Gwałt

Wpisy zawierające słowo kluczowe gwałt.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Fantastyka, thriller psychologiczny i dramat z motywem zemsty Haken W Obłokach Trzeźwości

Akademia dobra i zła (2022)   Mamy dwie przyjaciółki, Sophie oraz Agatę. Sophie marzy o tym, aby dostać się do owianej legendą Akademii Dobra i Zła, jej bratnia dusza już nieco mniej, ale mimo to obie dziewczyny trafiają do akademii, z tą różnicą, że jedna z nich trafia do skrzydła dla grzecznych uczniów, a druga do tych lubujących się w czynieniu zła. Podczas seansu bawiłem się naprawdę dobrze, dałem się wciągnąć w ten urokliwy świat i sympatyzowałem z bohaterami. Pomimo blisko 150 minut filmu czułem niedosyt i pomyślałem, że mógłby być kilkadziesiąt minut dłuższy, ale spokojnie, zakończenie wyraźnie sugeruje kontynuację i biorąc pod uwagę informacje z kilku źródeł można wnioskować, że jak najbardziej możemy się spodziewać ekranizacji kolejnych c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zemsta (2017) - czyli współczesny rape & revenge Haken W Obłokach Trzeźwości

Rape & Revenge     Rape & Revenge jest jednym z wielu podgatunków kina, aby pełnoprawnie zaliczyć film do tego nurtu, musi on się przedstawiać w sposób następujący:   1. Kobieta zostaje zgwałcona i pozostawiona na niemal pewną śmierć. 2. Cudem uchodzi z życiem i dochodzi do pełni sił. 3. Morduje, często w wyrafinowany sposób, swoich oprawców.   Tak, Zemsta Coralie Fargea (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwałt w autokarze Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Historia miała miejsce parę lat temu. Piszę o niej dzisiaj, ponieważ wcześniej kompletnie wypadła mi z głowy. Pokłóciłem się z Martyną i całkiem przypadkowo wpadliśmy na ten sam pomysł - załapaliśmy się na wycieczkę, której główną atrakcją miało być zwiedzanie miasta, podróż autokarem i nocleg w uroczym, stylizowanym na średniowiecze pensjonacie... przeczytaj cały artykuł >>    

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwałt na nieletnich...Adopcja Ja coś napiszę, wy przeczytacie, może to coś zmieni...

Pan Czesław Hoc, specjalista w sprawach zgwałconych 11letnich dziewczynek, wypowiedział swoje zdanie: ·”Ta dziewczynka jedną traumę już przeżyła - gwałt. A teraz współczesny świat oferuje jej drugą traumę - aborcję. - Powinna zostać otoczona opieką psychologa i innych lekarzy i urodzić. Po to dziecko ustawi się kolejka chętnych do adopcji, a może być również tak, że w tej dziewczynce obudzi się instynkt macierzyński. Skoro w tak młodym organizmie doszło do owulacji, to znaczy, że jest on przygotowany fizjologicznie do urodzenia. Dlaczego w barbarzyński sposób mamy zabijać niewinne dziecko? Ono nie odpowiada za to, że do gwałtu doszło." Jak widać ten Pan najlepiej wie, co czuje zgwałcona przez swoich kuzynów (14 i 15lat) 11letnia dziewczynka? Zna sprawę tak dobrze, że potrafi nawet określić, że lepsze dla Niej byłby przeżycie ciąży, połogu i oddania dziecka, niż aborcja, na którą zgodę wydał sąd. Mogę również zauważyć, że j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pojęcia Ja coś napiszę, wy przeczytacie, może to coś zmieni...

Witam. Jeśli chcesz czytać to o czym piszę zapoznaj się najpierw z takimi pojęciami jak np.: ciąża pozamaciczna aborcja na życzenie całkowity zakaz aborcji Państwo świeckie prawa kobiet prawo do życia płód ciężkie uszkodzenie płodu badania prenatalne gwałt przymus rodzenia przymus donoszenia ciąży wady rozwojowe bezmózgowie itd. Jeśli będziesz po lekturze zapraszam na ciąg dalszy.

Zobacz cały wpis na blogu »