające słowo kluczowe konkurs.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Konkurs bożonarodzeniowy Blog o mojej stronie o gotowaniu

Witam. Od 3 do 22 grudnia będzi trwał konkurs bożonarodzeniowy. Nagrody w nim to:   1. 5x kalendarz  2. 3x miesięczna dedykacja przepisów 3. 1x Skarbonka Wszystko co trzeba zrobić będzie na stronie 2 grudnia.   Adres strony to:http://dobre-przepisy.refy.pl. Życzę powdzenia

Zobacz cały wpis na blogu »
Największa impreza ortograficzna w Polsce Poprawna ortografia jest ważna!

Dlatego iż szeroko  dostrzegana jest trudność naszej mowy ojczystej, to sprawdziany ortograficzne funkcjonują na zasadzie głównego fragmentu edukacji polonistycznej. W wykazie najważniejszych krajowych imprez wreszcie wypadało by powstała przynajmniej jedna połączona z prawidłową pisownią. W wyniku wielkiej sympatii nakierowanej do języka polskiego wymyślono Ogólnopolskie Dyktando, aranżowane ustawicznie w mieście Katowice od roku 1987. Na wstępnym etapie sprawdzian ortograficzny odbywał się każdego roku, po pewnym czasie stracił swoją pierwotną częstotliwość i od tego czasu odbywa się co drugi rok. Zawodnik, który napisze test ortograficzny bez błędów, bądź poczyni najmniejszą ilość nieodpowiednich zapisów słów jak również błędów przestankowych zostanie wyróżniony tytułem Mistrza Polskiej Ortografii. To z całą stanowczością najstarszy i najmocniej zuważalny konkurs mowy ojczystej w Polsce. ażeby poziom trudności testu z ortografii okazał (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs Kaufland FindYourCloth - FROM THE LOVE OF CLOTHES - Wyjątkowe Miejsce Na Wyjątkowe Zakupy!

Zobacz cały wpis na blogu »
DoubleMamka i Canpol babies =) DoubleMamka

Drogie mamusie! Która z nas nie lubi konkursów?A która nie kocha słodkich kolorowych zajączków?! DoubleMamka razem z firmą Canpol Babies!  Zaangażowałam się jako blogująca mama, do programu blogosfera, w którym będę mogła przetestować piękny króliczkowy zestaw lub urządzić konkurs dla swoich czytelniczek z nagrodami od Canpol babies oczywiście! Już niedługo więcej informacji na temat konkursu bądź już w krótce podziele się z wami opinią na temat przetestowanych produktów. Link do strony organizatora  https://canpolbabies.co (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BLOGOSFERA CANPOL TESTwithME

Zachęcam wszystkie mamuśki i blogerki ;) http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

Zobacz cały wpis na blogu »
konkurs-ilustracja do ulubionej baśni wiejska biblioteka

Ogłaszamy konkurs na stworzenie  ilustracji do ulubionej baśni .Technika prac dowolna .Format pracy A4  .Prosimy nie stosować materiałow sypkich ,tj.brokatu,kasz .Termin oddania prac 14 marzec 2017.Ogłoszenie wyników nastąpi podczas kolejnego spotkania poetyckiego 22 marca 2017  o godzinie 15;30 w naszej bibliotece.Zachęcamy do zgłaszania prac i uczestnictwa w kolejnym spotkaniu czytania poezji.Nagrodzone zostaną wszystkie prace ,Które wezmą udział w konkursie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Świat matematyki

17 marca 2016 roku odbył się konkurs Kangur Matematyczny. Wszyscy uczestnicy otrzymali układankę przestrzenną Pentomino. Wejdź na: http://kangur-mat.pl

Zobacz cały wpis na blogu »
UWAGA KONKURS!!! Majestatyczne Qniary

Chciałybyśmy zachęcić was do czytania naszego bloga, ale także obdarować trójkę z was prezentami świątecznymi. Organizujemy pierwszy konkurs! Zasady są banalne dlatego tez nagrody będą raczej drobnymi upiminkami. :) Nagrody: • I. miejsce : kopystka, koszulka i słodka niespodzianka • II. Miejsce: kopystka i słodka niespodzianka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs Polonistyczny Literacka Dziewczyna

Cześć :) Jak już wspomniałam we wstępnym wpisie , zakwalifikowałam się do etapu rejonowego konkursu polonistycznego wojewódzkiego dla szkoły podstawowej. W tym roku rozszerzono zakres konkursu o lektury- mitologię Jana Parandowskiego i wybrane mity Roberta Gravesa.Coroczny etap rejonowy polegał na analizie podanych tekstów literackich , najczęściej wierszy i piosenek.W tym roku zmieniono tą zasadę.Muszę przyznać, że mitologia jest trudna, znajduje się w niej dużo miejsc, imion , zdarzeń, ale interesuje mnie ta tematyka i cieszę się, że mogę to czytać :) W dodatku wiąże się z historią, która także mnie interesuje.

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs "Z matematyką przez życie" Blog matematyczny

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XII edycji warszawskiego konkursu matematycznego „Zmatematyką przez życie”. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach: Kategoria 1: Konkurs wiedzy: Składać się będzie z dwóch etapów: I etap – szkolny – odbędzie się w dn.  14.01.2016 r. (czwartek) II etap – międzyszkolny – odbędzie się w dn. 10.03.2016 r. (czwartek). Kategoria 2: Prezentacja multimedialna: Konkurs indywidualny, niezależny od „Konkursu wiedzy”. Składać się będzie z dwóch etapów. I etap – szkolny – przekazanie prac konkursowych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs Pływania proszek z sucharow

Ruda, Brunetka i Blądynka załorzyły się, która pierwsza przepłynie 100 km do wyspy Rama. Ruda płynie pierwsza. Płynie 5 km, 10 km, 20 km, męczy się i tonie. Brunetka płynie 5 km, 10 km, 20 km, 45 km,męczy się i tonie. Blądynka płynie 5 km, 10 km, 20 km, 45 km, 60 km, 75 km, 90 km, męczy się i zawraca.

Zobacz cały wpis na blogu »
Słabi wymiękają, wpolscemamymocneseo dzięki nielicznym WPolsceMamyMocneSeo

Można powiedzieć, że trzy miesiące to już niezły czas, który określa stopień determinacji rywali w walce o palmę pierwszeństwa pod frazą wpolscemamymocneseo. Widać jak dynamika kolejnych wpisów maleje oraz jak wysoki przyrost był na początku. Nie każdy daje radę walczyć z naprawdę mocnymi zawodnikami (w końcu mamymocneseo) a czas robi swoje – młodzież się zniechęca. Tym bardziej zniechęcająca jest sytuacja, kiedy z miliona wyników pod hasłem wpolscemamymocneseo robi się ponad osiem milionów, a pierwsze miejsce okupuje wciąż i niezachwianie ta sama strona. W sumie to nie jest najważniejsze, ponieważ jak widać, właściciel ma naprawdę świetne bazy blogów i for, a także musi mieć całkiem niezłe zaplecze. Na ile znam ludzką psychikę, to pod koniec konkursu ktoś go przegoni. Już teraz wpolscemamymocneseo pojawia się wolniej na nowych stronach, a to znaczy, że część dała sobie spokój, a część czeka. Lider może tylko patrzeć i podziwiać, i na pewno to robi, zamias (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drugie wpolscemamymocneseo WPolsceMamyMocneSeo

Poniżej wpis, który jest inną wersją poprzedniego wpisu. Sądzę, że oba będą w indeksie. Konkurs na wypromowanie specjalnej strony (przygotowanej ekstra na tenże konkurs) na frazę wpolscemamymocneseo przyciąga liczne rzesze zaciekawionych pozycjonerów podobnie jak całkiem początkujących webmasterów, którym wydaje się, że znają się na tematyce pozycjonowania. Dopiero nawiązanie rywalizacji bezpośredniej z zawodowcami daje rzetelną podstawę weryfikacji posiadane zaplecze, jego moc i umiejętności pozycjonowania. Niezaprzeczalnie istotne są moce przerobowe, bo jednak tak popularna fraza jest linkowana z wielu automatów i w konfiguracjach wpisujących się w skomplikowane grupy linkujące. wpolscemamymocneseo nie ma sensu opowiadać, bo są strony, na których jest to wszystko analizowane. Do jednej takiej prowadzi link z tegoż bloga. Na tymże blogu konkluzja jest gorzka albowiem mówi, że tylko treścią i czystym seo nic się nie wskóra. Dodatkowo, pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs wpolscemamymocneseo 40 WPolsceMamyMocneSeo

Konkurs na wypromowanie swojej strony (specjalnie założonej) na frazę wpolscemamymocneseo zachęca pozycjonerów do uczestnictwa zupełnie początkujących webmasterów, którym wydaje się, że znają się na tematyce pozycjonowania. Dopiero nawiązanie rywalizacji bezpośredniej z zawodowcami daje rzetelną podstawę weryfikacji rzeczywiste umiejętności i posiadane zaplecze. Niezaprzeczalnie istotne są moce przerobowe, bo jednak tak konkurencyjna fraza najczęściej bywa linkowana z programów automatyzujących pracę i to na przeróżne sposoby. wpolscemamymocneseo nie ma sensu opowiadać, bo są strony, na których jest to wszystko analizowane. Do jednej z najciekawszych kierujemy z tego serwisu. Na łamach przywoływanego bloga konkluzja jest gorzka albowiem mówi, że tylko treścią i czystym seo nic się nie wskóra. W dodatku, przy tak dynamicznej konkurencyjności, wpolscemamymocneseo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kokurs na najciekawsze hasło promocyjne! Nawet Ty się zdziwisz...

Ogłaszamy konkurs otwarty, na najlepsze hasło promocyjne dla najnowszej książki Krzysztofa Ibisza "Sztuka lewitacji. Równowaga w życiu gwiazdy". Trzy najlepsze propozycje zostaną nagrodzone książkami z autografem i dedykacją autora. Czekamy na Wasze zwariowane pomysły! (Czas trwania konkursu do dnia premiery tj. 16.12.2010r.) Serdecznie zapraszamy do udziału!   Stanisław Brzozowski The Radicals Media Group theradicals@ymail.com (...)

Zobacz cały wpis na blogu »