Filmy romantyczne

Wpisy zawierające słowo kluczowe filmy romantyczne.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Porywająca i głęboka miłość "Wciąż ją kocham" Romantyczne filmy

"Poznanie ciebie było najlepszą rzeczą, jaka mi się w życiu przytrafiła. Byłaś moim najlepszym przyjacielem i kochanką, i nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej z Tobą. Dzięki Tobie znowu poczułem, że żyję (...). Nigdy ci tego nie zapomnę. Zawsze będziesz najlepszą cząstką mnie." We "Wciąż ją kocham" główne role grają Amanda Seyfried i Channing Tatum. Melodramat zrealizowany został według powieści Nicholasa Sparksa - "Dear John". Film jest genialny, można płakałać płakałać bez przerwy ze wzruszenia. Porywająca i głęboka miłość, poświęcenie i wzruszające rozstanie. Jednak uważam że książka jest lepsza ;) Wciąż ją kocham to film opowiadający historię miłości John'a Tyree (Channing Tatum (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Facet pełen uroku" Romantyczne filmy

  Znakomita pod względem scenariusza, zaś do współczesnego wygrana z lekkością, chęcią i polotem, romantyczna komedia domem z Kanady. Charlie Logan (Dane Cook) jest uznanym i wymienianym dentystą, za którym kobiety daj się uganiają. Przedmiot w tymże, iż z szkolnych czasów Logan występuje z piętnem klątwy, skończonej nań przez znajomą z sale, jakiej nie chciał zaprezentować swego przyrodzenia podczas pasjonującej muzyki w butelkę. Klątwa daleka istnieje swobodna, acz dla polskiego bohatera nad wyraz bolesna. Otóż każda osoba, która wyląduje w łóżku przystojnego doktora, ma całkowitą gwarancję, że jej nowy ślubny będzie aktualnym jednym, wyśnionym, wymarzonym (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kiedy mężczyzna kocha kobietę – When a Man Loves a Woman (1994) Romantyczne filmy

Obejrzałam ten film co najmniej 5 razy i za każdym razem totalnie się rozklejam...Takiego męża ze świecą szukać...Muzyka fantastyczna...gra aktorów fantastyczna...Meg Ryan fantastyczna...Andy Garcia fantastyczny...POLECAM!! Każdy facet powinien zobaczyć ten film :) Alkoholizm, jak wiadomo, niejedno ma imię. W "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" na imię mu Alice. Alice to lubiąca żona i matka, zadbana, aktywna zawodowo kobieta. Jej słabość jest chowana za drzwiami pięknej kamienicy na (obowiązkowo) pochyłej ulicy San Francisco. Bo chyba podstawową przyczyną stanięcia tego filmu, opowiadającego historię pewnej swej rodziny, była cecha obalenia mitu, jakoby alkoholikami staliśmy się często mężczyźni z elementu społecznego. Skoro ta wypowiedź była pomijana, obecnie coraz bardziej naturalnie jest rozważana w debacie publicznej. Film powstał 16 lat temu, co potrafi coś usprawiedliwia zbyt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Casablanca (1942) Romantyczne filmy

Film Casablanca (1942) Któżby nie słyszał w równym istnieniu tytułu "Casablanca". Każdy widział film choć raz w gardle. Stare kino, głębokie kreacje, istotne role, znana melodia,mądry wzrok Pana Bogarta. wzruszenie Pani Bergman, tytoniowy dym, stylowe stroje, półsłówka, lekki dotyk, gwar mieszkańców w koło, krótki uśmiech, znane sceny ... wszystko a a naprawdę dużo aby zaczarowac i wzruszyc widza. Cały świat opanował tą opowieśc której fabuła nie stanowi ważna istotna jest miłośc.   II wojna światowa, Casablanca. Właściciel nocnego klubu, Rick Blaine, spotyka swoją dawną miłość, Ilsę, która okazuje się być żoną działacza czeskiego ruchu oporu, Victora Lasz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TOP 10 filmów na romantyczne spotkanie we dwoje Romantyczne filmy

1. Pamiętnik - The Notebook (2004) 2. Marzyciel – Finding Neverland (2004) 3. Casablanca (1942) 4. Miłość o smaku Orientu – The Ramen Girl (2008) 5. To właśnie miłość – Love Actually (2003) 6. To wspaniałe życie – It’s a Wonderful Life (1946) 7. Duma i uprzedzenie – Pride & Prejudice (2005) 8. Kiedy mężczyzna kocha kobietę – When a Man Loves a Woman (1994) 9. Życie ukryte między słowami – La vida sekreta de las palabras (2005) 10. Ostatnia piosenka – The Last Song (2010) Dorzucam jeszcze jeden film, który nie znalazł się w tej Top 10 ale jest warty obejrzenia. „Poradnik pozytywnego myślenia” to znakomita komedia ro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam wszystkich fanów kina romantycznego Romantyczne filmy

Witamy w świecie filmów romantycznych. Blog powstał z myślą o wszystkich osobach, które są fanami dobrego kina oraz gatunku filmów romantycznych.

Zobacz cały wpis na blogu »