Hobby

Wpisy zawierające słowo kluczowe hobby.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Początki decoupage W duszy, sercu i myślach

Jakieś 5 lat temu wzięłam udział w warsztatach deoupage czyli metody ozdabiania przedmiotów serwetkami, specjalnymi papierami, farbami oraz lakierem. Te prace powstały właśnie na takich warsztatach i był to mój początek przygody z ozdabianiem przedmiotów. Jak mi poszło to sami możecie osądzić :)    

Zobacz cały wpis na blogu »
Tabliczka na szczęście W duszy, sercu i myślach

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywacja zewnętrzna i wewnętrzna. Ostatnia szansa - pomoc przez wiedzę

Motywacja zewnętrzna i wewnętrzna    Aby osiągnąć jakiś cel, jesteśmy motywowani przyczynami zewnętrznymi lub wewnętrznymi. Motywacja zewnętrzna pochodzi z naszego otoczenia. Gdy w zamian za nasze wysiłki dostaniemy nagrodę lub ktoś nas pochwali. Kiedy uczeń pilnie uczy się na klasówkę z geografii, by dostać dobrą ocenę. Gdyby nie motywacja z zewnątrz (oceny, chęć zdan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Moje zainteresowania Moje zainteresowania

Lubię gotować 🍳 jeździć na rowerze 🚴 i biegać 🏃 

Zobacz cały wpis na blogu »
Moje Hobby Moje Hobby

Moje hobby to granie w gry najbardziej w "League of Legends". Gram w to prawie profesinalnie. Spędzam na to makymalnie 2 godziny dziennie. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaczynam, zaczynam i zacząć nie mogę... Wylewnia

Od dłuższego czasu chcę zacząć przygodę z modelarstwem. Zafascynowany średniowieczną architekturą i kulturą z tamtych czasów, zawsze chciałem mieć w domu maleńki kawałek tego "świata". Ostateczny wybór padł na modelarstwo... Nie ukrywam, ciężki orzech dozgryzienia dla początkującego. Zebrałem już początkowe materiały, zeby zacząć... No właśnie, najtrudniej jest zacząć... Muszę przestać oglądać prace innych, bo ich zaawansowanie wpływa na mnie demotywująco :D Póki co, zdobyłem styropian, karton na podstawkę, odpowiednią ilość zapałek i formę silikonową do wytwarzania cegiełek. Gips został mi po remoncie, co ograniczyło wydatki. Po szybkim wyimaginowanym kursie architektury, powstał już nawet plan głównej budowli! :D Pozostaje tylko znaleźć chwilę spokoju w codziennym natłoku obowiązków, włączyć klimatyczną średniowieczną muzykę, zaprzyć kawę lub zrobić drinka i ostatecznie wziąć się w końcu do pracy ;) No właśnie, tylko, albo aż ;) Poniżej postęp prac, czyl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hobby Hobby

Moim hobby jest gra w komputer, koszykówka I spanie. Uwielbiam robić te rzeczy, robię to od małego.

Zobacz cały wpis na blogu »
Śpiąca Królewna O wszystkim i o niczym ...

No właśnie ja mam talent do spania mogłabym spać przez 24 h i przez 7 dni w tygodniu. Nie ma dla mnie miejsca gdzie bym nie zasnęła. Nawet muzyka  czy inne głośne rzeczy mi w tym nie przeszkadzają. Jak tylko poczuje poduszkę od razu zasypiam. Uwielbiam spać 🛌. Szkoda że nie ma takiej pracy, która by na tym polegała. Byłabym miliarderów hehehe. Wstawanie rano do pracy to dla mnie koszmar, chyba nigdy się to tego nie przyzwyczaje. Budzę się dopiero około 9 po kawie tak naprawdę. Reszta dnia jakoś przeleci ale jak tylko usiądę w domku po pracy, obiadku, zakupach to już mnie ogarnia stan przed senny. I tak każdy dzień. Chyba synek ma też ten talent bo do niedawna jeszcze były popołudniowe drzemki. Pamiętam jeszcze za nim urodziłam to była nasza taką tradycją z m. Zawsze po pracy była drzemka. Piękne czasy 😁. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pochopne decyzje... moze-zmienie-twoj-swiat

Podejmiesz pochopną decyzję po raz kolejny? Wiecie może na pewno jak to jest podejmować jakąś decyzję, nie przywiązujemy jednak wagi do konsekwencji. Ile to razy radziliśmy się kogoś cóż wybrać, bądź jak postąpić w danej sytuacji. Ileż to razy słyszeliście "posłuchaj się serca", "masz własny rozum, on Ci podpowie" Dziś mogę to nareszcie z siebie wyrzucić. Gdybym tylko posłuchała serca i podażyła ku temu co kocham. Posłuchałam jednak rozumu i kierowałam swoje życie według rad, wygodne życie przecież będzie łatwiejsze. Było by łatwiejsze gdybym się spełniała. I widzę wszystkich moich rówieśników i pasjonatów, cieszą się z tego co robią. Czy jest im ciężko? Jest i to cholernie. Ale dlaczego dalej się w tym utrzymują? Bo to kochają.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MamaKociewianka czyli kilka słów o mnie MamaKociewianka

Witóm Was psianknie  wew mojich skrómnych progach !!!   Cześć!!! Jestem Weronika, zaczynam przygodę z prowadzeniem bloga. Może nie będzie on idealny, ale na pewno będzie wyjątkowy.  Dlaczego? Ponieważ będzie o mnie, o tym co kocham, czyli o mojej rodzinie i o Kociewiu w nietypowy sposób. Chciałabym tutaj pokazać jak żyjemy, jakie mamy wartości, co nas kręci i jak łączę i uczę się łączyć tradycję kociewską z współczesnościa!    Jeśli lubisz nietypowych i orginalnych ludzi to ten (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dziki szał ziemi, nieba i słońca. Obrazy dla zuchwałych.

Obraz na gipsie, 17 X 12 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wizja innego świata. Obrazy dla zuchwałych.

 Z wykorzystaniem śrub i nakrętek. Obraz na gipsie, 17 X 12 cm.

Zobacz cały wpis na blogu »
Na Początek Blog Beermena Hobby i Zabawa

W pierwszym wpisię chciałem się trochę przedstawić , mam na imię Mateusz  . Tego bloga głównie poświęce moim zainteresowaniom jakimi są symulatory komputerowe głównie ATS , ETS 2 , Farming ale i nie zabraknie innych gier . Ostatnim czasie zainteresowałem się militariami i strzelankami ASG a w wolnych chwilach sklejam modele plastikowe :) . Będe umieszczał wpisy z moich postępów jak i przemyślenia i pomysły . Zapraszam wszystkich zainteresowanych do przeglądania , a i może będzie ktoś zainteresowany nawiązania znajomości do wspólnej zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie , ( to jest mój pierwszy blog , mile widziane komentarze , zobaczymy co mi z tego wyjdzie ).

Zobacz cały wpis na blogu »
Moje Hobby thebestofmylifeandme06

Mojim hobby była gra na pianinie. Chodziłam nawet do szkoły muzycznej, ale nie traktowałam jej zbyt poważnie. Mój nauczyciel też nie przykładał się do mojej gry/nauki. Nawet kiedy widział, że się starałam to mówił, że się nie nadaje... To trwało tak przez 2 lata. Do czasu, gdy się zbuntowałam i stwierdziłam,że to nie ma sensu. Już i tak miałam bardzo zepsutą psychikę.Moja mama ciągle mnie wspierała, ale ja niestety stawiałam na swoim. Czasami  płakałam mówiac, że bardzo nie chcę TAM iść. Potem przestałam. Niby tak nagle, ale ja bardzo długo zastanawiałam się czy może nie zmienić nauczyciela, ale doszło do tego, że postanowiłam po 2 latach zakończyć swoją karierę. Dziwię się temu, ponieważ wspirali mnie również przyjaciele i cała rodzina, ale ja zbuntowana nastolatka przeciwko im... To nie było nic trudnego... Tak żyję do dziś. Bez planu na życie. Bez głównej pasji...   Dzięki za przeczytanie mam nadzieję, że się spodobało, jeżeli tak to skomentuj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
How a school can help you discover a hobby? My artistic adventure. How a school can help you discover a hobby? My artistic adventure.

How a school can help you discover a hobby? My artistic adventure. All my childhood I drew, drew and I was watching fairy tales. I went to kindergarten at the age of 5, I know that it is late, but my mother doesn't work and I won't go there. When I was in kindergarden I said my mum ''Mum, I don't like this place! I went there to study, no play with children!'' Yeah... one year later I went to the first class grade of elementary school, there I had uncool teacher for me. All 1-3 classes she say ''Why I can't draw as my friends?'' ''Why I do everything bad?'' Yeah... School can both destroy everything and help develop. I was VERY happy when I went to 4 class, it was beautiful. I was afraid first art lesson... I gave teacher picture showing the previous holidays, and I heard ''Beutiful!'', I was confused, I thanked. In end of this year I I had the (...)

Zobacz cały wpis na blogu »