Dom

Wpisy zawierające słowo kluczowe dom.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Sklep interentowy Informacje warte uwagi.

 W ostatnim czasie natknąłem się na dosyć ciekawą i pomocną stronę, która pomogła mi w kupowaniu rzeczy przez internet. A mianowicie szkuałem ładowarki samochodowej i natrafiłem na stronę shopuj (https://allgo.xyz/link/1351/58113830) . Przez swoje atrakcyjne ceny pomyślałem ,że może warto kupić, z ciekawości chciałem jeszcze sprawdzić co owa strona posiada w swoim zanadrzu. Strona zaskoczyła mnie pozytywnie okazało się, że posiadają dużą ofertę produktów, dzięki której każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Shopuj posiada oferty dla domu i ogrodu, uchwyty, ładowarki kable oraz akcesoria. Ceny produktów są atrakcyjne i zachęcające do kupna produktu https://allgo.xyz/link/1351/58113830

Zobacz cały wpis na blogu »
Siedlisko BIESY I CZADY LEOSIA

  Nareszcie wyjeżdżam z zatłoczonego pandemiczno- maseczkowego miasta . Samochód cicho sunie po drodze .W radiu nadają  kolejne traumatyczne nieszczęścia, jakby już nic dobrego nas nie miało spotkać w życiu. Włączam ulubioną muzykę relaksującą. Po pewnym czasie dostosowuję rytm jazdy z kojącymi dźwiękami muzyki. W Rzepedzi skręcam w leśną drogę przez brody rzeczne na Duszatyń. Jadę do domu. Wracam do magicznych bieszczadzkich lasów, połonin, uroczysk. Tutaj można spotkać jeszcze ludzi nieskażonych tym cudem techniki jakim jest komputer, a rytm życia wymierza im słońce. Ludzie Ci zahartowali swe życie w surowym klimacie ,pracą która wypełnia ich całkowicie ,daje rad (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ten jeden dom Opowiadania

Musieli jechać do kolejnego miejsca w Skymoth. Był nim blok, a konkretnie mieszkanie, w którym mieszkał jeden znajomy Marioli - Robert. On zawsze miał z nią bardzo dobry kontakt. Znał jej słabości i mocne strony. W pierwszej chwili gdy dowiedział się o tym zdarzeniu nie mógł w to uwierzyć, ale kiedy zobaczył zdjęcia w jednej gazecie dotarło do niego co właściwie stało się z jego koleżanką, z którą kiedyś mieszk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jaki był ten rok? Uczę się żyć...

Jaki był ten rok? Dziwny... Czas, jakiego jeszcze nikt nigdy nie przeżywał... To były trudne dni. Zaczęło się w marcu i trwa do dzisiaj. I chyba tak jeszcze długo będzie... Koronawirus sieje śmiertelne żniwo, trzeba się zabezpieczać, izolować...  Siedzenie w domu mnie nie przeraża... Właściwie wiele się nie zmieniło od normalnych czasów, przynajmniej dla mnie.  Szkoła od marca do czerwca - online. Teraz od października - znowu zdalnie. To jest dziwne. W sumie to był głupi rok, bo od lutego nie spotykamy się sam na sam... Brakuje mi tych spotkań:( A z drugiej strony - ciut się od tego odzwyczaiłam. Dobrze jest, jak jest. Jedno co sobie myślę, to to, że mama nie żyje jest chyba błogosławieństwem w tych okolicznościach. Nie dało by się jej wytłumaczyć, że nie będziemy przyjeżdżać... Jak się czuję? dziwnie! Ale oby nie było gorzej! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tajemnice Kredytu Hipotecznego: Wkład własny, a kredyt hipoteczny Karol od Kredytów

Bez wątpienia jedną z największych barier przy zakupie swojego przyszłego lokum jest kwestia posiadania określonych środków pieniężnych tzw. Wkładu własnego. Wkład własny oprócz procedur oraz zdolności kredytowej, jest jedną z najistotniejszych rzeczy, przy ubieganiu się o kredyt. Z biegiem czasu w historii polskich kredytów ta wartość znacznie się zmieniła. To, co kiedyś nie było nawet wymagane, stało się istotną barierą. Z pewnością wielu czytelników zastanawia się, jaki jest próg wejścia w kredyt hipoteczny.   Zanim wgłębimy się w to, trzeba spojrzeć, jak na to patrzy bank – wcielmy się w rolę pożyczającego, czyli co jest zabezpieczeniem udzielonego kredytu? Jak szybko odzyskamy pożyczone pieni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy dom Rodzina, relacje, monolog wewnętrzny, ciągle nowe pomysły na zyciea

Podejmujemy decyzję co do kupna domu. A w sumie dworku Radziwiłłów z 1820 roku.  Czuje że jest to walka między rozumem a sercem. Serce już tam zamieszkało odkąd tylko zobaczyło zdjęcia tej nieruchomości. Serce się już tam dawno urządziło i zamieszkało, mimo iż ogłoszenie widziało ledwie 4 dni temu.  Ale rozum... Rozum wie swoje..  rozum jest stonowany.  Rozum ma sporo obaw, głównie o koszty wykończenia, o odległość od stacji, koszty ogrzewania i prądu.. rozum potrafi liczyć.  A liczy się czas, energię na wykończenie, no i pieniądze. Czy ten dworek jest wart aż tyle?  Czy rozum przekona serce, czy serce porwie rozum swym rozmachem?  Modlę się dużo. O światło rozumu... Hmmm... Rozumu... Może dlatego ten rozum zadaje tyle pytań... ;)   

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwszy wpis Rodzina, relacje, monolog wewnętrzny, ciągle nowe pomysły na zyciea

Pierwszy wpis- ogrom chaosu i emocji.  Chcemy kupić dom dla naszej gromadki.  Po latach rozważań, dywagacji, zastanawiania się - jest decyzja - w 2021 roku kupujemy dom. Nie wiedzialismy gdzie, jak, ale wiedzieliśmy że mamy to zrobić. Rozważaliśmy wszystko od Warszawskich Włoch po Grodzisk, w sumie Włochy (te na południu Europy ) też jakiś czas rozważaliśmy i jeszcze Polskie góry, konkretnie to Koszarawe.  Mnóstwo modlitw, przemyśleń, rozmów i chyba zdecydowaliśmy się wyprowadzić na wieś, pod Grodzisk Mazowiecki.  O czym dlaczego tam, to może kiedyś napisze jak będę pisała o priorytetach.  Dziś o emocjach.  Jestem cała podekscytowana. Mamy piękny domek w stanie deweloperskim, piękny ogród, cudowny zakątek. Ale układ pomieszczeń w tym domu taki sobie. Do tego to bardzo stary dom, tylko odnowiony.  Ile radości i strachu jest na tę okoliczność, fascynacji i irytacji, niepewności i entuzjazmu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy ceny nieruchomości w Warszawie wkrótce spadną? Victoria Dom Blog

Warszawa już od wielu lat znajduje się na szczycie list najdroższych mieszkań. To tam za jeden metr kwadratowy własnego „M” należy zapłacić obecnie nawet ponad 10 tysięcy złotych. Czy w najbliższym czasie można spodziewać się korekt cen? Warszawa na prowadzeniu pod względem cen mieszkań Lokalizacja to główny czynnik wpływający na wartość nieruchomości. Właśnie dlatego najwyższe ceny czekają na kupujących w największych miastach w Polsce, ale także w popularnych miejscowościach turystycznych, gdzie posiadanie własnego lokalu jest też przyszłościową inwestycją. Na przestrzeni ostatnich lat ceny nieruhcomości w Warszawie stale rosły. Aktualnie plasują się na jednym z najwyższych poziomów, dlatego też kupujący muszą liczyć się ze sporym wydatkiem, jeżeli chcą zamie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ile wynosi wkład własny przy kredycie mieszkaniowym? Victoria Dom Blog

Aby otrzymać kredyt na własne mieszkanie, konieczne jest spełnienie szeregu wymogów. Wśród nich znajduje się również odpowiedni wkład własny. Ile powinien wynosić wkład przy zakupie mieszkania na kredyt hipoteczny? Kredyt mieszkaniowy – konieczny wkład własny Wkładem własnym nazywa się pieniądze własne klienta, który chce otrzymać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Po wpłaceniu do banku stanowi on rodzaj zabezpieczenia, który ułatwia uzyskanie finansowania na wymarzone „M”. Kiedyś zakup mieszkania możliwy był z kredytem hipotecznym na 100% wartości nieruchomości. Banki udzielały także jeszcze wyższych kredytów, na przykład z dodatkową kwotą na wykończenie lokalu. Jednak wprowadzona w 2013 roku Rekomendacja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak kupić mieszkanie od dewelopera w 3 krokach? Victoria Dom Blog

Chcesz kupić nowe mieszkanie oferowane przez firmę deweloperską? Procedura, chociaż złożona, nie jest wymagająca. W jaki sposób można stać się właścicielem wymarzonego „M”? Prezentujemy, jak wygląda ten proces krok po kroku. 1. Wybierz mieszkanie od dewelopera Aktualnie w polskich miastach realizuje się wiele inwestycji mieszkaniowych. Deweloperzy proponują swoim klientom zarówno niewielkie mieszkania na sprzedaż, jak i przestronne apartamenty. Wyszukanie inwestycji można rozpocząć w internecie – to właśnie w sieci można szybko sprawdzić aktualne inwestycje oraz deweloperów działających w danym mieście, by porównać ze sobą ich propozycje. Także o najnowszych planach można dowiedzieć się podczas targów mieszkaniowych. Warto pamiętać o zapoznaniu się z prospektem informacyjn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEŚCIERADŁO JERSEY Z GUMKĄ 160x200 cm PIRUU Zakupy Online - Super Ceny

Prześcieradło bawełniane JERSEY z gumką 160x200 cm tylko 21.99 zł Dobry i spokojny sen to lek na wszystkie zmartwienia, najlepszy z możliwych wypoczynek i naturalna potrzeba ludzkiego organizmu. Potrzebne jest do niego nie tylko wygodne łóżko i ciepła pościel, ale też odpowiednio dobrane prześcieradło, które nie podrażni skóry. Wymiar: 160x200 cm Gramatura tkaniny: 150g/m2 Seria: Piruu   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nasza oferta Transportowe graty z chaty

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !     Oferuję w  atrakcyjne cenie: -transport wyposażenia domu- mieszkania, maszyn, materiałów itp. -opróżnianie mieszkań, domów, garaży, piwnic, strychów i innych pomieszczeń -przygotowanie mieszkań pod/ po sprzedaży -wywóz/ przywóz sprzętu AGD/ RTV, mebli oraz innego wyposażenia, maszyn, urządzeń -posiadam ekipę noszącą    Serdecznie Zapraszam tel: 725-562-998 https://transportowegraty.blogi.pl/

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 7, 21-29 bierziczytaj

Dom życia buduj na fundamencie Słowa Bożego. ...   Nie tylko pięknie mów o Jezusie. Żyj Jezusem i dla Jezusa. ...   Szczególną wartość ma osobista serdeczność i prawość charakteru. Te cechy ujawniają świętość osoby. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Jakie powinno być mieszkanie dla osoby niepełnosprawnej? Merytorycznie o nieruchomościach

Adaptacja mieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej obejmuje wprowadzenie udogodnień w wyposażeniu, zapewniających domownikowi bezpieczeństwo i komfort. Zakres i rodzaj ulepszeń powinien być dostosowany do konkretnych wymagań, ale są rozwiązania, które sprawdzą się w wypadku większości osób niepełnosprawnych, jak również seniorów. Jak zaprojektować i wyposażyć mieszkanie osoby niepełnosprawnej? O czym należy pamiętać? Najprościej byłoby uwzględnić potrzeby osoby niepełnosprawnej już na etapie budowy domu, bądź (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
E-lekcje- kwarantanna Życie w czasie kwarantanny

Dzisiaj chciałam zapytać się jak wyglądją wasze lekcje w czasie kwarantanny? Ja ososbiście mam codziennie e- lekecje, które odbywaja się na platformie Teams. Obecnie jestem w ósmej klasie i w tym roku kończę szkołę, lecz moje egzaminy ósmoklasisty stoją pod znakiem zapytania. Miałam zaplanowane ostatnie miesiące szkoły, które miałam spędzić intensywnie na wycieczkach i obozach lecz nistety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Teraz czekam tylko na koniec kwarantanny, poniewaz bardzo stęskniłam się już za moimi przyjaciłómi.A jak wam mija czas? Chcielibyście juz koniec kwarantanny?

Zobacz cały wpis na blogu »