Jazda

Wpisy zawierające słowo kluczowe jazda.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

DROGA EKSPRESOWA SYSTEM NA KRAWĘDZI CHAOSU

      W kraju susza, rzeki wysychają, plony nie wschodzą, niektóre regiony nie widziały deszczu od pół roku.      A ja zapierdalam ze starego domu, do nowego, w najgorsze oberwanie chmury, jakie można sobie wyobrazić. Wycieraczki nie nadążają ze zgarnianiem wody, szyby parują mimo chodzącej na full klimatyzacji. Ciemno, latarnie nie świecą, wokół remonty, przebudowy, co chwila zwężenie pasa, prowizorycznie zorganizowane ronda na środku jebanej ekspresówki. Widmowe, na wpół zburzone, albo może wybudowane wiadukty. Nic nie widać, ruch wycieraczek, widać… coś widać. Lampy wsteczne jadącej (zapierdalającej ponad setkę) przede mną ciężarówki. Jest dobrze, jakby coś zdmuchnie wszystko, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
lot ehlo

nie lubie latać, niestety jestem jednym z tych typów, którzy mają obsesyjną potrzebę kontrolowania wszystekigo w około. Właśnie dlatego nie cierpie siedziec w samolocie i czekać na oklaski przy lądowaniu, w ogóle z kąd sie wziął taki zwyczaj, żęby klasakć pilotowi za poprawne lądowanie? znaczy, że co? nikt sie tego nie spodziewał, czy jak? nieważne, bynajmniej za parę godzin powinienem być w domu, dwa razy wsytartować, dwa razy wylądować, taksówka i łóżko. Gdy byłem na lotnisku rozbawił mnie napis 'polish airlines' nawet nie wiem dlaczego, tak jakoś, przypuszczam, że z przyzwyczajenia. Wszystko pięknie i ładnie siedze na swoim miejscu pochłonięty oglądaniem nagłówków i obrazków w wyborczej. Stewardessa rozpoczyna szkolenie w razie awarii, zaczyna machac rączkami i.. w samolocie pada cała elektronika.. cisza.. dalej cisza.. nei wiem kto był bardizej zdziwiony stewardessyczy pasażerowie? No dobrze pilot znów włancza silniki, po minucie zn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Audi R8 TDI Le Mans Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Audi prezentuje rewolucję w królewskiej klasie – pierwszego dwunastocylindrowego diesla w wyczynowym samochodzie sportowym dopuszczonym do ruchu po drogach publicznych. V12 TDI o pojemności sześciu litrów napędza koncepcyjny samochód zbudowany na bazie Audi R8. Silnik ten generuje robiące wrażenie 500 KM i moment obrotowy 1.000 Nm. Tą jednostką napędową Audi otwiera nowy rozdział w historii silników wysokoprężnych. Wyposażony w doświadczenie koncernu zdobyte na torach wyścigowych, brylantowo-czerwone Audi R8 TDI Le Mans jest ucieleśnieniem najwyższej dynamiki jazdy, pionierskich osiągnięć technologicznych i fascynującej stylistyki. V12-TDI to bliski krewny silnika, z którym Audi R10 dwukrotnie wygrało wyścig Le Mans. Zatem także pod względem osiągów Audi R8 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »