Darmowy hosting

Wpisy zawierające słowo kluczowe darmowy hosting.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Nowe funkcjonalności w kreatorze stron Oficjalny blog Grupy Pino

W dniu dzisiejszym udostępniamy naszego kreatora stron wzbogaconego o dodatki/funkcjonalności, o które Państwo prosili. Najważniejsze z tych funkcjonalności i zmian to:   - moduł bloga/aktualności - zarządzanie rozmiarem i wyrównianiem strony - bardziej elastyczne zarządzanie nagłówkiem - większa szybkość i mniejszy rozmiar ładowanej strony (przy zachowaniu istniejących treści i funkcjonalności) - moduł wyszukiwarki - poprawione drobne błędy   Udostępnienie funkcjonalności było poprzedzone wcześniejszymi testami.    Gdyby jednak okazało się, że pojawiły się jakieś nieprawidłowości, które nie zostały dostrzeżone podczas fazy testów, to prosimy o kontakt za pośrednictwem strony: https://www.prv.pl/kontakt/

Zobacz cały wpis na blogu »
Atrakcyjne nazwy dla domen Domeny, rejestracja, serwery DNS

W dzisiejszych czasach, gdy rynek rejestratorów domen jest wręcz przesycony i bazuje na tych samych adresach, to wszelkie popularne frazy zostały już zajęte, a część z nich trafiła do serwisów, które robią licytacje domen, gdzie ceny licytowanej domeny potrafią być wyższe o ponad 1000% od kosztów rejestracji. Domeny funkcjonalne takie jak, .org.pl, .com.pl, czy .biz.pl są już mocno wyeksploatowane. W chwili obecnej to dziesiątki tysięcy domen, gdzie trudno o uzyskanie o atrakcyjnej nazwy.   Świetnym rozwiązaniem tego problemu może się pochwalić serwis PRV.PL, który do tej pory kojarzył się przede wszystkim z darmowym hostingiem.  Kilka tygodni temu PRV.PL udostępniło m.in. rejestrację domen funkcjonalnych. Są to domeny, których nie znajdziecie u innych rejestratorów.  Ich rejestracja z technicznego punktu widzenia nie różni się od innych serwisów rejestrujących: można tam dokonać rejestracj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PHP w wersji 7.3.4 Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach naszego darmowego hostingu dostępna jest najnowsza wersja PHP serii 7.x.x czyli 7.3.4.    Ponieważ jednak wiele stron korzysta wciąż ze skryptów, które mogą nie działać poprawnie z najnowszymi wersjami PHP, to z myślą o nich równolegle wspieramy istnienie PHP serii 5.2.x. Dzięki temu każdy użytkownik hostingu PRV.PL może w dowolnym momencie wybrać, czy jego strona powinna opierać się na PHP serii 5 czy też PHP serii 7.   Oczywiście możliwość wyboru wersji PHP jest bezpłatna.   Przypominamy również, że PRV.PL jest pierwszym darmowym hostingiem, który udostępnił swoim użytkownikom PHP w wersji 7.    

Zobacz cały wpis na blogu »