Dojrzała

Wpisy zawierające słowo kluczowe dojrzała.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Boskie 85 L wkracza do akcji. Zapach Kobiety

Witaj, miło Cię znowu ”czytać”. Odczuwasz stres przed rozmową? Nie, jestem ciekawa o co mnie zapytasz.   Zacznijmy od początku, to czym zajmuje się 43-letnia kobieta posiadająca boski rozmiar K/L ( serio, jest taki? ) Cha, cha. Tak, serio. Pokazać metkę od biustonosza? Na co dzień pracuję, żyję jak wszyscy. Bardzo lubię czytać książki, mam sporą ich kolekcję. Oczywiście, najbardziej erotyki ;)    Nazwa profilu: MILF, to celowy zabieg marketingowy? Mhm. Na pewno celowe użycie tego określenia. W celu? Lekkiej prowokacji do rozmowy. Z marketingiem - nie ma nic wspólnego, niczego tu nie sprzedaję. Czyli taki wabik na chłopców i mężczyzn? Skoja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ale jak to w prezerwatywie…? Blog erotyczny: Seks Opowiadania

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To tylko seks Blog erotyczny: Seks Opowiadania

  Przyjemność, rozkosz – i nic więcej. Żadnego zaangażowania uczuciowego – i namiętność nie jest jego objawem. Tak było i tak jest. I nie może być inaczej, bo moja sfera uczuciowa zarezerwowana jest dla kogoś innego… I zawsze jasno stawiałam tę sprawę, zanim doszło do czegokolwiek między mną a moimi amantami.   Było ich wielu – kilkudziesięciu. Każdy inny, każdy...   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Długo, namiętnie, głęboko! Blog erotyczny: Seks Opowiadania

I z orgazmem – taki seks lubię, taki seks uważam za udany. Oczywiście, nie każdy stosunek, jaki odbyłam, spełniał te kryteria. Wiele z moich przygód można by nawet zaliczyć do raczej nieudanych… Ale cóż, nie zawsze wszystko idzie, jak byśmy sobie tego życzyli ;)   Długo – bo nawet kilkugodzinne łóżkowe zapasy mi nie straszne... [ zobacz cały wpis ] (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kim jestem? Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Jestem kobietą, którą mijałeś na ulicy. Jestem kobietą, która stała przed Tobą przy kasie i której pupę oraz nogi mało dyskretnie oglądałeś. Jestem kobietą w krótkiej mini, która siedziała naprzeciwko Ciebie w autobusie. Jestem kobietą, którą minąłeś podczas zakupów na targu. Jestem kobietą, która wymieniała uwagi na temat ubrań z Twoją żoną. Jestem kobietą, która ... [ zobacz cały wpis ]

Zobacz cały wpis na blogu »
Na sam poczatek... Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Pisanie moje wypada rozpocząć od, oczywistego chyba, oświadczenia – jestem niewierną żoną. Zdradzałam i zdradzam. Miałam wielu kochanków, obecnie bardziej jednorazowych, niegdyś dwóch trzy trzech zakotwiczyło w moim życiu na dłużej. Nie mam wyrzutów sumienia. Lubię to, co robię. Sprawia mi to przyjemność. Taką drogę sobie wybrałam. A jak ona się zaczęła?   [ zobacz cały wpis ]      

Zobacz cały wpis na blogu »
Soda oczyszczona... Smak fantazji

Znamy się praktycznie od zawsze. Mieszkamy na tym samym piętrze, mijamy czasami kilka razy dziennie. Zawsze zadbana, uśmiechnięta, ciepły głos, mowa ciała. Od młodego chłopaka patrzyłem i podziwiałem Twoje wdzieki. Patrzyłem jak się poruszasz, jak się uśmiechasz, zastanawialem jak smakujesz.....Teraz ja mam 40ści kilka lat, Ty dużo więcej ale z kobiecości nie utraciłaś ani odrobiny....tak samo zadbana, uśmiechnięta, ciepła, spojrzenie z płomieniami... Dzień jak każdy inny, godzina 9ta rano, z racji mojej pracy jeszcze leżę i delikatnie podsypiam....oczy otwierają się szerzej na dźwięk pukania do drzwi. Jako, że zawsze sypiam nago w pośpiechu sięgam do szafy i narzucam na siebie szlafrok niedbale go wiążąc. Nawet nie spoglądam w wizjer bo wiem, ze to ktoś z piętra. Otwieram drzwi i ...i Jesteś, jak co dzień delikatnie się uśmiechasz, patrzysz tak ciepło oczami i zn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »