Jasnowidz

Wpisy zawierające słowo kluczowe jasnowidz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

"Zemsta Manitou" Graham Masterton Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 11/100  "Zemsta Manitou" Graham Masterton   Jest to druga część z serii Manitou. Cały cykl składa się z 5 części. I o ile czytałam dwie pierwsze wiele lat temu, to nie byłam nawet świadoma, że jest ich więcej. Oczywiście już nabyłam i niebawem nadrobię zaległości 😊 Jak już przy poprzedniej książce Mastertona pisałam, że jest to jeden z moich ulubionych pisarzy, tak napomnę, iż prawie w każdej swojej książce dodaje on akcent Polski. Może spowodowane jest to tym, że jego żona ma korzenie Polskie i często oboje odwiedzają nasz kraj. Wielokrotnie można go spotkać na Krakowskim rynku, który jest jego ulubionym miejscem i nad którym się zachwyca w swoich wywiadach. Zdecydowanie dużo przyjemniej się c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Siła myślenia Bioenergoterapeuta

Siła myślenia jest poza ciałem, to znaczy myślenie w żadnym wypadku nie opiera się na fizjologicznych funkcjach organizacji białek, chociaż jako proces informacyjny zachodzący w ciele jest związane z funkcją mózgu - to jest najważniejszym blokiem w systemie pozyskiwania informacji i główną dźwignią kontrolowania wysoce zorganizowanego systemu substrat-rzecz ciała; bezpośrednią strukturą materialną, której działanie generuje myśl jako obraz informacyjny, jest formowanie pola biosystemu. Na przykład krew, nie mniej niż mózg, jest niezbędna do realizacji wszystkich funkcji ciała, ale nie jest uważana za organ myśli. Ale wraz z szybkim usunięciem znacznej jego części, wszystkie funkcje organizmu (fizjologiczne, biologiczne, psychiczne) ustają, pomimo tymczasowego zachowania struktury wszystkich narządów, w tym mózgu. Mózg należy zatem traktować ja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oddziaływanie elektromagnetyczne Bioenergoterapeuta

Na poziomie materialnej podstawy organizmu od atomu do organizmu wielokomórkowego, w odniesieniu do funkcjonowania obiektu biologicznego, wiodące jest oddziaływanie elektromagnetyczne. Intensywność oddziaływania jest określona przez odpowiednią jednostkę komunikacji, którą dla oddziaływania elektromagnetycznego jest ładunek elektryczny. Wszystkie procesy w obiekcie biologicznym z poziomu atomowo-molekularnego rozpoczynają się od zmiany wielkości ładunków elektrycznych ze względu na to, że makrocząsteczki są półprzewodnikami lub dielektrykami, wiele z nich to dipole ze zdolnością tworzenia domen, a także ze względu na fakt, że struktury makrocząsteczek mają właściwości ciekłych kryształów lub elektretów. Te właściwości fizyczne, gdy zmienia się stan elektryczny makrocząsteczek, u (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jest coś więcej niż tylko fizyka Bioenergoterapeuta

Jasnowidzenie jest skorelowane (połączone) i to bardzo twarde, o natężeniu promieniowania obiektów biologicznych w zakresie podczerwieni. Jednak nawet na tym najniższym poziomie zjawisk parapsychologicznych wszystkie skutki nie ograniczają się do zjawisk fizycznych. Jest coś więcej.  

Zobacz cały wpis na blogu »
"Kto zabił Iwonę Wieczorek? Janusz Szostak Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 30/100  "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" Janusz Szostak Wydawnictwo Milenium Media,2021     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jasnowidz Jackowski przypuszcza kto wygra wybory na Prezydenta Polski w 2020 roku! Szokujące Fakty!

Jasnowidz Jackowski przypuszcza kto wygra wybory na Prezydenta Polski 2020 roku!     Jasnowidz Jackowski ma pewne przypuszczenia, kto może wygrać przyszłe wybory na prezydenta Polski. Zdaniem Jackowskiego Robert Biedroń nie powinien być zagrożeniem dla prezydenta Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach. Jeśli natomiast w wyborach na Prezydenta Polski wystartuje były premier Donald Tusk, to może to być zacięta walka.   - Pan Biedroń nawet jeśli kandydowałby na prezydenta Polski, nie uzyska zgody społeczeństwa Polskiego, na bycie prezydentem - powiedział Krzysztof Jackowski   - Pan prezydent Andrzej Duda ma swój stały elektorat. Z tym, że jak widzimy po ostatnich wyborach do parlamentu, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na pustyni 40. Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Na pustyni 40. Na pustyni brakuje wody, gdy żyje się bez Słowa na Ziemi. Kto bada Słowo podane przez Wolę Bożą poważnie i całkowicie, choć jest to człowieka obowiązek. Ślepi, głusi i bez mowy naukowcy na Ziemi, bez umiejętności korzystania z darów otrzymanych od Pana. Siebie ducha próbują i zastępują ziemskimi maszynami i urządzeniami, co wyklucza poznanie Prawdy całkowicie. Dzisiejszy człowiek sam się pozbawił wysiłku całkowicie, aby poznać Słowo Pana, choć ono logicznie tego wymaga od niego. Duch ludzki w ciele człowieka jest bez możliwości poznania stworz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kogo słucha się na Ziemi? Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Kogo słucha się na Ziemi? 38. Jasnego słucha się na Ziemi. Podczas słuchania jasnego rozum dominujący produkuje wciąż wątpliwości, jeszcze mało potrafi sam siebie logicznie zbadać. Wciąż rozważa, kierowany systemem własnych wątpliwości. Hermetyczny i leniwy umysł jest bez dopuszczania tego, co wykracza poza czas i przestrzeń, co ma większą wartość niż gęsta materia i pochodzi z duchowo istotnego, czyli z jego rodzinnego domu. Ciągłe rozważanie rozumowe doprowadziły człowieka do obłędu, skomplikował nawet swoją mowę, pozbawiając się logiczności. Sam już za mało się wysila, aby światłe myśli, słowa wyłapywać, porównywać je i sprawdzać na ile są prawdziwe i czy mają rzeczywistą wartość. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Duchy ludzkie czują Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Duchy ludzkie czują 33.  Duchy ludzkie czują ożywienie i duchowe radosne przebudzenie. Powstają widzący na Ziemi, aby głosić sąd Boży. Każdy sądzi się sam ostatecznie, zjawisko występuje w masowy sposób. Groby pustoszeją i znów się zapełniają. Ciała ludzkie wigoru się pozbawiają, wiodąc bycie śmieci. Naukowcy rozum swój badają, jakieś z nim związane mało jasne zależności, trwoniąc majątek narodowy, który jest źle wykorzystywany. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko na Ziemi się przemienia Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Wszystko na Ziemi się przemienia 36. Wszystko na Ziemi się przemienia we wzmożony sposób, atmosfera się zagęszcza, czuje się napięcie. Kto fal Światła mało przyjmuje i bez ich przetworzenia jest, ten duchowo upada! Przeżywa wewnętrzne stany lękowe, depresja się nasila, system nerwowy pada, a alkohol, narkotyki są bez eliminacji tego stanu. Agresywne zachowania wobec innych ludzi, apatia, zmęczenie to też ludzi dopada. Brak jakiejkolwiek nadziei, sama religia też nisko upadła, za dużo ciemności, wątpliwości, portfel bardziej widać w kościołach niż najmniejszy obraz duchowości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAŁOBA NARODOWA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jastrzębie na niebie Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Jastrzębie na niebie 26. Jastrzębie na niebie różowe latają i Miłość na Ziemi ogłaszają, ten kto ich wołanie usłyszy do swojego domu ducha powróci i są to realne duchowe wydarzenia, które widzącego na lepszego przemienia. Ludzie, słuchajcie Słowa od nowa, po raz kolejny pokazywana jest na poziom duchowo istotny droga! I jest bez znaczenia jaki jesteś obecnie, gdy masz w sobie chcenie duchowe poprawy na lepsze. I tak ciemny może do domu powrócić, a jasny z drogi na poziom duchowo istotny może zawrócić. Wybory dokonujesz ostateczne. Być albo się zatracić jako duch ostatecznie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! 13. Gdzie jesteście, co robicie? Przyszliście na Ziemie cieszyć się tylko dobrami materialnymi? Dlaczego zapomnieliście, po co naprawdę na Ziemię przyszliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »