Działo się

Wpisy zawierające słowo kluczowe działo się.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

u Marka , Sylwek nowy

Poszedłem na darmowe badanie  cukru i cholesterolu. Marek jest tam bo pomaga lekarzowi. Wszystko mam w normie. Rano przyjechał Robert z Kubą. Trochę dzwonimy do siebie z Markiem. Chcemy się zgadać na wieczór, ale że nikt nie ma kasy to nie wiemy co robić. Marek postanowił, że spotkamy się u niego w mieszkaniu. Jestem w szoku. Spotkaliśmy się przy biedronce na hali. Kupiłem herbatę zieloną z ryżem 1,79zł, popcorn do mikrofalówki 2x1,69zł, bułki 3x0,59zł. Mieszka przy 2giej pływalni. Mieszkanie 3 pokojowe - ładne. Przyjechał Krzysiek. Zjedliśmy parówki. Potem przyjechał Jarek (32) (guru), który okazał się bardzo fajnym gościem - świetnie się z nim gadało. Niestety jest A. Przyjechał też Michał (31). Bardzo ładny czarny chłopaczek, który wygląda na 23-24 lata. zadbany i MNIAM :) Ma kobiecy głosik, ale jest  nice :) Siedzimy do ok. 3:00. Jarek odwiózł Krzyśka do Wola Krzysztoporskiej. Potem odwiózł Michała (okolice ur (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sporo się działo nowy

Znowu nie spałem od 3:00. Wstałem ok. 4:30. Zimno na dworze. Do pracy na 6:00. Słabo idzie mi robienie murków :( Trochę pomogła mi Aga w wykładaniu towaru. Przyszło niewiele świeżej ryby i do południa miałem już połowę sprzedane. Zrobiłem świetne filety z łososia :) Wędzonych też prawie nic a przyszął tylko makrela. Zakupy: jabłka 3kgx12zł, winogrona 0,60kgx 1,30zł, płatki owsiane 2x2,79zł, coca-cola 1l za 3,39. Do fryzjera na 15:00-troszkę wcześniej - 17zł. W tesco: banany 1,50kgx4,50zł. Wykapałem i ogoliłem się. Zjadłem sucharki z mlekiem. Spatkałem się na mieście z Markiem. Chwilę posiedzieliśmy na Placu Szczepańskim. Ciepło i słonecznie :) Pojechałem obejrzeć dokładnie pokój. Nie ma pralki w łazience, za nocleg kogoś ze znajomych 20zł!!! , mały kaloryfer w pokoju, łazienka też w nieciekawym stanie-rezygnuję. W domu po 20:00 Chwilę na kompie. Spać ok. 22:00 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
działo się nowy

Obudziłem się ok. 3;00 bo dziewczyny hałasowały. Wstałem po 4:00. Zimno w pokoju :/ Na dworze 13,8C a u mnie 17,5C. Do pracy na 6:00. Jestem z Agą. Robię cytrusy. Wyrobiliśmy się. Jestem sam na dziale bo Aga robi swoje i stoi na mrożonkach. Daję sobie radę-spoko. na po południe mieli być Marek, Piotrek i Marita(ryby), ale przyszła i powiedziała, że bolą ją korzonki i idzie do domu. Zakupy:grejfrut czerwony 3,70kgx9zł, napój 2,99zł, filet z soli 0,32kgx3,50zł, pilking wędzony 0,20kgx1,90zł, soki dla Janusza 2x2,79zł, chrzan 3,29zł. W domu przed 15:00 Napisałem do Bartka sms-a z życzeniami "Powodzenia". Odpisał: ""kto ty" Ja: " współczuję twojemu nowemu facetowi skoro nie minał tydzien a ty juz wykasowałes mój nr. Tak czy siak powodzenia na nowej drodze życia" on: "Wiesz no w przeciwieństwie do ciebie mnie kocha i jest normalny a ty nie i to cie pe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sebastian, zaczepka nowy

Ponieważ Mateusz się nie odzywa napisałem mu sms'a, że nie przyjeżdżam i że nie będę go nękał. Kupiłem sobie napoje Oshee 2x2,99, pomidory 0,5 za 2,45 Do pracy na 14:00. Sporo roboty, ale znowu zaczyna brakować towaru. W pracy do 21:00. Na dyskotekę przed 23:00. Nie bardzo mam ochotę, ale idę. Poznałem (zaczepił mnie) fajnego gostka Sebastian 19 lat z Jędrzejowa i studiuje w Wiśniczu sztukę. Miał ochotę na mnie bo jak się okazało jest aktywem- a nie wygląda :) Całowaliśmy się troszkę, ale ja tak do końca to nie chciałem. Chwilę byliśmy w LAF , ale tam nudno. Wracając do Cocona wstąpiliśmy do sklepu po wodę. Tam zaczepił nas pijany łepek żeby kupić mu piwo. Chciał się bić i podarł mi koszulkę (biała z kołnierzykiem i z dziurami - ta ładna :/) Potem żałowałem, że mu nie wpierdoliłem :/ Chwilę posiedzieliśmy pod klubem bo ja bez koszulki i Seba odprowadził mnie na autobus. Chcieliśmy obaj żeby przyszedł do mnie, ale ja nie chciałem seksu a on powiedził, że nie ufa sobie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
działo się nowy

Nie ma Joli i pracuje się sympatycznie :). Towar przyjechał późno i trochę się niewyrobiliśmy. Towaru mało więc trochę nie ma co robić. Wiktor nie odbiera telefonu. Julek prawdopodobnie zerwie z Andrzejem. Chce mnie. Chce mi pomóc w organizacji imprezy. Umówiłem się z łebkiem, ale on nie przyszedł. Jutro mam na popołudnie bo Alfred ma problemy w domu i musi wziąć wolne na kilka dni. Spać po 22:00.

Zobacz cały wpis na blogu »