Do domu

Wpisy zawierające słowo kluczowe do domu.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kosmetyczka z dojazdem do domu Kraków Kosmetyczka z dojazdem do domu Kraków

 Potrzebujesz zabiegu - manicure, pedicure, henna, depilacja? Teraz, natychmiast, nie masz czasu? Mieszkasz w Krakowie?   Zadzwoń teraz – 516 892 387 Umów się na wizytę u Ciebie w domu, biurze, hotelu… W Krakowie dojazd GRATIS! Jeśli nie odbieram telefonu to prawdopodobnie pracuję - proszę o SMS-a, oddzwonię jak tylko będę mogła.   Mobilna Kosmetyczka z dojazdem do domu Kraków? Kim jest Mobilna Kosmetyczka? Wszystkie zabiegi wykonuję u Klientki – w domu, biurze, hotelu. Dzięki temu Klientka oszczędza czas, bo to ja do niej dojeżdżam o dogodnej dla niej porze.   Jakość usług gwarantowana! Jestem dyplomowaną kosmetyczką (technikiem usług kosmetycznyc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
do domu nowy

Trochę niewyspany. Do pracy na 6:00. Jestem z Marzeną. Wyrobiliśmy się przed 8:00. Ludzi nie tak dużo jak spodziewaliśmy się, ale są. Stoją za łososiem i karpiem. Przyjechał karp. Cały dzień kroję łososia i karpia. Bolą mnie ręce. Kupiłem pstrąga dla Magdy. Zjadłem, wykąpałem się i na pociąg. Pociąg o 16:45 opóźniony 10 min. Ludzi średnio. Chwilę rozmawiałem z rodzicami o mojej przeprowadzce do Piotrkowa. Chcą żebym z nimi zamieszkał i to niedługo. Jestem załamany, ale udaję, że wszystko ok. Nie mogłem zasnąć do ok. 1:00

Zobacz cały wpis na blogu »
do domu nowy

Wstałem po 8:00 bo nie chciało mi się wcześniej. Zakupy na śniadanie. Wykąpałem się. Wyszedłem przed 11:00 bo nie chciało mi się spieszyć  na wczesniejszy pociąg i jadę 11:28 (29zł). W przedziale z 1 gościem. Bardzo ciepło było. Pociąg opóźniony w Kędzierzynie 30 min. Mama gada jak najęta o tym mieszkaniu. Roberciki ciągle wydzwaniają do niej. Trochę spałem po południu.

Zobacz cały wpis na blogu »
do domu nowy

Wstałem ok. 7:00. Spakowałem się. Na dworze w miarę spokojnie. Przyjechał Ernest po zegarek. Posiedział chwilę. Poprzytulaliśmy sie.  Podwiózł mnie na stacje. Pociąg 14:30 za 29zł. Tato wyszedł po mnie.  Trochę pogadałem z rodzicami. Dostałem przesyłkę perfum DUNHILL Desire za 154 zł.

Zobacz cały wpis na blogu »
do domu nowy

W domu przed 5:00. Wstałem 8:15. Wykąpałem się, śniadanie i wyszedłem ok. 10:30. Na dworze bardzo ciepło. Pociąg o 11:11. W Kędzierzynie 14:10 bo chwilę spóxniony. Poszedłem spac  po 22:00.

Zobacz cały wpis na blogu »
do domu, urodziny Łukasza T. nowy

Wstałem przed 7:00. Wysłasłem sms-s z życzeniami do Łukasza T. - 30 lat. Zakupy. Ciepło na dworze. Spakowałem się i wyszedłem przed 9:00. Gazety na dworcu 2x1,50zł. Pociąg nie opóźniony, ale ludzi sporo. Wysłałem mase sms-ów z życzeniam. Bartek z Żywca napisał mi sms-a żebym nie pisał więcej do niego. "Po co napisąłeś nie możesz zrozumieć ze już masz nie pisać czy potrzeba ci to wytłumaczyć w inny sposób skasuj mój numer  unikniesz bledu ktory kosztuje !!!!!!!!!!!!" Pogadałem z rodzicami. Robert przyjechał wieczorem. Jestem jakiś taki zamulony. Spałem trochę. Oglądam TV. Zrobiłem mały przegląd rzeczy do wywalenia. Spać po 24:00

Zobacz cały wpis na blogu »
do domu nowy

Wstałem ok. 5:30. Siedzę na kompie. pada śnieg gruby i zaraz zrobiło się mokro :( W realu: Wyszedełm ok. 10:40. Pociąg 11:34. Bilet 29zł. Ludzi sporo. W Kędzierzynie ciepło i słonecznie choć podobno rano padało. Gadam z rodzicami.

Zobacz cały wpis na blogu »
wyjazd nowy

Sam w pracy. Dzwonił szef , że przywiozą dzis meble z Zielonej Góry , bardzo mało roboty , pojechałem po Rysia żeby mi pomógł je znieść. Wyszlismy ok. 13:00 bo kurier też był wcześniej. Jak wróciłem w mieszkaniu był Rafał. Spytałem czy jedzie - odpo. że nie. Wyszedł ok. 15:00. Zrobiło mi się przykro ( źle się z tym czuję  ) . Powiedział , że skoro Wiola też uważa , że mnie wykorzystuje to  on nie jedzie. Zjadłem wykąpałem się. Przyjechał Janusz i daliśmy mu reszte kasy ( ja 10 zł a Rafał 30zł ). Napisałem esy do Rafała 1. "mam ndzieję , że naprawdę tego chciałeś a nie...Powodzenia" 2. "Tym właśnie się różnimy. Ja nie potrafię nienawidzieć"   W pociągu sporo ludzi , ale nie było problemu z miejscami. W Kędzierzynie punktualnie. W pociągu wysłałem mase esów z Zyczeniami. Dzwonił Erni. Spać ok. 22:00

Zobacz cały wpis na blogu »