Konkurs

Wpisy zawierające słowo kluczowe konkurs.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Darmowa książka? Biblioteka, Książki, Czytelnictwo, Wydawnictwo, Wypożyczalnia, Nowości, Księgarnia, Wiedza, Rozrywka, Kultura

Czy w mediach społecznościowych istnieje możliwość zdobycia darmowych książek?   Zdecydowanie tak!   Portale społecznościowe to wręcz idealne miejsce do tego, aby wygrać książkę w konkursie, zamówić bezpłatny egzemplarz lub samemu stać się autorem dzieła literackiego i przy okazji laureatem nagrody natury finansowej.   Czego potrzebujemy?   Konta na portalu społecznościowym, polubienia profilu, który nas interesuje, refleksu, kreatywności, zainteresowania swoim wpisem jurorów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świąteczne quizy Syczki, szumki i inne

Witajcie Specjalnie dla Was popełniłam nowe gry. Są to sudoku, escape room. Czytajcie polecenia, klikajcie, znajdujcie odpowiedzi, uczcie się i przede wszystkim dobrze się bawcie :) Sudoku https://view.genial.ly/5fdb781037663f0d6c0501d2 Escape room https://view.genial.ly/5fdb162adfd4657a0b8319de        

Zobacz cały wpis na blogu »
Z życia szkoły- powrót do nauki on line Syczki, szumki i inne

Witajcie ponownie :)  Pomimo niesprzyjających okoliczności życie szkoły toczy się dalej. Spotykamy się wirtualnie i wszyscy dzielnie dajemy radę. W ostatni dzień przed nauką zdalną dla klas młodszych odbył się konkurs dla klasy 3 - trochę inny, nie tradycyjny, z wykorzystaniem sieci. Byli zwyciezcy, były nagrody... Jeżeli chcecie sprawdzić swoje wiadomości zapraszam do testowania. Klikamy w link i dalej poruszamy się wg poleceń. Zapraszam :) https://view.genial.ly/5fa12b80b208150d1b1b2ab3/game-break (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka

DRODZY  CZYTELNICY!!! Z ogromną przyjemnością pragnę ogłosić wyniki konkursu na najlepszego czytelnika Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kwilczu. W kategorii klas I - III I miejsce - Michalina Gurmińska II miejsce - Antonina Klapczyńska (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Milusin i jego mieszkańcy - narysuj komiks! - konkurs Szkolny książek świat

  Lubisz rysować?   Interesujesz się komiksem?   Chcesz zwiększyć swoje umiejętności, a może chcesz nauczyć się czegoś nowego?   Weź udział w konkursie na komiks o mieszkańcach Milusina!       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zostań w domu i zrób kartkę Szkolny książek świat

  Propozycja dla chętnych i lubiących prace plastyczne dzieci   Konkurs plastyczny dla dzieci "Pozdrowienia z domu!" #pozdrowieniazdomu         Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.     Od organizatorów: Co trzeba zrobić? &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs bożonarodzeniowy Blog o mojej stronie o gotowaniu

Witam. Od 3 do 22 grudnia będzi trwał konkurs bożonarodzeniowy. Nagrody w nim to:   1. 5x kalendarz  2. 3x miesięczna dedykacja przepisów 3. 1x Skarbonka Wszystko co trzeba zrobić będzie na stronie 2 grudnia.   Adres strony to:http://dobre-przepisy.refy.pl. Życzę powdzenia

Zobacz cały wpis na blogu »
Największa impreza ortograficzna w Polsce Poprawna ortografia jest ważna!

Dlatego iż szeroko  dostrzegana jest trudność naszej mowy ojczystej, to sprawdziany ortograficzne funkcjonują na zasadzie głównego fragmentu edukacji polonistycznej. W wykazie najważniejszych krajowych imprez wreszcie wypadało by powstała przynajmniej jedna połączona z prawidłową pisownią. W wyniku wielkiej sympatii nakierowanej do języka polskiego wymyślono Ogólnopolskie Dyktando, aranżowane ustawicznie w mieście Katowice od roku 1987. Na wstępnym etapie sprawdzian ortograficzny odbywał się każdego roku, po pewnym czasie stracił swoją pierwotną częstotliwość i od tego czasu odbywa się co drugi rok. Zawodnik, który napisze test ortograficzny bez błędów, bądź poczyni najmniejszą ilość nieodpowiednich zapisów słów jak również błędów przestankowych zostanie wyróżniony tytułem Mistrza Polskiej Ortografii. To z całą stanowczością najstarszy i najmocniej zuważalny konkurs mowy ojczystej w Polsce. ażeby poziom trudności testu z ortografii okazał (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DoubleMamka i Canpol babies =) DoubleMamka

Drogie mamusie! Która z nas nie lubi konkursów?A która nie kocha słodkich kolorowych zajączków?! DoubleMamka razem z firmą Canpol Babies!  Zaangażowałam się jako blogująca mama, do programu blogosfera, w którym będę mogła przetestować piękny króliczkowy zestaw lub urządzić konkurs dla swoich czytelniczek z nagrodami od Canpol babies oczywiście! Już niedługo więcej informacji na temat konkursu bądź już w krótce podziele się z wami opinią na temat przetestowanych produktów. Link do strony organizatora  https://canpolbabies.co (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BLOGOSFERA CANPOL TESTwithME

Zachęcam wszystkie mamuśki i blogerki ;) http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

Zobacz cały wpis na blogu »
konkurs-ilustracja do ulubionej baśni wiejska biblioteka

Ogłaszamy konkurs na stworzenie  ilustracji do ulubionej baśni .Technika prac dowolna .Format pracy A4  .Prosimy nie stosować materiałow sypkich ,tj.brokatu,kasz .Termin oddania prac 14 marzec 2017.Ogłoszenie wyników nastąpi podczas kolejnego spotkania poetyckiego 22 marca 2017  o godzinie 15;30 w naszej bibliotece.Zachęcamy do zgłaszania prac i uczestnictwa w kolejnym spotkaniu czytania poezji.Nagrodzone zostaną wszystkie prace ,Które wezmą udział w konkursie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Świat matematyki

17 marca 2016 roku odbył się konkurs Kangur Matematyczny. Wszyscy uczestnicy otrzymali układankę przestrzenną Pentomino. Wejdź na: http://kangur-mat.pl

Zobacz cały wpis na blogu »
UWAGA KONKURS!!! Majestatyczne Qniary

Chciałybyśmy zachęcić was do czytania naszego bloga, ale także obdarować trójkę z was prezentami świątecznymi. Organizujemy pierwszy konkurs! Zasady są banalne dlatego tez nagrody będą raczej drobnymi upiminkami. :) Nagrody: • I. miejsce : kopystka, koszulka i słodka niespodzianka • II. Miejsce: kopystka i słodka niespodzianka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs Polonistyczny Literacka Dziewczyna

Cześć :) Jak już wspomniałam we wstępnym wpisie , zakwalifikowałam się do etapu rejonowego konkursu polonistycznego wojewódzkiego dla szkoły podstawowej. W tym roku rozszerzono zakres konkursu o lektury- mitologię Jana Parandowskiego i wybrane mity Roberta Gravesa.Coroczny etap rejonowy polegał na analizie podanych tekstów literackich , najczęściej wierszy i piosenek.W tym roku zmieniono tą zasadę.Muszę przyznać, że mitologia jest trudna, znajduje się w niej dużo miejsc, imion , zdarzeń, ale interesuje mnie ta tematyka i cieszę się, że mogę to czytać :) W dodatku wiąże się z historią, która także mnie interesuje.

Zobacz cały wpis na blogu »
Konkurs "Z matematyką przez życie" Blog matematyczny

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XII edycji warszawskiego konkursu matematycznego „Zmatematyką przez życie”. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach: Kategoria 1: Konkurs wiedzy: Składać się będzie z dwóch etapów: I etap – szkolny – odbędzie się w dn.  14.01.2016 r. (czwartek) II etap – międzyszkolny – odbędzie się w dn. 10.03.2016 r. (czwartek). Kategoria 2: Prezentacja multimedialna: Konkurs indywidualny, niezależny od „Konkursu wiedzy”. Składać się będzie z dwóch etapów. I etap – szkolny – przekazanie prac konkursowych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »