Instalacja

Wpisy zawierające słowo kluczowe instalacja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dwie wersje WordPressa. Oficjalny blog Grupy Pino

Niedawno udostępniliśmy Państwu najnowszą wersję WordPressa, opartą na wersji serii 5.9.  Pierwotnym założeniem było zastąpienie w instalatorze skryptów dotychczasowej wersji 4.3, która choć cieszyła się dużym zainteresowaniem, to jednak niekoniecznie wspierała współczesne standardy. Pojawiły się jednak sygnały od części z Państwa, że do pewnych zastosowań wolą korzystać ze starszej wersji skryptu. Dlatego w myśl starego powiedzenia: "wilk syty i owca cała" postanowiliśmy, że to Państwo będziecie mogli zdecydować, z której wersji będziecie korzystać.   Oczywiście, w pierwszej kolejności rekomendujemy korzystanie z nowszej wersji WordPressa, z racji, że jest ona dostosowana do współczesnych standardów, takich jak responsywność stron czy połaczenia HTTPS/SSL.   Jednak ostateczny wybór pozostawiamy Państwu ;)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotowoltaika dla domu Fotowoltaika dla domu i biznesu

Sprawdź największy polski serwis o instalacjach fotowoltaicznych dla domu i biznesu: Fotowoltaika premium dostępna online za darmo. Sprawdź opłacalność inwestycji w panele i sprawdź najnowsze metody uzyskania dofinansowania.

Zobacz cały wpis na blogu »
ciepło w instalacjach wentylacja w domu i biurze

 Jak zwykle drążę temat do znudzenia bo jestem uparty .  I tak straciłem resztki złudzeń że znajdę prawdziwe katalogowe dane sprawności sprężarek dc inverter w pełnym zakresie pracy. Tak pamiętam że pisałeś o tym, ale z tego co teraz wszędzie piszą, to montują teraz sprężarki scroll z silnikiem synchronicznym , po prostu taki jest teraz standard reklamy :wink:  I tak jak kiedyś mówiłeś, teraz tak samo potrafi padać inverter lub inna część elektroniki nawet w Daikinie, zwykle wymienia się całą płytę sterującą która troszkę kosztuje.  Więc trochę już mi mina zbladła, na razie dam sobie spokój z inverterem.  Jak pobieżnie liczyłem sprężarka rotacyjna od klimy 2,5Kw powinna dać radę z moim domkiem (dzisiaj postaram się zmierzyć potrzebną  za pomocą ciepłomierza) do 0-5st przy pracy 3/4czasu, spróbuję wolnym czasem zmontować ją ze skraplaczem od kli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
odbiory klimatyzacja wentylacja Warszawa

 Hydraulik też często babrze się w gównianych rurach i jak ma? Ma lepszy samochód ode mnie :)  Pomysł ze studzienką jest w sumie rozwinięciem innego pomysłu mojego kolegi, mianowicie odbierania ciepła z dużego szamba 10m3. Szambo samo w sobie odbiera sporo ciepła przez ściany z gruntu - beton jest dość dobrym przewodnikiem ciepła - a bakterie rozkładając gówienka także produkują ciepło. Kolega twierdzi że jakby dosypywał jakieś tam bakterie raz na tydzień i dodatkowo zanurzył napowietrzacz to raczej trudno by było zamrozić 10m3 takiej Zakupiłem TZR jak na zdjęciu. Pomyłka wynikła w tym że zamówiłem dyszę na połączenie kielichowane i łącznik do lutowania. Pytanie brzmi: - czy jak wyjmę końcówkę kielichową z sitkiem, włożę dyszę i skręcę to ma być już szczelne bez żadnego ? I pytanie drugie bo z tego co widziałem to rzadko stosuje się ten łącznik, może ze względu na sitko lepiej zrobić połączenie kielichowe. Krótko i na temat, każda dysza ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
poza instalacją klimatyzator, klimatyzacja Warszawa

Zastanawiam się czy kiedyś nie trafisz za te kraty sądząc po twoich wypowiedziach i teoriach jakie publikujesz. Parę wypowiedzi wcześniej napisałeś że 150° to jest normalna temperatura pracy kolektora. Tak niestety nie jest ze względu na fakt że jest to sporo powyżej temperatury wrzenia glikolu. Dlatego zapytałem cię o to czy zdajesz sobie z tego sprawę i wiesz coś na ten temat. No a co ty zrobiłeś? Odbiłeś piłęczką tym samym pytaniem do mnie. W bardziej idiotyczny sposób się nie dało. Ponawiam więc puytanie. Jaka jest temperatura wrzenia glikolu, np. 39% roztworu Ergolid pod ciśnieniem 2bar. Czekam na odpowiedź i napisz jak to się ma do 150° normalnej temperatury pracy kolektora jak to określiłeś. To sobie zobacz teraz ile kosztuje obecnie Sorel TDC3 w trzema czujnikami PT1000. Taki sterownik mam ja, ale kupiony po znajomości bardzo tanio za 450zł. A gdyby co, to obecnie mało kto bawi się w układy termistorowe. Ci co budują swoje kolektory samodzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wężownica klimatyzator, klimatyzacja Warszawa

Jeśli przejrzałeś 100% wypowiedzi i materiałów jakie sa dostępne w ym wątku to powinieneś znaleźć materiał w PDF który dokładnie i dosłownie wyjaśnia budowę kolektora.Tam było pokazane porównanie robione kamerą termowizyjną z rozkładem ciepła w rurce. Generalnie wężownica sprawia że dłuższa droga jaką a musi przebyć płyn znajdujący się rurce powoduje że mocniej się on nagrzewa. najlepsza z szkła: sodowego Od dłuższego czasu śledzę temat ale dopiero teraz zamierzam się wypowiedzieć ponieważ wykonuje instalacje wodne, grzewcze gazowe i może komuś pomogę. odpowiem tobie na temat wężownicy a mianowicie jest ona znacznie efektywniejsza od takiej drabinki dlatego że woda nie ma wyboru musi przejść całą drogę wężownicy i praktycznie jest więcej odebranego ciepła co nie zawsze dzieje się w drabince gdzie woda znajduje sobie mniejszy opór i będzie np. płynąc tylko przez połowę drabinki co automatycznie zmniejsza się powierzchnia oddająca ciepło. szumigt gięcie rurki miedzianej Ø15 i Ø18 jest proste ale tylko po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre NAWIGACJA Zarabiaj na ec- barre

EC-barre

Zobacz cały wpis na blogu »
EC-barre ZAPIS Zarabiaj na ec- barre

EC-barre - ZAPIS POLECAM! Celem zapisania się kliknij poniższy banerek a następnie "inscription" i wypełnij okienka: Na mail dostaniemy link aktywacyjny.Należy go kliknąć UWAGA Jeżeli posiadasz konto mail w serwisie o2 w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »