Kfc

Wpisy zawierające słowo kluczowe kfc.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pakowanie Dzień z życia Kaśki

Wczoraj Kaśka przystąpiła do rozbierania choinki. Udało jej się jedynie pozdejmować bombki. Jak zwykle coś pokrzyżowało jej plany. Tym razem tym czymś a raczej kimś był Wół -mąż. Zachciało mu się shakes w kfc. Rzuciła więc pakowanie ozdób świątecznych na rzecz wyprawy do Plaży. Pomyślała, że może uda jej się przy okazji wstąpić do kilku sklepów. Ponadto i tak musieli jechać do miasta gdyż Wół...dupa wołowa ... znów zablokował sobie dostęp do konta a koniecznie musiał sprawdzić czy przyszły mu na konto pieniądze. Wcześniej mógł ustawić sobie nowe hasło tymczasowe dzwoniąc na infolinię. Jednak w banku ktoś wspaniałomyślnie wymyślił jak utrudnić klientom życie. Teraz aby odblokować konto potrzebna jest karta kodów, której notabene Wół nie miał (czekał aż mu przyślą - uff jak dobrze, że Kaśka wcześniej coś tknęło i pomyślała by ją zamówić). Drugi sposób to sms z kodem. Problem jednak w tym, że nr telefonu podany do systemu już dawno j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kubełek ToCoKocham

kubełek KFC  

Zobacz cały wpis na blogu »
Wprowadzenie Pierwszy blog

Cześć ! Jest to mój pierwszy wpis w jakimkolwiek blogu. Na sam początek może krótko o mnie, 20letni tegoroczny absolwent technikum o profilu informatycznym, pochodzę z dość małego miasta, bo liczące ok. 106tys mieszkańców. Mam już przepracowane 3 miesiące w popularnej sieciówce typu fast-food spod znaku złotych łuków :'D Oraz pół roku w ich konkurencji na 3 litery. Pracowałem po godzinach szkolnych, najczęściej 15:30 - 23/24/1 w tygodniu i 7-19 w weekendy. Wiadomo, pierwsze prace, każdy chce odłożyć parę groszy, poza tym mam dziewczynę 2,5h ode mnie, która jest epileptyczką i jakoś trzeba było na transport zarobić. Jestem w tym związku od 2lat tak apropo :D. Od zeszłych wakacji zaczęła się moja przygoda z siłownią. Z początku wiadomo, laik, przyjść, pomachać i wyjść. Tak minęły mi 4 miesiące bez praktycznie trzymania diety. Powodem tego wszystkiego była nadwaga spowodowana jedzeniem w tych sieciówkach, wiadomo jak działa nadwyżka kalor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kfc - szalony pomysł Ubranka dla dzieci

Jak donosi https://www.ona24.eu/ sieć restauracji KFC rozpoczęła niecodzienny konkurs - „NAKRĘĆ LIPDUB W RYTMIE WRAPSTAR Z KFC”, w którym można stać się prawdziwą gwiazdą. Każdy kto do 6 kwietnia prześle propozycję zabawnego scenariusza lipduba, będzie miał szanse na zdobycie nagrody głównej – możliwość nagrania wideoklipu z udziałem profesjonalnej ekipy filmowej. Pod koniec kwietnia zwycięski lipdub oglądać będzie cała Polska! Myślę, że warto się tym zainteresować i zostać laureatem:) Lipdub to teledysk, w którym może wystąpić każdy. Zabawa polega na nagraniu jednym ujęciem własnej interpretacji znanego utworu muzycznego. Nazwa tej techniki pochodzi od dwóch angielskich słów: „lip” – usta oraz „dub” – dubbing. Aby powstał ciekawy wideoklip potrzebne jest zaangażowanie co najmniej kilku osób, które wcielą się w rolę wokalistów. Kamera kolejno rejestruje uczestników lipduba porus (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kurczaki z KFC? Jaja Kobyły - Kolejny blog mrozika

 

Zobacz cały wpis na blogu »