Kino

Wpisy zawierające słowo kluczowe kino.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wspomnienia Powstania Warszawskiego 1944r Moja Luna

W dniu 3 grudnia 2018 byłam wraz z grupą ze szkilenia na seansie filmowym w kinie "Albatros" w Bytowie na filmie pt.. "Miasto 44"   Reżyserem filmu jest Jan Komasa  37 letni uzdolniony człowiek.    Film "Miasto 44"     to opowieść o młodych, pełnych życia i namiętności warszawiakach. Żyją tak, jakby każdy ich dzień miał się okazać tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Smutne czasy wojny rok 1944 Agata z Kaszub pisze

W dniu 3 grudnia 2018 byłam wraz grupą ze szkolenia na seansie filmowym w kinie Albatros w Bytowie na filmie pt "Miasto 44". Reżyserem filmu jest Jan Komasa.37 letni uzdolniony człowiek.  Film "Miasto 44"     to opowieść o młodych, pełnych życia i namiętności warszawiakach.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspomnienia z 1944r. .... Grupa II Bytów

  W dniu 3 grudnia 2018r. byłam wraz z grupą ze szkolenia na seansie filmowym w kinie Albatros w Bytowie na filmie pt. "Miasto 44". Reżyserem filmu jest Jan Komasa. Młody uzdolniony człowiek (37 lat).   Film " Miasto 44"  to opowieść o młodych, pełnych życia i namiętności warszawiakach. Żyją tak, jakby każdy ich dzień miał się okazać tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodzieńczej lekkomyślności (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspomnienia z1944 roku,,,,,,Miasto Warszawa Gertruda pisze

W dniu 3 grudnia 2018 ,byłam wraz z grupą w kinie Albatros w Bytowie na filmie pt.Miasto44. Reżyserem jest Jan Komasa. 37 -letni uzdolniony człowiek.   Film "Miasto 44"          to opowieśc o młodych,pełnych życia i namiętności warszawiakach. Głównych bohaterów filmu poznajemy na krótko przed wybuchem Powstania. Nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kapitan Marvel. Najnowszy zwiastun. Kolekcjoner filmów wydanych Blu Ray Blu Ray 3D UHD

Najnowszy zwiastun filmu "Kapitan Marvel". Zapowiada się świetne widowisko, szkoda że premiera dopiero w 2019 roku, podajże w marcu. Marvel ostro atakuje, czekamy na odpowiedź ze strony D. https://www.youtube.com/watch?v=Z1BCujX3pw8

Zobacz cały wpis na blogu »
Tanie kino domowe Kina domowe i soundbary

Ceny elektronicznych urządzeń bezustannie idą w górę, mimo iż ludzie wcale nie zarabiają więcej niż dawniej. Muszą wydawać ogromne ilości pieniędzy na rozmaite rzeczy, a nawet ciężką pracą nie są w stanie sobie tego zrekompensować. Sposobem na znalezienie równowagi w tym wszystkim jest nauka kupowania rzeczy w niższych cenach. Wbrew pozorom nawet kino domowe nie musi wiele kosztować. Zanim sięgnie się po te najdroższe, trzeba po prostu sprawdzić oferty różnych sklepów.   Dawniej urządzenia elektroniczne kupowane były przeważnie w sklepach stacjonarnych. Przeciętny człowiek woli najpierw zapoznać się na żywo z interesującym go produktem, zanim go w ogóle zakupi i przeznaczy na niego chociażby jedną złotówkę. Trzeba jednak pamiętać, że to sklepy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
13 listopada - wyjazd do kina

13 listopada, niedziela       Dzisiaj wreszcie udało mi się spotkać z moją ukochaną. Moi rodzice wreszcie zrobili coś mądrego zawożąc mnie wraz z moją dziewczyną do kina. Jestem bardzo zdziwiony, że Agata nie była na mnie zła ze względu na to, że to przeze mnie (właściwie moich rodziców) nie udało nam się dwa razy spotkać. Kocham ją bardzo, bardzo!! Film był bardzo fajny, Agacie też się podobał.       Film był o mężczyźnie, który zdobywał paranormalne moce w specjalnym klasztorze (film science-fiction). Szkoda tylko, że nie był to horror. Moja ukochana pewnie przytulała by się ze mną przez cały film (ze strachu), ale mimo to było super! Rodzicom pewnie jeszcze długo po tym wszystkim nie wybaczę, ale przynajmniej tym razem zrobili coś na moją korzyść. Ten dzień mogę uznać, za bardzo udany. "Dość się weseli serce, gdy daje i się sobą dzieli." Leopold Staff

Zobacz cały wpis na blogu »
Filmy akcji godne zobaczenia! Blog dla miłośników dobrego kina

Hej! Dziś przygotowałem listę 7 najlepszych filmów akcji! Przyznam się wam szczerze, że nie jest to szczególnie bliski mi gatunek filmowy. Znacznie bardziej lubię kryminały i czarne komedie. W moim zestawieniu prawie w ogóle nie znajdziecie typowych strzelanek... bo rzadko je oglądam ;) Ale jeżeli chcecie mi polecić jakiś dobry film z tego gatunku, to chętnie go zobaczę! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
6 filmów, które musicie zobaczyć we dwoje! Blog dla miłośników dobrego kina

Hej! Blogowanie naprawdę wciąga! Dziś z ogromną przyjemnością zapra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mój ulubiony gatunek - horrory Blog dla miłośników dobrego kina

Hej! Lubicie straszne historie? Ja uwielbiam! Regularnie namawiam ukochaną że (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zwiastun filmu ''The Green Room'' Kolekcjoner filmów wydanych Blu Ray Blu Ray 3D UHD

Szykuje się ciekawy film gore z krwistą rzeźnią, produkcja ma tytuł ''The Green Room'', dobra opcja że zwiastun niezdradza nam za dużo no i jest od 18 lat :) to cieszy. Poniższy zwiastun tylko dla widzów dorosłych. https://www.youtube.com/watch?v=Fgawq0keCK4

Zobacz cały wpis na blogu »
Większe imperium stworzyli tylko Brytyjczycy No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

Od zera do bohatera Jeśli ktoś nie wierzy, że już w średniowieczu zdarzały się kariery typu “od zera do bohatera”, to powinien się zainteresować biografią Czyngis-chana. Podstawowe informacje na temat tego niezwykłego człowieka zawiera artykuł “Imperium Czyngis-chana. Wyjątkowy chan” Sławomira Leśniewskiego (materiał jest dostępny w wirtualnym wydaniu tygodnika “Polityka”). Autor tekstu pisze, że Czyngis-chan - który aż do objęcia władzy nosił imię Temudżyn - wcześnie stracił ojca i musiał przejąć rolę głowy rodziny. Niespełna dziesięcioletni chłopiec, żyjący w warunkach pozostawiających wiele do życzenia, opiekował się matką oraz młodszym rodzeństwem. Tym, co spędzało mu sen z powiek, była nie tylko niepewna przyszłość jego najbliższych, ale także świadomość, że wrogowie bezustannie depczą mu po piętach (ojciec Czyngis-chana stał na czele jednej z ord mongolskich. Został zamordowany, a kolejną ofiarą nieprzy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kac Vegas Niesamowite filmy online

Seria - Kac Vegas Kac Vegas - komedia, dzięki której uśmiech z twarzy nie schodzi przez cały film. Uważam, że jest to świetna produkcja, która jest godna uwagi. Jakby nie patrzeć, pierwsza część jest najlepszą ze wszystkich. To chyba jednak oczywiste. Zazwyczaj jest tak, że pierwszą część ciężko przebić. Zaznaczam jednak, że warto obejrzeć wszystkie części. Nie jest to na pewno strata czasu. Historia czterech przyjaciół, którzy przeżywają imprezę życia jest świetnym materiałem na film. Tylko, że ten materiał jeszcze musi być dobrze zrealizowany - to się na pewno udało twórcom tego filmu. Trailer:   Pamiętajmy o tym, że twórca Kac Vegas ma na koncie zrealizowane takie filmy jak: Zanim odejdą wody; (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kino Akcji Drukarnia-Reklama-Grafika Busko

10 Twardzieli amerykańskiego kina i ich wzrost autor: topdycha artykuł do pobrania Zastanawialiścię się kiedyś jacy wysocy są "najwięksi" twardziele amerykańskiego kina tacy jak Sylvester Stallone, Arnold Scchwarzenegger, Bruce Lee czy Chuck Norris. Zastanawialiścię się kiedyś jacy wysocy są "najwięksi" twardziele amerykańskiego kina tacy jak Sylvester Stallone, Arnold Scchwarzenegger, Bruce Lee czy Chuck Norris. Każdy z nich popisywał się niezwykłą muskulaturą, kratką na brzuchu niczym z filmu "300" oraz opanowanymi sztukami walki czy obsługą karabinów maszynowych. Sprawdzimy 10 twardzieli amerykańskiej myśli filmowej. Na miejscu 10 znalazł się Danny Trejo znany m.in z takich filmów akcji jak Maczeta, Desperado. Mierzy on zaledwie 168 cm !! Swoją aparycją budzi grozę i strach. Mimo wszystko znajdziemu go również w wi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O co w tym chodzi pandaseo

masakra, nie kumam tego systemu blogowego, czemu pod adresem głównym bloga nic nie ma. Zrobienie kilku notek jest niewidoczne, mimo że w panelu mam te notki. Okazuje się, że to co jest notkami w panelu okazuje się być komentarzami pod tym adresem: http://pandaseo.blogi.pl/comments/lista-katalogow-na-strone

Zobacz cały wpis na blogu »