Komputery

Wpisy zawierające słowo kluczowe komputery.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Moje Hobby Moje Hobby

Moje hobby to granie w gry najbardziej w "League of Legends". Gram w to prawie profesinalnie. Spędzam na to makymalnie 2 godziny dziennie. 

Zobacz cały wpis na blogu »
kurs komputerowy Krystyna

Uczyliśmy się dzisiaj zakładać bloga. Wymaga to trochę czasu.

Zobacz cały wpis na blogu »
jakie najlepsze procesory są do grania instalacja

Najbardziej radzę wam żebyście kupywali komputery i laptopy z procesorami i5 i i7

Zobacz cały wpis na blogu »
Optymalizacja dysku laptopowbateria

Wymiana dysku na nowszy wcale nie jest jedynym rozwiązaniem gdy chcemy przyśpieszyć jego prace. Odpowiednia optymalizacja również potrafi dać świetne efekty. Zupływem czasu na naszych dyskach gromadzimy coraz więcej plików. Część z nich jest nam zupełnie niepotrzebna, a zajmuje miejsce. Poszukiwania wolnej przestrzeni dyskowej przeważnie zaczynamy dopiero wtedy, gdy brakuje jej nam do zainstalowania nowej gry czy zachowania multimediów. Tymczasem warto wiedzieć, że nośnik może działać wolniej, gdy jest w większej części zapełniony, dlatego z punktu widzenia wydajności nośnika - najlepiej trzymać tylko niezbędne dane. Skanujemy dysk w poszukiwaniu niepotrzebnych plików (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak siedzieć przy komputerze i dlaczego robisz to źle laptopowbateria

Przy komputerze spędzamy coraz więcej czasu, co ma niebagatelny (i raczej mało pozytywny) wpływ na nasze życie i zdrowie. Zabrzmiało groźnie i złowieszczo? Nie chodzi o to, aby straszyć bez potrzeby, ale warto o tym pamiętać następnym razem, gdy po ośmiu godzinach ślęczenia przed komputerem, narzekać będziesz na ból pleców. Ludzkie ciało zostało zaprojektowane w taki sposób, aby radzić sobie w wymagającym środowisku. Jest elastyczne, zwinne, dzięki czemu człowiek jest w stanie osiągnąć tak wiele. Rozwój technologii, chociaż tak niesamowity i wspaniały, powoli staje się jednak zagrożeniem. Człowiek dosłownie osiada na laurach, tak wiele bowiem można obecnie zrobić nie podnosząc się z fotela, a to rozleniwia. Praca, zakupy, poznawanie nowych ludzi, odkrywanie nowych miejsc, rozrywka - wszystko w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Intel: plany wydawnicze SSD na 2017 rok laptopowbateria

W tym roku w ofercie Intela pojawiły się dwie nowe serie nośników SSD – ekonomiczne SSD 540s i wydajne SSD 600p. Jakich modeli powinniśmy się spodziewać w przyszłości? Wszystko na to wskazuje, że producent będzie podążać z najnowszymi trendami na rynku i standardowe pamięci zastąpi warstwowymi układami 3D NAND. Nie wiadomo jednak co z najwydajniejszym segmentem, gdzie obecnie jest dostępna seria SSD 750 - docelowo ma ona zostać wycofana mniej więcej w połowie przyszłego roku, ale być może producent szykuje ich następców (nieujętych na grafiku). W trzecim kwartale 2017 roku pojawią się modele ekonomiczne nośniki SSD 545s, które zastąpią obecne modele SSD 540s – główna zmiana ma się sprowadzać do zastosowania kości 3D TLC NAND. Oprócz tego planowane jest wypuszczenie modeli SSD 600p w obudowie BGA. To jednak nie koniec planów producenta, bo pracuje on również nad modelami SSD 610p – docelowo mają (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szybsze Wi-Fi w smartfonach i laptopach od przyszłego roku laptopowbateria

Szybkie, naprawdę szybkie Wi-Fi już w przyszłym roku pojawi się w pierwszych smartfonach, laptopach i innych urządzeniach. Stowarzyszenie Wi-Fi Alliance rozpoczęło wydawanie certyfikatów zgodności z nowym standardem łączności bezprzewodowej – WiGig. Czym jest WiGig? To nowy standard łączności bezprzewodowej (802.11ad). Ma on zasięg zbliżony do Bluetootha, czyli około 10 metrów. W pełni technologię tę wykorzystamy zatem wyłącznie będąc niedaleko routera. Pełnia możliwości jest tutaj jednak naprawdę niemała – mówi się bowiem o szybkości transmisji danych na poziomie 8 Gb/s. Po co nam taka szybkość? Cóż, przede wszystkim im szybciej, tym lepiej. Stowarzyszenie Wi-Fi Alliance twierdzi jednak, że taką łączność wykorzystamy przede wszystkim do strumieniowania wideo w rozdzielczości 4K pomiędzy urządzeniami, jak również do obsługi rzeczywistości rozszerzonej i rzeczywistości wirtualnej. Pierwsze smartfony i laptopy z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Polecane laptopy do gier. TOP 10 laptopowbateria

Laptopy do gier to coraz prężniej rozwijający się segment rynku. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem takiego komputera, sprawdź nasze zestawienieTOP 10 najciekawszych modeli aktualnie dostępnych w polskich sklepach. Znalazły się tutaj zarówno modele ze średniej półki jak i laptopy dla bardzo wąskiego grona odbiorców - imponujące nie tylko wydajnością ale i ceną. Lenovo Y700-15ISK Odświeżona seria gamingowych laptopów firmy Lenovo to pewniak w każdym zestawieniu TOP 10. Nic dziwnego, modele Y700 (a wcześniej Y70) oferują bardzo dobrą relację ceny do możliwości. Nie inaczej jest tym razem. Wybrany model posiada procesor Intel Core i7, grafikę Geforce GTX 960M, 8 GB pamięci RAM i pojemny dysk twardy z miejscem na zainstalowanie dodatkowego nośnika SSD. Pod względem relacji ceny do możliwości Lenovo Y700-15ISK wypada naprawdę dobrze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Huawei MateBook - laptop dla nowoczesnego biznesu laptopowbateria

W dobie nowoczesnych technologii, wzornictwo w biznesie skupia się już nie tylko na przestrzeni biurowej, ale przede wszystkim na urządzeniach, których używamy w pracy. Dzisiaj często to już nie pięknie zaprojektowane biuro buduje wizerunek firmy, ale przede wszystkim sprzęt, jakiego używa jej reprezentant. Dobrym przykładem jest tutaj laptop Huawei MateBook. Nowoczesne urządzenia powinny być zaprojektowane z myślą o prostocie i uwzględniać charakter mobilnego biznesu. Powinny Szybko działać, umożliwiać bezproblemowe przenoszenie się z miejsca na miejsce, a także wykonywać różnorodne zadania: począwszy od stałego kontaktu ze światem, przez skomplikowane rozliczenia matematyczne, skończywszy na zaawansowanych funkcjach graficznych. Musi to być sprzęt wszechstronny tak, jak wszechstronny jest współczesny biznesmen. Huawei MateBook spełnia wszystkie cechy mobilnego biznesu, a także jeszcze jeden ważny aspekt w życiu współczesnego biznesmena - ma piękne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Acer wprowadza usługę Serwis Premium i przedłuża Gwarancję Niezawodności laptopowbateria

Firma Acer wprowadziła dodatkową usługę Serwis Premium (Premium Service), w ramach której wybrane urządzenia z serii Aspire S, Aspire R, Swift 7 oraz Spin 7 objęte są gwarancją zwrotu całkowitej ceny zakupu laptopa, jeśli czas ich naprawy przekroczy 5 dni. Zdecydowana większość urządzeń Acer już teraz naprawiana jest w czasie nie dłuższym niż 5 dni. W sierpniu 2016 roku 97,1% wszystkich napraw zostało wykonanych w tym czasie. Jednym z czynników wpływających na skrócenie czasu serwisowania jest dostępność części zamiennych – 99,4% znajduje się na miejscu, we Wrocławiu. Kontakt z klientem, szybkość realizacji napraw oraz poziom jakości obsługi i rozmowy konsultanta ze zgłaszającym mają swoje odzwierciedlen (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Komputery się psują Naprawa komputera DYI

Sprzęt komputerowy jest praktycznie w każdym domu. Zapewne nie ma już gospodarstw domowych, jakie nie dysponowałyby komputerami osobistymi. Pecety to doskonałe narzędzia roboty także rozrywki. Potrafią naprawdę wiele i można byłoby przy nich siedzieć non stop. Pecety kupuje się i wymienia podzespoły raz na kilka lat. Są to funkcjonalne sprzęty wobec tego nie ma potrzeby inwestowania w nie co chwile. Jednak trzeba korzystać z tych urządzeń w sposób zgodny po to, aby nie zachodziły żadne problemy zarówno sprzętowe, jakże i w oprogramowaniu. Mówiąc o prawidłowości używania trzeba pamiętać o tym, iż pomieszczenie w jakim jest blaszak musi mieć zapewnioną wentylację, co więcej komputer musi również być sprzątany w środku co jakiś czas. Natomiast prawidłowe korzystanie z oprogramowania to między innymi zastosowanie skutecznego antywirusa, częste skanowanie OSu w poszukiwaniu niepożądanych plików także oprogramowania, a zaró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Serwis Laptopów Badanie Laptopa Kielce

Nie ma popytu na nowe rzeczy, jeśli stare spełniają wymagania. Sporo produktów na rynku w aktualnych czasach ma 2 letnią gwarancję poprawnego funkcjonowania. Kiedyś tak nie było. Artykuły były wartościowe, produkowało się je by były bezawaryjne i wystarczyły na długi okres. Ale trwałe towary nie napędzają rynku. W następstwie tego producenci przy planowaniu swoich towarów wymyślili coś co określamy planowanym postarzaniem produktu. Produkt ma mieć zastosowanie tylko określony czas, a potem musi być podmieniony nowym. Taka polityka napędza rynek, produkty mogą być tańsze i bardziej osiągalne. Ale zawsze coś za coś. Produkty nie są niezniszczalne i wymagają serwisowania lub wymian części. Sprzęty komputerowe nie są wyjątkiem. Stąd jeśli Twój laptop uległ uszkodzeniu lub po prostu potrzebuje konfiguracji, http://serwis-laptopów.com.pl pomoże Ci z Twoim kłopotem, czy to natury sprzętowej lub oprogramowania. Dobre ceny oraz miła o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Naprawa uszkodzonych komputerów Katowice Naprawa Komputerów Katowice

W czasach nowoczesnych technologii co i raz doświadczamy problemów z komputerem przenośnym. Malware, wirusy, boty szpiegujące, czy kłopoty ze sterownikami umieją doprowadzić do frustracji. Niekiedy proste zainstalowanie nowej drukarki do komputera, potrafi być uciążliwe i powodować potrzebę techniczej wiedzy. Nie ważne jakiej kategorii problem - rozległy czy łatwy, nie jest wyzwaniem dla naszego serwisu.Przekonaj się na serwis-komputerow.com.pl Instalujemy sterowniki, kasujemy złośliwe oprogramowanie, odkurzamy wnętrze laptopa - wszystko czego Twój komputer może kiedykolwiek potrzebować. Kilkunastoletnie doświadczenie zezwala nam oferować cały nasz serwis w nader przystępnych cenach - mniej niż konkurencja. Przynieś Twój komputer do nas, a sprawimy że będzie funkcjonować dużo lepiej.

Zobacz cały wpis na blogu »
Naprawa Komputerów Napraw Komputer

Wbrew generalnym kanonom postępującego progresu, wciąż wielokrotnie doświadczamy problemów w obsługiwaniu naszych komputerów osobistych. Malware, wirusy, spyware, czy problemy ze sterownikami mogą doprowadzić do frustracji. Nieraz zwykłe podłączenie nowej karty do zgrywania wideo do komputera, może być uciążliwe i powodować potrzebę doświadczenia. Nie ważne jakiej rangi problem - znaczny czy mały, nie jest wyzwaniem dla naszego serwisu.Zobacz na serwis-komputerow.com.pl Instalujemy sterowniki, kasujemy złośliwe oprogramowanie, odkurzamy wnętrze komputera - cokolwiek czego Twój laptop może kiedykolwiek wymagać. Lata doświadczenia pozwalają nam oferować wszystkie nasze usługi w nader przystępnych cenach - mniej niż konkurencja. Dostarcz swój laptop do nas, a sprawimy że będzie funkcjonować jak nowy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jaką drukarkę kupić? zzpalin

Zdawałoby się, że słowo drukowane traci na znaczeniu i ustępuje pola nośnikom elektronicznym. Czasem jednak wydrukować coś trzeba – podanie do magistratu albo rozliczonego PIT-a. Drukarka jest zatem urządzeniem przydatnym, zwłaszcza jeśli pasjonujesz się fotografią lub masz dzieci w wieku szkolnym. Rynek w tej materii oferuje wiele. Jedne urządzenia lepiej nadają się do druku fotografii, inne do kopiowania dokumentów, a wybór konkretnego urządzenia powinien zależeć od Twoich potrzeb. Dlatego zanim przystąpisz do przeszukiwania wirtualnych półek sklepów internetowych, zapoznaj się z naszym tekstem, a decyzja będzie zapewne łatwiejsza. Rodzaje Podstawowy podział drukarek wiąże się z ich przeznaczeniem, w jakim środowisku będą eksploatowane. Dlatego przeprowadzono podział na sprzęt do użytku: amatorskiego profesjona (...)

Zobacz cały wpis na blogu »