Kapitał

Wpisy zawierające słowo kluczowe kapitał.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

1 grudnia 2019 - Zgodnie z obietnicą rusza nowa strona na Facebooku  Kacper Bogacz - Finanse dla Firm

1 grudnia 2019 - Zgodnie z obietnicą rusza nowa strona na Facebooku dotycząca finansów ❗📖🏦http://www.facebook.com/finansedlafirm Poniżej post sprzed kilku miesięcy: "Cześć, Dzień Dobry :-) Napisałem ostatnio, że "wkrótce szczegóły..." Nie ma chyba tutaj osoby, która nie wiedziałaby czym się zajmuję w weekendy... Pozostaje poniedziałek-piątek i te częste podróże po całej Polsce... Tylko nieliczni wiedzą, że przygodę z bankowością zacząłem w 2009 roku, czyli 10 lat temu, a przez same ostatnie trzy-cztery lata odwiedziłem kilkaset osób finalizując blisko tysiąc umów na kwotę około 40.000.000zł Po kilku latach reprezentowania konkretnych "Brandów" przyszedł czas na reprezentowanie Kli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsze lokaty - czy warto wybierać przypadkowe propozycje? Porady Dietetyczne

Najlepsza lokata? Aby ją wybrać, czasem trzeba nieźle się natrudzić, a dodatkowo może wymagać to wiele czasu. Podróżowanie po bankach często sprawia, że na końcu decydujemy się na przypadkowe opcje, a jest to bardzo duży błąd. Do wyboru lokat nigdy nie warto podchodzić bez konkretnej wiedzy, ponieważ w takiej sytuacji wybrana oferta może okazać się niezbyt korzystna. Chcąc zapewnić sobie konkretne korzyści, zdecydowanie warto dobrze zastanowić się nad wieloma opcjami, a w tym celu można na przykład przejrzeć porównanie lokat - konta-oszczednosciowe.blogspot.com/2014/04/rankingkontoszczednosciowych.html. Tego typu produkty bankowe różnią sie między sobą bardzo istotnymi cechami, a chodzi tu między innymi o oprocentowanie lokat, które może być nieco wyższe lub niższe. Analizując poszczególne oferty zdecydowanie warto jest dobrze każdą z n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
upadek klimatyzator, klimatyzacja Warszawa

  Przecież upadek gospodarczy zawsze dawał impuls dla dojścia do władzy skrajnych ugrupowań. Najlepsze przykłady to chyba upadek gospodarczy carskiej Rosji i dojście do władzy Bolszewików, czy tez upadek gospodarczy Republiki Weimarskiej i dojście do władzy Nazistów. Przecież amerykański „cud” gospodarczy polegał na rabunku i ekstremalnym wyzysku: najpierw Indian (zabranie im ich ich ziemi przez europejskich kolonizatorów) i Murzynów (ich niewolnicza praca na plantacjach południa USA) a później na kapitalistycznej eksploatacji biednych imigrantów: najpierwej z Europy (w tym sporo z Polski) a obecnie także i z tzw. III świata. Ale że Ameryka nie ma już „Dzikiego Zachodu” do podboju, to skończyły się w niej rezerwy, które pozwoliły na ten, jakże spektakularny, wzrost potęgi gospodarczej USA w XIX wieku i na początku XX. Jak to dawno temu zauważył prof. J.K. Galbraith, nor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lepsza jest lokata czy pożyczka bankowa? Wybierz mądrze! Finanse codzienne

Każdy z nas pragnie pomnażać swoje fundusze, tak aby nie tylko móc zaspokajać swoje bieżące potrzeby, ale także móc zaoszczędzić pieniądze na większe zakupy, wakacje lub nieprzewidziane zdarzenia losowe. Gospodarowanie domowymi finansami nie należy do łatwych, zwłaszcza wtedy, gdy nasz budżet jest ograniczony. Zewsząd promuje się oszczędny tryb życia, jednak niekiedy trudno oszczędzać, gdy z jednej strony musimy zaspokoić konkretne potrzeby, a z drugiej nie mamy skąd finansować tych potrzeb. Różnice między lokatami, a pożyczkami bankowymi Oczywiście, jeśli planujemy kupić samochód, sprzęt AGD czy odłożyć na wycieczkę możemy do sprawy podejść na kilka sposobów. Możemy między innymi wziąć pożyczkę lub kredyt, dzięki którym będziemy w stanie sfinansować zakup. Trzeba jednak pamiętać, że wówczas będziemy zmuszeni w przyszłości zwrócić pożyczone pieniądze i to z procentem. Odmiennym podejściem jest natomiast skorzy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »