Domeny

Wpisy zawierające słowo kluczowe domeny.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dodatkowe pakiety - wyłączenie reklam Oficjalny blog Grupy Pino

Przychylając się do próśb użytkowników, utworzyliśmy specjalne, dodatkowe pakiety związane z wyłączeniem reklam. Pewna grupa użytkowników jest zainteresowana pakietami o czasie trwania krótszym niż miesiąc, stąd obecność pakietów 7 i 14 dni. Dotyczy to serwisów takich jak PRV.PL, Blogi.pl, Slajdzik.pl i Tujest.pl   Ponadto tworząc te pakiety chcemy wyjść na przeciw możliwości bardziej efektywnego wykorzystania doładowań punktów. Kwoty zakupów punktów zostały dobrane tak, aby opierały się o okrągłe kwoty (np. 10zł) i analogicznie było z cenami usług. Jednak pojawienie się promocji, które zmniejszały ceny, niekoniecznie do okrągłych wartości spowodowało, że pojedyncze punkty pozostawały niewykorzystane, dlatego krótsze pakiety wyłączenia reklam pozwolą bardziej efektywnie wykorzystać posiadane punkty.

Zobacz cały wpis na blogu »
Połączenia https/SSL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj domeny płatne, zarejestrowane w PRV.PL i podczepione do serwerów hostingowych PRV.PL z automatu zyskują obsługę SSL (czyli połączenia https). Wcześniej taka funkcjonalność dotyczyła tylko domen darmowych. Obsługa SSL dotyczy również aliasów. Należy jednak pamiętać, że nie każdy skrypt czy aliasowana strona poprawnie działa z adresami HTTPS, dlatego opcję: czy strona ma obsługiwać tylko https czy zarówno https i http pozostaje do decyzji użytkownika usługi, dlatego HTTPS nie jest generowane automatycznie.      

Zobacz cały wpis na blogu »
Obniżka cen na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Dzień po zakończeniu poprzedniej promocji PRV.PL ogłasza nową promocję świąteczno-noworoczną. Od dzisiaj zaczynają obowiązywać nowe, niższe ceny na część usług premium (m.in. wyłączenie reklam). Pomimo, że Nowy Rok często kojarzy się z podwyżkami cen,  to w wypadku usług w PRV.PL nowe, niższe ceny obowiązywać będą także w nowym roku.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Atrakcyjne nazwy dla domen Domeny, rejestracja, serwery DNS

W dzisiejszych czasach, gdy rynek rejestratorów domen jest wręcz przesycony i bazuje na tych samych adresach, to wszelkie popularne frazy zostały już zajęte, a część z nich trafiła do serwisów, które robią licytacje domen, gdzie ceny licytowanej domeny potrafią być wyższe o ponad 1000% od kosztów rejestracji. Domeny funkcjonalne takie jak, .org.pl, .com.pl, czy .biz.pl są już mocno wyeksploatowane. W chwili obecnej to dziesiątki tysięcy domen, gdzie trudno o uzyskanie o atrakcyjnej nazwy.   Świetnym rozwiązaniem tego problemu może się pochwalić serwis PRV.PL, który do tej pory kojarzył się przede wszystkim z darmowym hostingiem.  Kilka tygodni temu PRV.PL udostępniło m.in. rejestrację domen funkcjonalnych. Są to domeny, których nie znajdziecie u innych rejestratorów.  Ich rejestracja z technicznego punktu widzenia nie różni się od innych serwisów rejestrujących: można tam dokonać rejestracj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świąteczna promocja na PRV.PL Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj do 22 grudnia 2020 pojawiła się dość ciekawa promocja. Szczegóły znajdziecie na stronie profilowej PRV.PL na Facebook.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe funkcjonalności w prv.pl Oficjalny blog Grupy Pino

Miło jest nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym udostępniamy nowy panel zarządzania usługami w obrębie PRV.PL. Nowa wersja panelu jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla urządzeń mobilnych.  Ponieważ przebudowa (a w zasadzie stworzenie "od nowa") panelu wymagała dużego nakładu pracy, przez dłuższy czas nie informowaliśmy Was o "nowościach" w PRV.PL. Nowy panel umożliwi nam udostępnienie kolejnych, zaplanowanych funkcjonalności. Pierwsza z nich, która jest także od dzisiaj dostępna jest serwer DNS dla domen zaparkowanych w PRV.PL. Wkrótce udostępnimy Wam kolejne rozwiązania, obserwujcie naszego bloga ;)  

Zobacz cały wpis na blogu »
RęcePrecz OdTybetu RęcePrecz OdTybetu

Czołówka w wynikach wyszukiwania zdaje się coraz bardziej stabilizować. Przez ostatni tydzień wyłonił się wyraźny lider - Websign.pl, który ani na moment nie odpuścił pierwszego miejsca. Na kolejnych pozycjach sytuacja się zmieniała, chociaż w ostatnich dniach wyraźnie widać, że zaczyna się to stabilizować. Oczywiście nie można liczyć, że sytuacja nie ulegnie zmianie, niemniej jednak powoli wyłania się czołówka. Od początku, kiedy publikowany był ranking, udało się na nim znaleźć 53 osobom, z czego w aktualnym rankingu pozostają 43 osoby. Niektórzy powoli, ale systematycznie pną się do góry, inni z dnia na dzień coraz niżej. Odnoszę wrażenie, że zwycięzcą na nowej domenie zostanie osoba, która systematycznie ale powoli zdobywa linki do konkursowego serwisu, a dopiero pod koniec "przyłoży" odpowiednią ich ilość. Mam wrażenie, że wiele osób "ostro" wystartowało, tylko po to, aby szybko zwolnić tempo przyrostu linków - IMHO, to najgorsze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »