Katowice

Wpisy zawierające słowo kluczowe katowice.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Trener personalny katowice mikołów Rafał Tkacz Trener personalny katowice mikołów Rafał Tkacz

  Trener personalny katowice mikołów Rafał Tkacz    zadbaj o swoje zdrowie   trening zywienie motywacja efekty !   www.rafaltkacz.pl   602 641 351    

Zobacz cały wpis na blogu »
Katowice Śląsk

                                                                                                                   KATOWICE   Katowice – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa śląskiego. Jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej. Siedziba Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.     1.Muzeum Śląskie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzieci Duchy Tour Music Nation

  noSleep & GUGU zapraszają na premierowy koncert Szpaka w Katowicach z nowego albumu.Koncert jest częścią trasy koncertowej DZIECI DUCHY TOUR. 🎟Bilety🎟1️⃣pula - 45 PLN2️⃣pula - 50 PL (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
czt warto trenera ? Trener osobisty personalny rafał tkacz

Czy warto skorzystac z uslug trenera personalnego ?   Oczywiście, że tak ! Przede wszystkim trening jest efektywniejszy. Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może też tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Dobry trener bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby. W ten sposób powstaje program dopasowany do ćwiczącego niczym kreacja szyta na miarę. Trener to motywator i osoba, która zadba o Twoje efekty i bezpieczeństwo.

Zobacz cały wpis na blogu »
kim jest psycholog ? psycholog psychodietetyk Agnieszka Tkacz mikołów katowice

Kim jest psycholog ? Jest to osoba, która ukończyła wyższe, jednolite studia na kierunku psychologii. Psycholog to osoba, która przygotowana jest do pracy z drugą osobą, udzielania jej wsparcia oraz pomocy psychologicznej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trener Osobisty Katowice Mikołów Trener osobisty personalny rafał tkacz

Rafał Tkacz 602 641 351 info@rafaltkacz.pl www.rafaltkacz.pl 

Zobacz cały wpis na blogu »
Psycholog psychodietetyk coach Agnieszka Tkacz mikołów katowice psycholog psychodietetyk Agnieszka Tkacz mikołów katowice

Agnieszka Tkacz pscyholog psychodietetyk coach tel: 737 459 513 email: info@agnieszkatkacz.pl www.agnieszkatkacz.pl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Taksówkarz cudem przeżył brutalny atak jankowaski7654

Taksówkarz cudem przeżył brutalny atak bardzo młodego nożownika, który zachowywał się, jakby był niespełna rozumu. Jego ofiara ma liczne rany głowy.   Czytaj: https://katowicedzis.pl/2019/10/taksowkarz-cudem-przezyl-brutalny-atak-nozownika-ma-liczne-rany-glowy/   #katowice #katowicenielizbona #katolove #kochamkatowice #mojekato #katowicesamekopalnie #igerskatowice #wiadomości #śląsk #metropolia #informacje

Zobacz cały wpis na blogu »
Puma na wolności! jankowaski765406

Kolejna osoba widziała pumę biegającą po śląskich lasach. Z oficjalnego ostrzeżenia wynika, że drapieżnik przebywa na obszarze Nadleśnictwa Katowice. Czytaj: https://katowicedzis.pl/2019/10/kolejna-osoba-widziala-pume-biegajaca-po-naszych-lasach-z-oficjalnego-ostrzezenia-wynika-ze-drapieznik-przebywa-na-obszarze-nadlesnictwa-katowice/

Zobacz cały wpis na blogu »
Tworzy się coś nowego, będzie ładnie! ... ;) sezon ślubny w pełni! Kartki okolicznościowe by ao

Tworzy się coś nowego, będzie ładnie! ... ;) sezon ślubny w pełni! #rękodzieło (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
iekoniecznie urodzinowa. ;) Z najlepszymi życzeniami dla bliskiej osoby. Kartka utrzymana w klimacie wakacyjnym. Z wykorzystaniem napisu od Small-wingels-shop Jak Wam się podoba? Kartki okolicznościowe by ao

Niekoniecznie urodzinowa. ;) Z najlepszymi życzeniami dla bliskiej osoby. Kartka utrzymana w klimacie wakacyjnym. Z wykorzystaniem napisu od (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Karteluszek.by.ao Kartka na Ślub :) Kartki okolicznościowe by ao

Dzień dobry, uwaga kreatywna niedziela! Specjalna kartka na śłub moich znajomych! Super motyw odbity na drewnianym kawałku, dodatkowo liczne kolorowe i różnorodne moty motyli  i kwiatów :* :) Gmail:karteluszek.by.ao@gmail.com Instagram: https://www.instagram.com/karteluszek/ Facebook:FB KArteluszek Ka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kartki Urodzinowe! Kartki okolicznościowe by ao

Super niepowtarzalne karki urodzinowe. Chcesz sprawić bliskiej sobie osobie przyjemność, zapraszam do kontaktu ! Link do facebook'a ->https://www.facebook.com/Karteluszeek/   Piękne i niepowtarzalne!   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wpis powitalny Kartki okolicznościowe by ao

Blog poświęcony propagowaniu rzemieślniczych kartek okolicznościowych by AO Zapraszam wszyskich do kontaktu przez @   karteluszek.by.ao@gmail.com https://www.facebook.com/Karteluszeek/  

Zobacz cały wpis na blogu »
Stanisława Michalik. Połączenie Różańskiego z Wolińską No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

“Przesłuchiwanie zatrzymanych odbywało się już po zebraniu materiałów obciążających, którym trzeba było nadać oprawę” Stanisława Michalik-Kowalska (cyt. za: Tomasz Kurpierz, IPN) Wyjątkowa hybryda Pewien mężczyzna, który miał nieprzyjemność obserwować jej wybryki, zeznawał później: “Byłem świadkiem, jak kiedyś doprowadzono do sekretariatu, w obecności innych oficerów, grupę AK-owców, którzy w klapach cywilnych ubrań mieli miniaturki wysokich odznaczeń bojowych, m.in. Virtuti Militari. Tych ludzi pani naczelnik wybiła po twarzy i ordynarnie wyzywała” (źródło: “Twarze katowickiej bezpieki”, Instytut Pamięci Narodowej, Katowice 2007. Scenariusz i opracowanie tekstów: dr Wacław Dubiański, Marcin Niedurny, Robert Ciupa. Współpraca: Ryszard Mozgol. Konsultanci mer (...)

Zobacz cały wpis na blogu »