Gra

Wpisy zawierające słowo kluczowe gra.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Nasza ulubiona gra wszechczasów World of Warcraft

Gra wszechczasów World of Warcraft czyli w skrócie WoW to komputerowa gra wideo w gatunku MMORPG. Dzieło należy do bardzo znanej firmy Blizzard Entertainment, która jest również wydawcą gier takich jak Diablo czy Warcraft. WoW zostało wyprodukowane i wypuszczone na świat w 2004 roku. Jest następcą wspomnianej wcześniej gry czyli Warcraft III The Frozen Throne. Bardzo doskonała gra w trybie multiplayer, zrzeszająca miliony fanów z całego świata. Gra zaczyna się od wyboru klasy postaci, a jeszcze wcześniej rasy. Nadajemy swojej postaci odpowiedni dla nas wygląd oraz nazwę. Gdy postać będzie już gotowa, możemy zacząć naszą przygodę. Do wyboru mamy grę singleplayer wykonując przygotowane nam zadania lub w sieci, razem z innymi graczami. Mamy możliwość prowadzenia rozgrywek z podziałem na drużyny.   Ciekawostki Gra jest na dzień dzisiejszy tak popularna, że powstały już specjalne kluby i drużyny, które spotykają się i ryw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kilka słów o Blogu Kulludzie

Siemka! To jest strona należąca do : jatie , *+Miko+* i Niall Horan.To jest nasz blog , na którym będziemy zamieszczać wpisy na temat momio itp. Czasem pojawi się tu gazetka momio. Pozdrowionka! Jatie

Zobacz cały wpis na blogu »
Kot jak poduszka cekinowa Dzień z życia Kaśki

Kaśka obudziła się o godz. 6.00. Miała zamiar jeszcze się zdrzemnąć tak do g. 7.00. Zaniepokoiło ją jednak to, że kota nigdzie nie było widać. Nie przybiegł, jak to zwykle miał w zwyczaju, kiedy usłyszał, że się przebudziła. Wprawdzie wcześniej latał z myszą, mimo to się zaniepokoiła. Postanowiła wstać by zobaczyć, co się z nim dzieje. Widać kot usłyszał, jak wstaje i przybiegł. - Jesteś kocie?! - odetchneła z ulgą. Pewnie był na górze u teściowej - pomyślała. - Czy przypadkiem nie jestem zbyt przewraźliwiona na jego punkcie? - przeszło jej przez myśl - Z drugiej strony to chyba normalne, że się martwię skoro ostatnio bywał osowiały i markotny? Coś mu ewidentnie dolegało. Skoro kot się odnalazł  cały i zdrowy postanowiła jeszcze tak do g. 7.00 się zdrzemnąć. Nie mogła jednak usnąć. Tak przeleżała do g. 6.55, po czym wstała by zrobić sobie śniadanie. Z kanapkami i herbatą w termosie, wróciła do łóżka. Lubiła jeść w łóżku. Z rana potrzebowała c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gra na bitcon Bitzonk Najlepsze gry bitcoin i kryptowaluty online

Musimy zgadnąć, w którym kryjącym się oknie bitcoin, zgadłeś, że oznacza wygraną, jeśli go nie zgadłeś, a my mamy jednookiego kota, podwoimy stawkę i zgadnij dalej i tak dalej.  Bezpłatne Satoshi 200 co godzinę. Zagraj w Bitzonk

Zobacz cały wpis na blogu »
Zuma Deluxe i Revenge Różne gry online dla przeglądarki

W 2003 roku została wydana gra Zuma Deluxe, która miała zainicjować całą branżę i wiele podgatunków. Nieskomplikowane zasady i prosta fabuła doprowadziły do ogromnej manii Zuma. W grze udało się podbić graczy z różnych krajów, grup wiekowych i hobby. To właśnie „przypadkowość” stała się głównym powodem jej sukcesu. Głównym bohaterem gry jest mała zielona żaba, która potrafi pluć kolorowymi kulkami. Jest bardzo fajna i niezrozumiała. W całej grze maksimum, które można od niej usłyszeć, to tylko jedno słowo „Ribbit”. To ty musisz pomóc żabie w jej walce.   Zuma Deluxe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TrollFace Quest Różne gry online dla przeglądarki

Maska z sarkastycznym uśmieszkiem na twarzy jest tym, czym jest TrollFace. Postać natychmiast pokazuje, że jest gotowy do robienia brudnych sztuczek na każdym kroku, będąc nie tylko małymi, ale także wielkimi, szokującymi niedoświadczonymi mieszkańcami. W grach TrollFace wszyscy bohaterowie, jako jeden, mają dokładnie takie, dalekie od uroczych, fizjonomie. Cokolwiek to było, a mianowicie dzięki grymasowi, gry TrollFace Quest stały się tak popularne. Są wśród nich fascynujące mahjongi, na których trzeba szukać tych samych uśmiechów, jest wiele propozycji tworzenia komiksów tutaj. Zadania i oszuści, platformówki i symulatory, a nawet gry z serii trzy z rzędu. Seria gier, których głównym bohaterem jest TrollFace, wcale nie jest zła, są po prostu amatorem. Czasami główny bohater jest naprawdę przykro, ponieważ jego brudne sztuczki nie zawsze się udają.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lekcje Gotowania z Sarą Różne gry online dla przeglądarki

Seria gier stworzonych dla prawdziwych smakoszy i koneserów jedzenia. Razem z szefem kuchni o imieniu Sara nauczysz się przepisów z różnych krajów, przygotujesz drogie dania w domu i zdobędziesz nieocenione umiejętności szefa kuchni. Sara jest gotowa podzielić się z Wami przepisami, których tajemnice od lat przechowywane są w najlepszych restauracjach na świecie. Kuchnia online jest otwarta o każdej porze dnia i zawsze jest pełna nowych składników, przepisów na delikatesy i najnowocześniejszych technologii kuchennych. W kuchni Sarah możesz zrozumieć nie tylko sekrety unikalnych przepisów, ale także dowiedzieć się, czym jest czystość w miejscu pracy, a także zwrócić uwagę, ponieważ dość często będziesz musiał szukać odpowiednich pojemników i składników w szafkach, półki lodówki i inne miejsca. Przygotuj się na żywe kulinarne odkrycia w Lekcji Gotowa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Boxhead Różne gry online dla przeglądarki

Gracz ponownie musi walczyć z zombie w roli apt shootera w grach z serii Boxhead. Gracz otrzyma pięć postaci, aby przejść każdy poziom. Celem jest zniszczenie maksymalnej liczby potworów zombie napotkanych na drodze sojuszników. Te stworzenia pojawiają się w różnych miejscach nieoczekiwanie, więc prawie niemożliwe jest przewidzenie dalszych wydarzeń. Przemierzają miasto w poszukiwaniu innej ofiary. Monitoruj poziom zdrowia postaci, w odpowiednim czasie, aby zastosować leczenie i wydłużyć czas sprzeciwu. Pamiętaj: Twój zespół będzie mógł wykonać każde zadanie.   Boxhead More Rooms   Boxhea (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GramW gre PolskiBlog

Ja sobie gram w gre. Jest to super gra Minecraft. Lubie ją bo jest fajna. I nie mam prime. Bo nie.  

Zobacz cały wpis na blogu »
GRANIE W GRY WITAM

TAK WIĘĆ lubje grać w gre UWJELBJAM MAJINKRAFTA  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
AKTUALIZACJA (Przerwa Techniczna) Fortnite

Dzisiaj pojawi się aktualizacja podczas której zostaną na chwilę wyłączone serwery. Całość będzie miała miejsce o godzinie 10:00 czasu polskiego. Game on!

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam na blogu! Fortnite

Witam na blogu poświęconym grze Fortnite. Tutaj będą pojawiać się najnowsze informacje o tej grze. Będę omawiał najnowsze aktualizacje oraz eventy. Wkrótce kolejne wpisy! :)  

Zobacz cały wpis na blogu »
laptop blog z ciekawymi linkami

  Kliknij i kup : super laptop

Zobacz cały wpis na blogu »
Gra logiczna 2048 Online Gra 2048

2048 Online Połacz bloki aby powstał tylko jeden o wartości 2048. Proste co nie ? żródło gry: 2048

Zobacz cały wpis na blogu »
Życie Życie

Gdy się rodzimy poznajmy świat a bliscy uczą nas wszystkiego miłości jak się trzyma łyżeczkę jak rozwiązywać problemy a potem są poziomy nasi rodzice którzy urodzili nas zaczynają być w starym wieku gdzie my powinniśmy się nimi zaopiekować a nie oddawać do domów starców powinniśmy im pokazać że tego co nas nauczyli w początkach życia nauczyliśmy się okazywać miłość nakarmić ich być cierpliwym i zapewnić im bezpieczeństwo tak jak oni zrobili to dla nas więc życie to jest gra gdzie prawie wszystko powtarza sie dwa razy tylko tylko trochę inaczej tak jak nastolatkowie nie oglądają bajek przez jakiś czas a gdy będą mieć dzieci znowu zaczną oglądać bajki ...

Zobacz cały wpis na blogu »