It

Wpisy zawierające słowo kluczowe it.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Serwis komputerów i laptopów - ATIUM SERWIS Kraków Serwis komputerów i laptopów - ATIUM SERWIS Kraków

Pracuję w https://g.page/SerwisAtium?share Nazwa wykrywa się w Krakowie przy ul. Zwierzyniecka 9, 31-103 Kraków, telefon: 690 690 843. Jako tenisista multimedialny optymalizuję notebooki a komputery, odstawiamy ostatnie poważnie pogodnie!

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek IT Nauka ICT nowinki

Technika informatyczna, technika informacyjna, technologia informatyczna, technologia informacyjna, TI, IT (od ang. information technology) – całokształt zagadnień, metod, środków i działań związanych z przetwarzaniem informacji.

Zobacz cały wpis na blogu »
O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 2) No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 2)     (...)   STEVEN „STEVE” JOBS (ur. 24 II 1955 r., zm. 5 X 2011 r.) Drugi – a właściwie pierwszy, bo zaprezentowany w pierwszej kolejności – antybohater „Piratów z Doliny Krzemowej” nie był człowiekiem tak głęboko zaburzonym jak jego autystyczny rywal. Nie ulega jednak wątpliwości, że miał problemy z samym sobą (narcyzm kliniczny), a za ich przyczynę uznaje się traumę z dzieciństwa i wynikający z niej kryzys tożsamości. Steve Jobs pojawił się na świecie… przez przypadek. Urodziła go bowiem niemiecko-szwajcarska katoliczka Joanne Schieble, która zaszła w nieplanowaną ciążę z syryjskim muzułmaninem Ab (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 1) No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

O hipisie, nerdzie i kradzieży pierwszego miliona (cz. 1)     „Pierwszy milion trzeba ukraść” Słowa przypisywane J.K. Bieleckiemu (cyt. za: Wikicytaty, Pl.wikiquote.org) UWAGA! UWAGA! UWAGA! PONIŻSZA ANALIZA ZAWIERA SPOILERY! Tytuł oryginalny: „Pirates of Silicon Valley” Tytuł polski: „Piraci z Doliny Krzemowej” Reżyseria: Martyn Burke (Kanadyjczyk, rocznik 1952) Kraj i rok produkcji: Stany Zjednoczone Ameryki 1999 Instytucja sprawcza: TNT – Turner Network Television Gatunek: dramat/komediodramat, obyczajowy, biograficzny Na podstawie książki Paula Freiber (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wybierz firmę która stworzy stronę internetową dla firmy, sklepu lub na zamówienie prywatne Projektowanie stron Warszawa

Projektowanie stron www Jak dobrze wybrać firmę która stworzy nam serwis internetowy? Oto jest pytanie, mawiałby filozof z przed wielu tysiącleci. Nie jest to łatwe w gąszczu możliwości które nam daję internet do wyboru. Sprawdźmy kilka opcji.   1. Wyszukiwarka stron (np. google.pl) Jeżeli dobrze trafimy w frazę zapewne znajdziemy to czego szukamy. Jednak jak mieć pewność, że ta firma to na pewno najlepszy wybór? Google wprowadził wraz z rozwojem Google+ możliwość komentowania i oceniania firm, zatem wystarczy wyszukać firmę by sprawdzić czy ma i jakie się pojawiają oceny.   2. Serwisy freelancerskie (freelancer.com / (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Firma informatyczna Firma informatyczna, IT, tworzenie stron www, marketing

Ciężko dziś określić jednoznacznie czym jest firma informatyczna. Może być to zarówno firma obsługująca sieć informatyczną, firma zajmująca się naprawą komputerów, firma zajmująca się tworzeniem stron www jak i firma oferująca serwery. Informatyka jest olbrzymim rynkiem który bardzo ciężko jednoznacznie określić - chociaż. No właśnie jest jeden wspólny mianownik w tym wszystkim. Komputery. Na tym blogu postaram się po kolei opisać różne modele firm oraz oferowanych usług informatycznych na naszym rynku.

Zobacz cały wpis na blogu »
Gdyby Hipokryzja Życia

 A gdyby tak wpaść pod autobus?  No wiesz- tak całkiem przypadkiem.  Lub gdyby tak stąd uciec?  No wiesz- tak ukradkiem  I gdyby mnie jutro nie było? A to całkiem możliwe.    Czy tęskniłbyś choć trochę  - czy to też zbyt ckliwe?    ~Maja ***

Zobacz cały wpis na blogu »
Płaszczyzny IT, w których stosunkowo łatwo odszukać obecnie dobre zatrudnienie ABC projektowania stron

Przyszło nam żyć w czasach, kiedy mamy szansę widzieć na własne o czy prawdziwy rozwój informatycznej branży, nie tylko jeśli chodzi o skalę naszego kraju, ale też i całego świata. Rynek pracy w tym obszarze, jest coraz potężniej rozbudowany, mamy w związku z tym coraz więcej opcji zatrudnienia. Jednym z najchętniej poszukiwanych profilów, jeśli chodzi o kandydatów do pracy w różnych firmach, są osoby, które tworzą profesjonalne strony internetowe. Na dobrą sprawę, już choćby samo umieszczenie w Google kombinacji tworzenie stron www pokazuje nie tylko masę firm, które w tym siedzą, lecz też ofertowe propozycje, które są kierowane właśnie do tych różnych specjalistów, którzy zajmować się tym mogą w profesjonalny sposób. Tak samo jest z kreatorami aplikacji mobilnych czy usprawniania internetowego handlu. Najbliższe lata, na pewno będą okresem bardzo dynamicznego rozrostu perspektyw, które mają związek z tym obszarem rynku (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwszy wpis Riken - blog o tym o czym po czym i dlaczego tak a nie inaczej

Witam, Właśnie wystartował mój blog związany tematycznie ze wszystkim i z niczym. Znadziecie tutaj wiele sztuczek trików technologi, dni z życia częsty zapierdul i to wszystko co się dzieje w okół mnie. Wkrótce kolejne wpisy. Zapraszam do lektury.

Zobacz cały wpis na blogu »
sikor linux blog - it, linux, hardware, mysql, python, webdesign sikor

sikor linux blog - it, linux, hardware, mysql, python, webdesign http://blog.sikor.net/ 

Zobacz cały wpis na blogu »
Cenzura w Gadu - Gadu. Trochę inne spojrzenie na świat.

No cóż... Wiedziałem, że do tego dojdzie. W końcu świat Orwell'a dotarł także do Polski. Gadu - Gadu cenzuruje wypowiedzi swoich użytkowników... Przeprowadźcie mały test... Spróbujcie do któregoś ze swoich znajomych wysłać przez Gadu-Gadu wiadomość , z linkiem na stronę www.subasta.pl... Nie doszło? A to pech... A teraz małe wyjaśnienie. Subasta.pl jest małym serwisem aukcyjnym, taką alternatywą dla eBay i Allegro. A dokładniej - jest klonem allegro. No ale co ma to wspólnego z GG? Pewnie to , że (wiadomość znaleziona w internecie) ALLEGRO i GG należą do tej samej firmy i w taki sposób allegro zapobiega powstaniu konkurencji dla swojego serwisu aukcyjnego. Może na razie blokowanie wiadomości z linkiem subasta.pl to niezbyt wielki czyn , ale pomyślcie... Co będzie dalej? Microsoft wykupi u GG blokowanie wiadomości z treścią jakilinux.org, Google zablokuje Yahoo! ... To był mały krok dla GG , ale dla rozpoczęcia cenzury internetu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »