Gracz

Wpisy zawierające słowo kluczowe gracz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MSI GT75 blog komputerowy

Polecam laptop dla gracza komputerowego  MSI GT75 z kartą graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 oferuje najlepsze gamingowe wrażenia na laptopach. Ten elegancki, wydajny sprzęt do gier korzysta z nowej architektury procesorów graficzny NVIDIA Turing oraz rewolucyjnej platformy RTX. Łączy w sobie realizowaną w czasie rzeczywistym technologie śledzenia promieni Ray Tracing, ze sztuczną inteligencją oraz programowalnym cieniowaniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry multiplayer Promocje internet

Obecnie gry multiplayer stanowią bardzo ważną część rozrywki dla graczy. Jest to przedłużenie żywotności nawet średniego tytuły, gry bez tego trybu nawet, jeśli są dobre to nie „przykują” gracza na długie godziny tak jak robi to tryb wieloosobowy. Możliwość grania z graczami nawet z drugiego końca globu to bardzo kusząca propozycja, z której gracze zaczęli korzystać. Tryb ten stał się tak popularny, że wielu graczy traktuje kampania dla pojedynczego gracza jako trening przed głównym daniem jakim jest multiplayer, a i nie umknęło to twórcom, którzy zaczęli kłaść większy nacisk na tryb wieloosobowy, czasem nawet kosztem trybu single-player. Coraz częściej powstają gry, tylko z trybem online, a dodając tam różne „smaczki”, które można kupić za realne pieniądze można sporo zarobić. Są też gry, gdzie trzeba wykupić abonament, aby móc zagrać. Jeszcze nie tak dawno tryb wieloosobowy ograniczał się do dwóch grac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sprzęt dla graczy komputerowych Ograni

Jeszcze jakiś czas temu do grania w gry zdecydowanej większości osób wystarczyła jakakolwiek myszka oraz klawiatura. Jeśli chodzi o dźwięk to często płynął on przede wszystkim z głośników i wielu osobom w zupełności wystarczyło to do tego, by móc cieszyć się rozgrywką. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że czasy się zmieniają i obecnie wszystko wygląda jednak nieco inaczej. Sprzęt dla graczy komputerowych stoi obecnie na znacznie wyższym poziomie niż kiedyś i wiele osób uważa go za niezbędny do tego, by móc prowadzić rozgrywkę na najwyższym poziomie. Myszki komputerowe Dotyczy to niemalże każdego rodzaju sprzętu. Przykładem mogą być tutaj chociażby myszki, które mogą różnić się od siebie w bardzo znaczący sposób. Do gier MMORPG często będziemy mogli znaleźć myszki z wie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tablet dla gracza jaki kupić? Świat tabletów i laptopów

Zabawa na tablecie może być satysfakcjonująca.   W handlu dostępne są bardzo ciekawe modele stworzone właśnie z myślą o graczach– z nietypowym układem klawiszy, czy dodatkowymi akcesoriami.   Zdecydowanie wiele takich akcesoriów musielibyście jednak nabyć osobno , co wiąże się z kłopotami jeśli chodzi np. o serwisowanie.   Na szczęście akcesoria dostępne są do różnych modeli, a granie na najnowszych tabletach, niekoniecznie tylko zaprojektowanych do gier nie będzie gorszym doświadczeniem.   Tablet dla grających na co zwrócić uwagę ?   Kupując tablet do gier powinno się zwrócić uwagę przede wszystkim na 3 aspekty:   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsze posty, pierwsze spojrzenie na blogi.pl Gamming - 4player

W!tam, z tej strony Dominik '71' Karczmarczyk, a to jest moja pierwsze wersja blogu... tak, nadszedł czas, abym zajął się czymś, czym mogę zapchać sobie resztki czasu wolnego, które już teraz są ubogie. Na początku napiszę może trochę o sobie? Jak dla mnie będzie to ciekawe przeżycie, oczywiście, mówię tu o świecie gammingu.  Kim jestem i skąd się wziąłem? Tak więc jak mogliście się już domyślić z mojego małego wstępu jestem gammingowcem - czyli po prostu graczem - proste, zgadzacie się? Na imię mam Dominik co zresztą też już mówiłem i mam 16 lat (rocznik 97), w sieci jestem znany pod pseudonimem "71", dzięki czemu bardzo rzadko zdarzają się jakiekolwiek próby podszywania się pod moją osobę - i chwała za to! Jestem niesamowitym fanem gier FPS takich jak counter-strike, battlefield, call of duty czy innego tego typu gierki, które są mniej lub bardziej znane na scenie gammingowej. Jestem zaczynającym e-sportowcem, ta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »