Hosting

Wpisy zawierające słowo kluczowe hosting.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dodatkowe pakiety - wyłączenie reklam Oficjalny blog Grupy Pino

Przychylając się do próśb użytkowników, utworzyliśmy specjalne, dodatkowe pakiety związane z wyłączeniem reklam. Pewna grupa użytkowników jest zainteresowana pakietami o czasie trwania krótszym niż miesiąc, stąd obecność pakietów 7 i 14 dni. Dotyczy to serwisów takich jak PRV.PL, Blogi.pl, Slajdzik.pl i Tujest.pl   Ponadto tworząc te pakiety chcemy wyjść na przeciw możliwości bardziej efektywnego wykorzystania doładowań punktów. Kwoty zakupów punktów zostały dobrane tak, aby opierały się o okrągłe kwoty (np. 10zł) i analogicznie było z cenami usług. Jednak pojawienie się promocji, które zmniejszały ceny, niekoniecznie do okrągłych wartości spowodowało, że pojedyncze punkty pozostawały niewykorzystane, dlatego krótsze pakiety wyłączenia reklam pozwolą bardziej efektywnie wykorzystać posiadane punkty.

Zobacz cały wpis na blogu »
NetworkManager Hosting

Poszukujesz firmy hostingowej, dzięki której rozwiniesz skrzydła i skutecznie oraz bezpiecznie poprowadzisz swój biznes? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Mowa tutaj o profesjonalnym dostawcy usług hostingowych, którym jest NetworkManager. Firma ta stawia na dynamiczny rozwój i dostarcza zaawansowane usługi hostingowe i usługi IT każdemu przedsiębiorstwu w potrzebie. Bardzo chętnie pomaga we wstępnej konfiguracji, a także wspiera innych w utrzymywaniu usług, które zostały zainstalowane na ich serwerach lub w chmurze. Firm zajmuje się również usługami outsourcingowymi IT. Taka obsługa to ogromne ułatwienie i wsparcie zewnętrznej firmy, co jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting Hosting

Jeśli zastanawiasz się, czym jest hosting (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obniżka cen na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Dzień po zakończeniu poprzedniej promocji PRV.PL ogłasza nową promocję świąteczno-noworoczną. Od dzisiaj zaczynają obowiązywać nowe, niższe ceny na część usług premium (m.in. wyłączenie reklam). Pomimo, że Nowy Rok często kojarzy się z podwyżkami cen,  to w wypadku usług w PRV.PL nowe, niższe ceny obowiązywać będą także w nowym roku.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Atrakcyjne nazwy dla domen Domeny, rejestracja, serwery DNS

W dzisiejszych czasach, gdy rynek rejestratorów domen jest wręcz przesycony i bazuje na tych samych adresach, to wszelkie popularne frazy zostały już zajęte, a część z nich trafiła do serwisów, które robią licytacje domen, gdzie ceny licytowanej domeny potrafią być wyższe o ponad 1000% od kosztów rejestracji. Domeny funkcjonalne takie jak, .org.pl, .com.pl, czy .biz.pl są już mocno wyeksploatowane. W chwili obecnej to dziesiątki tysięcy domen, gdzie trudno o uzyskanie o atrakcyjnej nazwy.   Świetnym rozwiązaniem tego problemu może się pochwalić serwis PRV.PL, który do tej pory kojarzył się przede wszystkim z darmowym hostingiem.  Kilka tygodni temu PRV.PL udostępniło m.in. rejestrację domen funkcjonalnych. Są to domeny, których nie znajdziecie u innych rejestratorów.  Ich rejestracja z technicznego punktu widzenia nie różni się od innych serwisów rejestrujących: można tam dokonać rejestracj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świąteczna promocja na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj do 22 grudnia 2020 pojawiła się dość ciekawa promocja. Szczegóły znajdziecie na stronie profilowej PRV.PL na Facebook.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe funkcjonalności w prv.pl Oficjalny blog Grupy Pino

Miło jest nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym udostępniamy nowy panel zarządzania usługami w obrębie PRV.PL. Nowa wersja panelu jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla urządzeń mobilnych.  Ponieważ przebudowa (a w zasadzie stworzenie "od nowa") panelu wymagała dużego nakładu pracy, przez dłuższy czas nie informowaliśmy Was o "nowościach" w PRV.PL. Nowy panel umożliwi nam udostępnienie kolejnych, zaplanowanych funkcjonalności. Pierwsza z nich, która jest także od dzisiaj dostępna jest serwer DNS dla domen zaparkowanych w PRV.PL. Wkrótce udostępnimy Wam kolejne rozwiązania, obserwujcie naszego bloga ;)  

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowa domena na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj na naszym darmowym hostingu PRV.PL dostępna jest domena refy.pl. To już ósma domena, którą można wykorzystać do swoich stron/aliasów w ramach naszego hostingu.  Do tej pory oprócz samej domeny prv.pl w ramach hostingu dostępne są domeny: htw.pl, keep.pl, opx.pl, pev.pl, wex.pl, xlx.pl.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Prywatna strona www: płatny czy bezpłatny hosting? Trochę odmienny punkt widzenia SEO

Jeśli już podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej witryny internetowej, to pierwszym problemem, z jakim musimy zmierzyć, jest dobranie odpowiedniego serwera a czasami też domeny. Można chociażby skorzystać z darmowych form i zainstalować serwis na jednej z wielu krajowych lub zagranicznych platform hostingowych. Możemy również na starcie wykupić jakiś niewielki serwer i podłączyć do niego indywidualną domenę. Wbrew wszelkim pozorom nie jest to wcale duży wydatek, jaki poważnie uszczupli nasz portfel. Takie rozwiązanie polecane jest webmasterom mającym obszerne plany co do własnej strony, jaką chcą rozbudowywać przez długi okres. Własny serwer wraz z osobistą domeną świetnie sprawdza się również przy ewentualnym pozycjonowaniu witryny. Prócz tego gwarantuje większą bezawaryjność, bez większych kłopotów wytrzyma nieprzewidziane obciążenie transferowe, a płatna domena powiększa ocenę strony przez odbiorcę. Opłaca się zadbać o estetyczny wygląd serwisu: opłacić profesjona (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting stron www – jeden z elementów kluczowych do prawidłowego istnienia w internecie ABC projektowania stron

Poza samym tym, że na internetową witrynę bezwzględnie musimy mieć niebanalny, świeży pomysł, zlecić prace nad nią specjalistom, trzeba również koniecznie pamiętać o jednej, niesamowicie ważnej w tej sytuacji kwestii. Sam fakt, że decydujemy się na tworzenie stron www, będzie w bezpośredni sposób tożsame z tym, że musimy zadbać też o dobre miejsce na taki adres. W tym celu, trzeba będzie wykorzystać usługi hostingowe. Na szczęście, na naszym rynku funkcjonuje mnóstwo sprawdzonych, działających od lat dostawców. Dlaczego właściwie ważne jest, aby wybierać już sprawdzone firmy z tej branżowej kategorii? Choćby dlatego, że gwarantują one kompleksową obsługę serwera, mamy w związku z tym gwarancję, że nic nie stanie się z naszą konkretną stroną i nie będzie przestojów. Za dobry hosting rzecz jasna, trzeba zapłacić, ale jest to zap (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
xcache, eaccelerator, Zend optimizer, ion cube i apc Porównanie modułów cache dla PHP 5 i PHP 6

Spośród dostępnych systemów do cache'owania możemy wyróznić 4, 5 czołowych modułów. Są nimi: ACP - alternative cache for PHP eAccelerator IonCube PHP Accelerator Xcache Zend Optimizer 1. ACP jest szybkim modułem przechowującym skompilowany kod PHP w pamięci dzielonej. Zyskał sobie zdecydowanie największą rzeszę fanów i będzie wbudowany w rdzeń wersji 6 PHP. 2. eAccelerator , mimo , że wywodzi się z innego projektu to przez ostatnie 5 lat rynek cachów w PHP należał do niego, zasada działania bardzo podobna do tej co ACP. Jednak jak się okazuje jest mniej wydajny i ludzie przesiadają się na ACP. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Internet na dużą skalę Interesujący internet

Ogromne możliwości podłączenia do sieci. Internet dla firm i internet na dużą skalę. Oferty Gts-Energis. Firma z bogatą przeszłością, działająca na rynku wiele lat. Oferty widoczne na www.dsl-internet.pl. Oferta dla każdego. Daj swoją opinię i tych możliwościach stałego łącza i podłączenia do internetu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Była sobie stronka ręceprecz odTybetu

Była sobie stronka o dekoracjach, która powolutku zapełniała się treścią, a jej wartosć powoli rosła. Jednakże ze względu na nieznane czynniki, jej page rank wyleciał w ślad za pozycjami w guglu. Kogo za to winić? Siebie, bo skuszony opiniami, zdecydowałem się ten, a nie inny hosting.

Zobacz cały wpis na blogu »
jor.pl plotki ploteczki o pozycjonowaniu

Ostatnio dostałem maila od firmy hostingowej jor.pl, ze "moje" konto wygasa i należy je opłacić przelewając odpowiednia kwotę na podany poniżej rachunek. Nie dość ze rypneli sie jakimś cudem i kazali opłacić mi jakieś cudze konto podane w mailu jako że niby moje (chociaż rzeczywiście moje również wygasało). To na dodatek numer konta nie wiadomo skad, na ich stronie próbowałem znaleźć, lecz niestety nie udało sie. Chociaz ze na ich forum nalegali o umieszczenie konta na stronie glownej, nie uczynili tego. I skad ja mam wiedzieć ze ten numer konta to ich, moze mieli wyciek bazy danych klientów, albo zbulwersowany pracownik wysyła maila i podaje swoj numer konta. Strasznie nieprofesjonalne podejście. Zreszto wszystkiego mozna sie spodziewać po ostatnim (jak dobrze pamiętam) włamie na ich serwery :/. Jedynie co mnie jeszcze trzyma na tym hostingu to to że kupiłem na allegro kiedyś skrypt, który jakimś pechem tylko na ich serwerze chodzi prawidło :(. A najlepsze jest jeszcze b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
n:0x003 prv.pl po godzinach

Dzień po wspaniałych ( obserwując "uwielbienie" przez młodych obywateli naszego kraju ) wyborach mogę z czystym sumieniem oznajmić: NIE KUPUJĘ BILETU. Chociaż - w związku z brakiem oficjalnych jeszcze wyników które znane będą dopiero jutro - można pokusić się o wyszukanie tanich linii lotniczych oferujących kurs Gdańsk-Jak_najdalej_od_PiS :) Z nowości "firmowych" - użytkownicy hostingu prv.pl już niedługo ( bo prawdopodobnie od tego piątku ) będą mogli cieszyć się obsługą baz danych. Co do maksymalnego rozmiaru - chwilowo pozostaje to tajemnicą, tak jak i ogólny zarys nowego hostingu. Możecie być pewni jednego - będziemy bezkonkurencyjni :) Kryzys w firmie: O poranku skończyła się kawa. Jednakże nasz klan przemytników rzeżuchy podjął się wykonania tej arcytrudnej misji bojowej i pomimo zdecydowanej przewagi liczebnej wroga - zdobył upragnione źródło kofeiny. Tak więc viva la ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »