Katalogi stron

Wpisy zawierające słowo kluczowe katalogi stron.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Katalogi stron - dodawanie własnych stron i linków Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach hostingu PRV.PL dostępna jest nowa funkcjonalność - możliwość dodawania zewnętrznych stron do katalogów PRV.PL.   Atutem katalogów PRV.PL jest wszechstronność. Osoba, która pragnie zamieścić link do promowanej strony ma do dyspozycji wiele lokalizacji domenowych.   Lokalizacje domenowe katalogów oparte są na domenach o długiej historii w internecie, dzięki czemu ich siła promująca jest bardzo duża - w czasach, gdy wyznacznikiem siły promocji był wskaźnik Page Rank te domeny posiadały ten wskaźnik na poziomie od 3 do 6. Siłą domen jest również duża ilość zaindeksowanych stron opartych na subdomenach tych domen - odpowiednio od kilkudziesięciu tysięcy po kilka milionów.   W każdej lokalizacji domenowej znajduje się struktura ponad 200 kategorii tematycznych, przez co można dobrać odpowiednie położenie w katalogu, aby było tematycznie powiązane z promowaną stroną.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie

W Internecie znajduje się mnóstwo stron WWW. Każda z nich w jakiś sposób chce zaistnieć i chce być widoczna. Aby tak się stało to potrzebne są pewne działania, które mają w tym pomóc. Takim dobrym przykładem na podjecie działań reklamujących daną stronę internetową jest pozycjonowanie stron, czyli optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie stron WWW to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w dostępnych wyszukiwarkach internetowych za pomocą wybranych słów i wyrażeń kluczowych. Każde stworzenie strony internetowej wymaga wykonywania dalszych działań związanych z promocją strony w sieci. Bez nich strona będzie nieużyteczna i w ogóle niezauważalna w sieci. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces to musimy wypromować swoją stronę. Bez tego trudno będzie osiągnąć zamierzony (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Katalog stron free directory ! freedirectory

Przyjazny użytkownikom, przyjazny wyszukiwarkom katalog stron SEO friendly. Dodaj swoją stronę www do zasobów katalogu za darmo lub płatnie - sam dokonaj wyboru! KATALOG STRON Katalog jest moderowany, co wpływa na porządek i czytelność.   Zaprzaszamy....

Zobacz cały wpis na blogu »