Hosting

Wpisy zawierające słowo kluczowe hosting.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Darmowy hosting Hosting

Pierwszy hosting jaki wziąłem na tapetę, to hostil.pl . W sumie to mam niewiele do stracenia, bo to darmowy hosting. Umieszczę tam swoja pierwszą małą stronkę opartą na Wordpress. Będę tam publikował też swoje felietony o tym jak zarabiać w internecie. Oczywiście będę musiał zadbać o kopie bezpieczeństwa, bo wiadomo jak to jest z darmowymi hostingami. W najbliższym czasie potrzebuję też znaleźć jakiś hosting zdjęć - miejsce, gdzie mógłbym trzymać swoje obrazki wyświetlane na innych serwisach. Mam nadzieję, że coś się trafi ciekawego i będę mógł tutaj opisać to.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe serwery Hosting

Ponieważ aktualnie coraz więcej uwagi przykładam do projektów związanych z moim blogiem o zarabianiu, to będę tutaj zamieszczał swoje doświadczenia odnośnie tworzenia stron i umieszczania ich na serwerach. Mam w planie stworzyć coś na kształt strony : darmowe pozycjonowanie - dzięki temu wiele osób będzie mogło zaoszczędzić swoje pieniądze. W przyszłym tygodniu opublikuję pierwszą recenzję o używanym przeze mnie obecnie hostingu.

Zobacz cały wpis na blogu »
jor.pl plotki ploteczki o pozycjonowaniu

Ostatnio dostałem maila od firmy hostingowej jor.pl, ze "moje" konto wygasa i należy je opłacić przelewając odpowiednia kwotę na podany poniżej rachunek. Nie dość ze rypneli sie jakimś cudem i kazali opłacić mi jakieś cudze konto podane w mailu jako że niby moje (chociaż rzeczywiście moje również wygasało). To na dodatek numer konta nie wiadomo skad, na ich stronie próbowałem znaleźć, lecz niestety nie udało sie. Chociaz ze na ich forum nalegali o umieszczenie konta na stronie glownej, nie uczynili tego. I skad ja mam wiedzieć ze ten numer konta to ich, moze mieli wyciek bazy danych klientów, albo zbulwersowany pracownik wysyła maila i podaje swoj numer konta. Strasznie nieprofesjonalne podejście. Zreszto wszystkiego mozna sie spodziewać po ostatnim (jak dobrze pamiętam) włamie na ich serwery :/. Jedynie co mnie jeszcze trzyma na tym hostingu to to że kupiłem na allegro kiedyś skrypt, który jakimś pechem tylko na ich serwerze chodzi prawidło :(. A najlepsze jest jeszcze b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
n:0x003 prv.pl po godzinach

Dzień po wspaniałych ( obserwując "uwielbienie" przez młodych obywateli naszego kraju ) wyborach mogę z czystym sumieniem oznajmić: NIE KUPUJĘ BILETU. Chociaż - w związku z brakiem oficjalnych jeszcze wyników które znane będą dopiero jutro - można pokusić się o wyszukanie tanich linii lotniczych oferujących kurs Gdańsk-Jak_najdalej_od_PiS :) Z nowości "firmowych" - użytkownicy hostingu prv.pl już niedługo ( bo prawdopodobnie od tego piątku ) będą mogli cieszyć się obsługą baz danych. Co do maksymalnego rozmiaru - chwilowo pozostaje to tajemnicą, tak jak i ogólny zarys nowego hostingu. Możecie być pewni jednego - będziemy bezkonkurencyjni :) Kryzys w firmie: O poranku skończyła się kawa. Jednakże nasz klan przemytników rzeżuchy podjął się wykonania tej arcytrudnej misji bojowej i pomimo zdecydowanej przewagi liczebnej wroga - zdobył upragnione źródło kofeiny. Tak więc viva la ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »