Emailing

Wpisy zawierające słowo kluczowe emailing.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

cold mailing Moje przemyślenia

Cold mailing to forma kontaktu z potencjalnym klientem, który jest nieznajomy z naszą firmą i z którym wcześniej nie korespondowano. Celem cold mailingu jest zaprezentowanie swojej oferty i uzyskanie odpowiedzi od klienta. Cold mailing musi zawierać spersonalizowany temat, informacje o nadawcy, treść dotyczącą firmy, w której pracuje klient, call to action oraz stopkę z informacjami dotyczącymi naszej firmy. Jeśli chodzi o prawne aspekty cold mailingu, to jest on legalny pod warunkiem, że dane klientów są zgodne z ochroną danych osobowych, taką jak RODO. Należy upewnić się, że klienci wyrazili zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości e-mail i że ich dane są aktualne i prawidłowe. Ponadto, treść wiad (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wynik testu zlinkuj i zaindeksuj

NO więc wynik nie jest tak jednoznaczny jakby się wydawało. Prawdopodobnie za dwa tygodnie się wyjaśni. Trzeba jednak czasu. Tamten mailing, czyli zwykły odnośnik do strony z poradami na temat email marketingu, miał przelecieć po tamtej stronie wprost do ostatniej. Jakby się zastanowić, to test się udał, bowiem mailing dla opornych nie występuje na stronie docelowej. Czyli gogle przeleciało po tej stronie do poradnika, a stamtąd na tym samym anchorze do strony docelowej. Na poradniku ani ostatniej stronie nie było zestawu słów tworzących ten nachor. Jaki wniosek? pozytywny, ale i niebezpieczny. Gdyby tak rzeczywiście było, to ładujemy na strone pośrednią dużo linków normalnych, a do tej pośredniej dowalimy linka z obraźliwym anchorem. I co? Cały power strony pośredniej wzmocni obraźliwy anchor? ;))))) Na szczęscie tak nie jest:P

Zobacz cały wpis na blogu »
emailing, mailing niby wszystko jedno Skuteczny e-mail marketing w reklamie

Statystyki Google wskazują, że użytkownicy poszukując skutecznej metody dotarcia z ofertą do potencjalnych klientów stosują różną terminologię, nie do końca znając znaczenia. Terminologia jest istotna, aby poprawnie wyszukać konkretne informacje.Wiki definiuje E-mail marketingE-mail marketing jest formą marketingu bezpośredniego wykorzystującą pocztę elektroniczną jako narzędzie komunikacji. Obejmuje ona analizowanie, planowanie, realizację i kontrolę takich procesów jak:tworzenie i rozbudowa baz adresów e-mailzarządzanie bazami adresów e-mailprzygotowywanie treści oraz kreacji wiadomości e-mailwysyłka wiadomości e-mailobsługa informacji zwrotnychtworzenie schematów komunikacji wykorzystującej pocztę elektroniczną.Do podstawowych zadań e-mail marketingu zalicza się budowę lojalności konsumenckiej, tworzenie określonych relacji z odbiorcami, bud (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
test drugi zlinkuj i zaindeksuj

Wczorajsze zaindeksowanie Piłsudskiegorozświetliło mi parę spraw. Jeszcze dwa testy - dziś i jutro, a potem sprawozdanie ze skuteczności. Mailing dla opornych 

Zobacz cały wpis na blogu »
Co dzień to niespodzianka ręceprecz odTybetu

No proszę, wczoraj pisałem jeszcze o zafiltrowaniu lagata, a on dziś powrócił. Jak znam życie to ze zdwojona siłą. Było małe zamieszanie, ale wszystko wraca do normy. A my z frazą ręceprecz odTybetu trzymamy tyły i planujemy juz premierę nowej płytki. Najwazniejsze, żeby mailing piał się w górę, bo coś opornie idzie. fakt, że mija dopiero tydzień, ale pewne rzeczy muszą już stać wysoko. Szukałem dziś wtyczki do joomli, która zapisywałaby ładnie....eh, nieważne. Ręceprecz odTybetu sięgają zenitu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Formularze kontaktowe Skuteczny e-mail marketing w reklamie

Pisałem wczoraj o zabawnym telefonie, jaki otrzymałem z pewnego banku. Otóż, przyjąłem wczoraj hipotezę, że była to robota dowcipnisia, który chciał mi wyciąć kawał. Ale rozważmy problem z innej strony. Numer telefonu, na który dzwoniła pani z niezastrzeżonego numeru, nie był ani zastrzeżony, ani nie należy do osoby prywatnej. Jest ogólnie dostępny. A gdyby to była próba naciągnięcia klienta ze strony nieuczciwego handlowca? Wypełnienie formularza to żaden problem. Po 30 sekundach rozmowy wiedziałem już, jaka firma z jakimi usługami do mnie się zwraca. Po ustaleniu faktycznego stanu, mogłoby paść pytanie: „a czy pan nie jest zainteresowany?”Pracownik, który otrzymuje 800zł netto podstawy i pracuje nie nastawiając się na awans, zrobi wszystko, aby nałapać jak najwięcej prowizji. Formularze kontaktowe w instytucjach typu banki, ubezpieczalnie, domy kredytowe, maklerskie, to codzienność, która – powiedzmy sobie szczerze &ndash (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień bez ruchów dniem straconym ręceprecz odTybetu

Siedemnasta pozycja frazy Ręceprecz odTybetu to rożnica czterech oczek w przeciągu jednej doby. Ruchy takie na starych domenach mozna wyłapać, gdyż nie zdarzają się zbyt często i nie sa chaotyczne. Co innego frazy typu mailing, emailing z blogiem służbowym w środku. W ciągu dwóch godzin strona latała miezy dwudziestą pozycja a piątą. Tak, któryś z DC policzył sobie piąta pozycję. Ale do rzeczy. Forum lagata zaliczyło filtry. Filtry-paskudy, bo na wiele fraz, nie tylko na ręceprecz odTybetu. Wobez powyższego na pierwsza pozycje wybiła się....doda. W światku seo jeszcze wiele będzie można zobaczyć. I uzyskać;) Dziś pojawiły się dwa artykuły o Chorwacji i o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drugi dzień testu Pozycjonowanie stron

Zaczyna się drugi dzień testu. Portal Informacyjny wszedł do indexu, na razie tylko ze stroną główną. Dodamy kilka artykułów przetłumaczonych z anglojęzycznych portali i będziemy śledzić losy strony. Wiadomości z czasem będzie przybywać, w końcu kazdy kiedys zaczynał. Ręceprecz odTybetu umocniły pozycję, niestety, o jedną stronę za daleko. Ale dobre i to.

Zobacz cały wpis na blogu »