Instalacje

Wpisy zawierające słowo kluczowe instalacje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kilka słów na temat pomp ciepła – praktyczne rady dotyczącego tego, jak odnaleźć się w kosztach? Blog o pompach ciepła i ekologicznym ogrzewaniu

Nie ma sensu spierać się z faktem, że zainwestowanie w pompy ciepła, to dzisiaj przedsięwzięcie nastawione na oszczędność i komfort. Jest mówiąc najkrócej posunięciem, które niesie za sobą zysk, nie zaś wydatkiem. Ta, jak każda inna inwestycja wymaga wyłożenia pewnej sumy pieniędzy, jednak w tym wypadku nie ma mowy o tym, że wyrzucamy pieniądze w przysłowiowe błoto. Jak należałoby się zachować, gdy chcemy dokładnie zorientować się, jaki będzie koszt związany z taką inwestycją? Mamy kilka opcji do wyboru, w końcu nie brak obecnie w naszym państwie firm, które wytwarzają sprawdzone i jakościowe pompy ciepła. Każdy chętny może wyszukać taką firmę w okolicach swojego miejsca zamieszkania i popytać o szczegóły, drogą bezpośredniego kontaktu. Poza po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
działanie klimatyzator, klimatyzacja Warszawa

 Nie wiem jak to naprawdę działa, chodzi o użytek z inwertera, a chciałbym się doszkolić w tym temacie bo jest to ciekawe dla mnie.  Z tej tabeli co podałeś to zwykła klima, ma takie parametry.  Zawsze zakładałem zwykłe klimy, bo jeśli chodzi o klimatyzacje do domu to inwerter nie jest wart większej kasy, bo klima pracuję przez 3 tyg w roku i zwykle musi być to pełna moc, ale jakie są faktyczne korzyści z ogrzewania inwerterem, skoro jak jest mróz to i tak pc chodzi na 100%.  Piszą że klima może pracować na 20% ale jaki jest wtedy cop i czy to się w ogóle opłaca jak wentylatory muszą pracować z niemal pełną mocą żeby wycisnąć więcej z wymienników, czy wentylatory pracują też na prawdziwych falownikach, czy są takie same jak w zwykłej klimie. Znam porównania, gdzie jak poszperać, to się okaże, że porównują najnowszego invertera z on/offem z początku lat '90-tych. Wówczas i wydajność i hałas j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
instalacje dla przemysłu separator, separatory, oczyszczalnie

Specjalizujemy się w systemach zintegrowanych i posiadamy strukturę organizacyjną umożliwiającą realizację i nadzór nad wszystkimi etapami każdego projektu:   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »