Duch

Wpisy zawierające słowo kluczowe duch.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Mt 10, 16-23 bierziczytaj

Duch Święty pomaga być roztropnym jak wąż i nieskazitelnym jak gołąb. ...   Dzięki Bożej łasce sprostasz zadaniu bycia Bożym uczniem. ...    Bądź roztropny jak wąż. Roztropność to podstawa cnót. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 5, 27-32 bierziczytaj

Duch Święty oświeca twój umysł i twe serce. Zauważaj pokusy. Przezwyciężaj je. Módl się. Twa modlitwa podoba się Bogu. Zostanie wysłuchana. ...   Odważnie, z mocą i natychmiast odcinaj się od zła. Wybieraj zawsze i we wszystkim Jezusa. ...   Separacja małżonków może narazić ich na cudzołóstwo. Jest możliwa separacja małżonków dla obrony współmałżonka krzywdzonego. Nie zwalnia ona od obowiązku wierności wiążącego małżonków separowanych. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Łk 9, 22-25 bierziczytaj

Duch Święty umacnia cię. Prowadzi przez życie z krzyżem. Nie próbuj zrzucać go z ramion. Niezależnie od jego ciężaru, nie narzekając, dochodź do celu, do nieba. ...   W Wielkim Poście trać życie w miłości razem z Bogiem i z Jego powodu. ...   Trać życie dla Ewangelii. Żyj długo w uciemiężeniu i pośród przeciwności. Umieraj ze względu na wiarę. Żyj wierny Bogu pośród przeciwności i w odrzuceniu. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
duch na halloween lego-chatka

Oto mój najnowszy duch. Ma pofałdowaną płachtę i unosi ręce, jak każdy duch, a w środku ma:

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Rozdział I Sanktuarium 11

07/08/2018---ROZDZIAŁ ILata ’90, Poznań, Polska. Naprawdę piękne miasto. Wspaniali ludzie. Wspaniała Energia. Choć wiemto dziś. Wtedy, życie było cholernie trudne. Po rozstaniu rodziców zamieszkaliśmy z Mamą uDziadków. Dawny Dom Rodzinny pamiętałem z ostatniej sytuacji, gdzie pod domem pojawili sięDziadkowie ‘z dwóch stron’, od Taty i Mamy, po czym zaczęli się naparzać po gębach. Mnie trafiło dobagażnika i niemalże jak w ‘szybkich i wściekłych’ w szaleńczym pościgu po mieście, wylądowałem warchiwum jednej z większych firm telekomunikacyjnych tamtych czasów (praca babci, stąd możliwośćwejścia). Dziadek został ze mną, a cała wręcz Scena Rodzajowa rozgrywała się przed wejściem. Nic niewidziałem, bo w archiwum były tylko małe, zakratowane okna niemalże przy samym suficie iniemożliwym było wyjrzenie przez nie, nie będąc kilkumetrowym olbrzymem, lub po prostu bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Wstęp i Prolog Sanktuarium 11

07/08/2018---WSTĘP-O kurwa!To pierwsze słowa, które wypowiedziałem tamtego dnia, po tym, co się stało. Dość prymitywnareakcja, patrząc z perspektywy czasu. Ale na tamten moment, to musiało wystarczyć.Co się stało?Nie wiem, czy dowiecie się tego w tej książce. Nie wiem, czy dowiecie się tego w kolejnych. Nie wiem,czy kolejne powstaną. Ba! Nie wiem, czy ta powstanie. Choć, jeśli to czytasz, Drogi Czytelniku, tocieszę się, bo powstała. A w tej chwili tylko to się liczy.Postaram się zatem opowiedzieć Ci, Drogi Czytelniku, co doprowadziło do powyższego momentu.A wszystko zaczęło się... PROLOGWszystko o czym teraz opowiem, zaczęło się w latach ’90, w Polsce. Choć tak naprawdę zaczęło siędużo, naprawdę dużo wcześniej. A mówię tu o czasach Antycznej Grecji, Starożytnego Egiptu,Atlantydy, a nawet jeszcze wcześniej! Ale o tym kiedy indziej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na początku było |Słowo| Sanktuarium 11

07/08/2018 --- To pierwszy wpis na tym blogu. --- Moją Misją jest przakazać tę Wiedzę, a to najlepszy na to sposób. Trafi ona do tych, do których trafić ma. Zrozumieją ją nieliczni, którzy są gotowi. --- "Usta mądrości są zamknięte dla wszystkiego, z wyjątkiem uszu zrozumienia" - Kybalion. To pierwszy, lecz nie ostatni cytat z tej skarbnicy wiedzy, którym posłużymy się na tym blogu. Jakże on pięknie pasuje do tego wstępu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwiazdy na niebie Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Gwiazdy na niebie 29.  Gwiazdy na niebie migocą, sen przerywają i Słowo Pana odbierać pozwalają. Każdy obecnie na Ziemi musi się przemienić, oczyścić od złego i wstać jak duch z popiołów do służby Panu przy mnie! Długa droga do przebudzenia wiedzie ducha każdego, gdyż obecnie wiedzione bycie jest dalekie od wzoru wcześniej podanego. Roztropnej czujności w życiu duchowym na Ziemi zabrakło całkowicie, duch robi wszystko by odebrać darowane jemu życie! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tak jest Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Tak jest 28.  Tak jest, tak było i tak będzie, gdy odpadnie wszystko od ducha i zabłyśnie jak znicz ognisty, wtedy będzie czysty, a teraz dąży do tego. Nowe wartości się liczą, stare przegniły, we wzlocie przeszkadzały. W używkach; alkoholu, narkotykach, związkach rodzinnych czy pętach małżeńskich znajdziecie stare graty wasze z życia poprzedniego. Aby do nowego zmierzać, strych i piwnicę, cały dom czas odświeżać, pozbyć się bagażu śnieżnym kurzem zawianego, leżą już tam od wiek&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To co ziemskie znacie Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 To co ziemskie znacie 35. To co ziemskie znacie, a duchowego bez rozpoznania, rozumem duchowego mało pojmiecie, inny gatunek. Duchowym, czyli uczuciem siebie ducha rozpoznacie i wszystko, co z duchowego otrzymujecie. Rozum w Ziemi wasz się zakleszczył jako produktu mózgu gęsto materialnego, duch unosi się nad gęstą materią lecz rozum w ciele was uwięził. Uczucia, odczuwanie was uwalnia, was ducha i wtedy duch trzech Bożych praw słucha zawartych w krzyżu Prawdy i siedmiu praw Pana i podaje je do mózgu, który właściwej mowy ducha słucha.

Zobacz cały wpis na blogu »
SZACUNEK DO SAMEGO SIEBIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

SZACUNEK DO SAMEGO SIEBIE 193. Szacunek do samego siebie jest wtedy, gdy my sami siebie szanujemy myśleniem, mową czystą, rozpoczynamy od wysyłania energii w kołobieg stworzenia i rozpoczyna się proces tworzenia gęstomaterialny. Jeżeli duch ludzki bardzo czegoś pragnie, jest to zgodne z prawami Stwórcy i drogą tego ducha na Ziemi, wszystko płynnie się tworzy i zaraz mamy realizację tego czego pragniecie i potrzebujecie do wsparcia procesów duchowych na Ziemi. Jeżeli nie jest to zgodne z prawami i są to ciemne nurty, wtedy można przyrównać do wykąpania się w szambie i za chwilę ta osoba już nie czuje, że jest w szambie, a rozum natych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZJAZD RODZINNY SIĘ ZACZYNA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZJAZD RODZINNY SIĘ ZACZYNA 280. Gdy duch z duszą z ziemskim ciałem razem są i to wszystko dzieje się na poziomie dziennej świadomości swej. I gdy wszystkie części w jedność tu na ziemi zespolą się pod przewodnictwem ducha, a ziemskie ciało wykona w materii właściwą pracę, aby z duszą rozżarzyć mocniej się, nową jakość wtedy tworzą, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MILIONY UPADNĄ CAŁKOWICIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

MILIONY UPADNĄ CAŁKOWICIE (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYSPY NIEBIESKIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WYSPY NIEBIESKIE 228. Wysoko nad ziemią stojące w Królestwie Niebieskim wiele ludzkim duchom przypominające, jak westchnienie, które likwiduje wszelkie naprężenia i oddala zmęczenie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PUŁAPKI CIEMNOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PUŁAPKI CIEMNOŚCI 224. Gęsto na ziemi na ludzkie duchy zastawione, wyglądają jak pola minowe. I gdy ziemski człowiek rozumem w życiu tylko się kieruje, to rozbraja minę za miną, sam na nie wstępuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »