Dobór okularów do twarzy

Wpisy zawierające słowo kluczowe dobór okularów do twarzy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Nadchodzi wiosna - kupujemy okulary :) Na sportowo

Idzie wiosna, słońce już wyskoko więc pomyslałam sobie może zainwestuje w okulary przeciwsłonecze - przecież się przydadzą:) No i zaczeło się setki i tysiące kształtów i wzarów i jak w tym gąszczu wybrać te właściwe? Hmm ...pamiętajmy, aby wybrany kształt nie był szerszy od najszerszej części twarzy - tak gdzieś przeczytałam o.O No dobra więc do dzieła. Twarz w kształcie serca - trzeba szukać okularów które poszezą nam okolice policzków. Twarz kwadratowa - żeby złagodzić te kanciaste brzegi szukamy okularów raczej okrągłych albo przynajmniej z bardziej zaokrąglonymi brzegami. Twarz okrągła na odwrót szukamy kanciastych oprawek. Twarz diamentowa - w tym przypadku szukamy okularów o zarysowanych krawędziach aby zcharmonizoawać gurą część (...)

Zobacz cały wpis na blogu »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.