Hosting

Wpisy zawierające słowo kluczowe hosting.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Nowa domena na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj na naszym darmowym hostingu PRV.PL dostępna jest domena refy.pl. To już ósma domena, którą można wykorzystać do swoich stron/aliasów w ramach naszego hostingu.  Do tej pory oprócz samej domeny prv.pl w ramach hostingu dostępne są domeny: htw.pl, keep.pl, opx.pl, pev.pl, wex.pl, xlx.pl.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting czy cloud, a może darmowa strona? Reklama, social media, facebook, fanpage.

Temat powraca co jakiś, a właściwe nawet co roku przedstawiane są rankingi firm i usług hostingowych w dużej części gazet zajmujących się nowymi technologiami. Czy nadal w dziejszych czasach króluje dobry hosting www czy jednak większość przeszła już do clouda? Z moich obserwacji wynika, że mimo wszystko zwykła uługa hostingowa wciąż jest bardziej popularna niż wszelkiego rodzaju usługi w chmurze czy w innych rodzajach usług rozproszonych. Powodów z pewnością jest kilka. Głównym jak to zazwyczaj bywa jest cena. Tak w przypadku usług w chmurze jest wyższa niż za standardowy hosting www. Drugim powodem są systemu firm hostingowych. Stworzenie i przeniesienie wszystkich danych do chmury to nie jest praca dla jednego człowieka na miesiąc. Na oferowanie chmury mogą sobie pozwolić nowe firmy, które krozystają zazwyczaj z zagranicznych centrów danych i są tylko pośrednikami. Przed pełnym wdrożeniem (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Prywatna strona www: płatny czy bezpłatny hosting? Trochę odmienny punkt widzenia SEO

Jeśli już podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej witryny internetowej, to pierwszym problemem, z jakim musimy zmierzyć, jest dobranie odpowiedniego serwera a czasami też domeny. Można chociażby skorzystać z darmowych form i zainstalować serwis na jednej z wielu krajowych lub zagranicznych platform hostingowych. Możemy również na starcie wykupić jakiś niewielki serwer i podłączyć do niego indywidualną domenę. Wbrew wszelkim pozorom nie jest to wcale duży wydatek, jaki poważnie uszczupli nasz portfel. Takie rozwiązanie polecane jest webmasterom mającym obszerne plany co do własnej strony, jaką chcą rozbudowywać przez długi okres. Własny serwer wraz z osobistą domeną świetnie sprawdza się również przy ewentualnym pozycjonowaniu witryny. Prócz tego gwarantuje większą bezawaryjność, bez większych kłopotów wytrzyma nieprzewidziane obciążenie transferowe, a płatna domena powiększa ocenę strony przez odbiorcę. Opłaca się zadbać o estetyczny wygląd serwisu: opłacić profesjona (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wejdź do ebiznesu z nagrodami z konkursu ciekawe domeny, najlepsze certyfikaty SSL

Do rozpoczęcia e-biznesu potrzeba domeny, hostingu/serwera i strony www. Jeśli planujemy stworzenie platformy, w której klienci będą się logować i zostawiać swoje dane, to należy pomysleć dodatkowo o jej zabezpieczeniu. Nie są to bardzo wysokie koszty, ale jeśli ktoś planuje "spróbować" i obawia się straty to znaleźlismy sposób na rozpoczęcie bez kosztów :) Wystarczy wziąć udział w konkursie Tydzień Szyfrów https://tydzienszyfrow.pl Można wygrać domeny - sugerujemy skorzystanie z możliwości wybrania nowych domen: https://domeny.pl/nowe-domeny.html hosting: https://www.ionic.pl/hosting_pl.php certyfikat ssl: https://certyfikatyssl.pl/certyfikat-domeny-pl-superfast-pro-wildcard (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting stron www – jeden z elementów kluczowych do prawidłowego istnienia w internecie ABC projektowania stron

Poza samym tym, że na internetową witrynę bezwzględnie musimy mieć niebanalny, świeży pomysł, zlecić prace nad nią specjalistom, trzeba również koniecznie pamiętać o jednej, niesamowicie ważnej w tej sytuacji kwestii. Sam fakt, że decydujemy się na tworzenie stron www, będzie w bezpośredni sposób tożsame z tym, że musimy zadbać też o dobre miejsce na taki adres. W tym celu, trzeba będzie wykorzystać usługi hostingowe. Na szczęście, na naszym rynku funkcjonuje mnóstwo sprawdzonych, działających od lat dostawców. Dlaczego właściwie ważne jest, aby wybierać już sprawdzone firmy z tej branżowej kategorii? Choćby dlatego, że gwarantują one kompleksową obsługę serwera, mamy w związku z tym gwarancję, że nic nie stanie się z naszą konkretną stroną i nie będzie przestojów. Za dobry hosting rzecz jasna, trzeba zapłacić, ale jest to zap (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Domeny.pl zwiększa parametry serwerów ciekawe domeny, najlepsze certyfikaty SSL

Zmodyfikowane zostały pakiety hostingowe MyHost, SuperHost i PowerHost. 10-krotnie zwiększył się transfer danych (MyHost i SuperHost). Opcję "Bez limitu" otrzymał serwer PowerHost. Kilkukrotnie zwiększyła się liczba obsługiwanych baz danych (MySQL, PostgreSQL) oraz kont FTP. Modyfikacje serwerów obejmą zarówno nowych jak i obecnych klientów Domeny.pl. Pełna ofertę serwerów możesz zobaczyć na www.domeny.pl/serwery-wirtualne.html

Zobacz cały wpis na blogu »
xcache, eaccelerator, Zend optimizer, ion cube i apc Porównanie modułów cache dla PHP 5 i PHP 6

Spośród dostępnych systemów do cache'owania możemy wyróznić 4, 5 czołowych modułów. Są nimi: ACP - alternative cache for PHP eAccelerator IonCube PHP Accelerator Xcache Zend Optimizer 1. ACP jest szybkim modułem przechowującym skompilowany kod PHP w pamięci dzielonej. Zyskał sobie zdecydowanie największą rzeszę fanów i będzie wbudowany w rdzeń wersji 6 PHP. 2. eAccelerator , mimo , że wywodzi się z innego projektu to przez ostatnie 5 lat rynek cachów w PHP należał do niego, zasada działania bardzo podobna do tej co ACP. Jednak jak się okazuje jest mniej wydajny i ludzie przesiadają się na ACP. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Internet na dużą skalę Interesujący internet

Ogromne możliwości podłączenia do sieci. Internet dla firm i internet na dużą skalę. Oferty Gts-Energis. Firma z bogatą przeszłością, działająca na rynku wiele lat. Oferty widoczne na www.dsl-internet.pl. Oferta dla każdego. Daj swoją opinię i tych możliwościach stałego łącza i podłączenia do internetu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Była sobie stronka ręceprecz odTybetu

Była sobie stronka o dekoracjach, która powolutku zapełniała się treścią, a jej wartosć powoli rosła. Jednakże ze względu na nieznane czynniki, jej page rank wyleciał w ślad za pozycjami w guglu. Kogo za to winić? Siebie, bo skuszony opiniami, zdecydowałem się ten, a nie inny hosting.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarobkowy blog i darmowy hosting Zarabianie w internecie.

Znalazłem ciekawie zapowiadający się darmowy hosting. To co w nim najlepsze, to brak jakichkolwiek reklam oraz pełna, nieograniczona obsługa php. Dzięki temu mogę postawić tam swojego kolejnego bloga o zarabianiu. Liczę, że dzięki temu będę mógł zamieszczać jeszcze bardziej ciekawe artykuły związane z zarabianiem w internecie. Praca przez internet wciągnęła mnie na dobre.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe pozycjonowanie 007darmowe

Jako, że na codzień zajmuję się administrowaniem serwerami i hostingiem, przy okazji mam co nieco do czynienia z pozycjonowaniem. Staram się również tę gałęź mojej pracy poszerzać. Właśnie trafiłem na bloga omawiającego darmowe pozycjonowanie. Niby nic wielkiego, bo to dopiero początki, ale jak można zauważyć całkiem wartościowe. Muszę zająć się pozycjnowaniem moich dwóch starych i zapomnianych serwisów - może znowu ożyją ? Wprawdzie zawsze podchodzę sceptycznie do czegoś co jest darmowe, ale w tym przypadku chyba skorzystam. Bo tak naprawdę nic nie jest darmowe - tutaj trzeba zainwestować trochę swojego czasu - swojej pracy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowy hosting zdjęć 007darmowe

Wprawdzie to strona nie o hostingach, ale właśnie na takowej zamieściłem , krótką informację o darmowym hostingu zdjęć. Informacja może się przydać szczególnie podczas wakacji, kiedy robi się mnóstwo zdjęć. Jeśli chcemy gdzieś za darmo zamieścic i pokazać je swoim znajomym, to najlepiej na takim serwerze i to zupełnie za darmo.

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting zdjęć Hosting

Właśnie przypomniałem sobie, że od roku już używam pewnego serwisu do przchowywania i udostępniania swoich fotek. Powyższa fotografia została właśnie tam zamieszczona. Taki darmowy hosting zdjęć, to bardzo fajna sprawa. Szczególnie przydatny jest taki hosting, gdy chcemy zamieszczać np. na jakimś forum zdjęcia o dużej rozdzielczośći, które mają dużą objętość. Mogę polecić ten hosting, gdyż nigdy mnie nie zawiódł.

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting plików Hosting

Ponieważ póki co hosting o którym pisałem wcześniej poprawnie pracuje, nie będę się o nim rozpisywał. Dziś trafiłem na darmowy hosting plików. W sumie, to zastanawiam się na co komu to może się przydać ? Dla siebie nie widzę żadnego zastosowania - przecież nie będę tam trzymał swoich, prywatnych plików. Cóż, może inni nie widzą żadnego zagrożenia w takim serwisie, jednak ja nigdy tam nie umieszczę żadnego swojego pliku. W sumie to jednak znalazłem chyba powód dlaczego istnieje taki hosting plików. Przecież nie każdy ma do dyspozycji własny serwer i jeśli jest potrzeba udostępnienia jakiegoś nie tajnego, większego pliku dla dużej ilości osób, to chyba właśnie jak znalazł. Pewnie często na takim hostingu trzymane sa pliki z muzyką i filmami.....

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko o hostingu Fajne Strony

Jedną z większych bolączek, chyba każdego webmastera czy właściciela e-biznesu, jest wybór odpowiedniego hostingu. To właśnie od dostawcy usług hostingowych często zależy jak rozwinie się strona WWW czy potoczy los e-biznesu. Mało kto zwraca uwagę na fakt, że jeśli klient trafia na niedziałającą stronę WWW to nie będzie przeklinał na dostawcę hostingu ale na samą firmę, która z jej usług korzysta. Podobnie jest w przypadku każdej innej strony internetowej czy bloga. Nikt nie będzie dociekał z jakiego hostingu korzysta właściciel strony, ale swój gniew przeleje wprost na stronę WWW. Można, a nawet trzeba, ewentualnym wpadkom zapobiegać. Dobrym rozwiązaniem jest odwiedzenie forum dyskusyjnego, na którym znaleźć można szereg opini na temat wszystkich chyba istniejących hostingów, a jeśli nawet jakiegoś nie ma można podpytać - z pewnością inni użytkownicy forum podzielą się swoimi doświadczeniami. Na forum znajdziesz ponadto wiele porad dot. wyboru hostingu, k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »