Darmowy hosting

Wpisy zawierające słowo kluczowe darmowy hosting.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PHP w wersji 7.3.4 Oficjalny blog Grupy Pino

Od dzisiaj w ramach naszego darmowego hostingu dostępna jest najnowsza wersja PHP serii 7.x.x czyli 7.3.4.    Ponieważ jednak wiele stron korzysta wciąż ze skryptów, które mogą nie działać poprawnie z najnowszymi wersjami PHP, to z myślą o nich równolegle wspieramy istnienie PHP serii 5.2.x. Dzięki temu każdy użytkownik hostingu PRV.PL może w dowolnym momencie wybrać, czy jego strona powinna opierać się na PHP serii 5 czy też PHP serii 7.   Oczywiście możliwość wyboru wersji PHP jest bezpłatna.   Przypominamy również, że PRV.PL jest pierwszym darmowym hostingiem, który udostępnił swoim użytkownikom PHP w wersji 7.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowy hosting zdjęć 007darmowe

Wprawdzie to strona nie o hostingach, ale właśnie na takowej zamieściłem , krótką informację o darmowym hostingu zdjęć. Informacja może się przydać szczególnie podczas wakacji, kiedy robi się mnóstwo zdjęć. Jeśli chcemy gdzieś za darmo zamieścic i pokazać je swoim znajomym, to najlepiej na takim serwerze i to zupełnie za darmo.

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting zdjęć Hosting

Właśnie przypomniałem sobie, że od roku już używam pewnego serwisu do przchowywania i udostępniania swoich fotek. Powyższa fotografia została właśnie tam zamieszczona. Taki darmowy hosting zdjęć, to bardzo fajna sprawa. Szczególnie przydatny jest taki hosting, gdy chcemy zamieszczać np. na jakimś forum zdjęcia o dużej rozdzielczośći, które mają dużą objętość. Mogę polecić ten hosting, gdyż nigdy mnie nie zawiódł.

Zobacz cały wpis na blogu »
Hosting plików Hosting

Ponieważ póki co hosting o którym pisałem wcześniej poprawnie pracuje, nie będę się o nim rozpisywał. Dziś trafiłem na darmowy hosting plików. W sumie, to zastanawiam się na co komu to może się przydać ? Dla siebie nie widzę żadnego zastosowania - przecież nie będę tam trzymał swoich, prywatnych plików. Cóż, może inni nie widzą żadnego zagrożenia w takim serwisie, jednak ja nigdy tam nie umieszczę żadnego swojego pliku. W sumie to jednak znalazłem chyba powód dlaczego istnieje taki hosting plików. Przecież nie każdy ma do dyspozycji własny serwer i jeśli jest potrzeba udostępnienia jakiegoś nie tajnego, większego pliku dla dużej ilości osób, to chyba właśnie jak znalazł. Pewnie często na takim hostingu trzymane sa pliki z muzyką i filmami.....

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowy hosting Hosting

Pierwszy hosting jaki wziąłem na tapetę, to hostil.pl . W sumie to mam niewiele do stracenia, bo to darmowy hosting. Umieszczę tam swoja pierwszą małą stronkę opartą na Wordpress. Będę tam publikował też swoje felietony o tym jak zarabiać w internecie. Oczywiście będę musiał zadbać o kopie bezpieczeństwa, bo wiadomo jak to jest z darmowymi hostingami. W najbliższym czasie potrzebuję też znaleźć jakiś hosting zdjęć - miejsce, gdzie mógłbym trzymać swoje obrazki wyświetlane na innych serwisach. Mam nadzieję, że coś się trafi ciekawego i będę mógł tutaj opisać to.

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe serwery Hosting

Ponieważ aktualnie coraz więcej uwagi przykładam do projektów związanych z moim blogiem o zarabianiu, to będę tutaj zamieszczał swoje doświadczenia odnośnie tworzenia stron i umieszczania ich na serwerach. Mam w planie stworzyć coś na kształt strony : darmowe pozycjonowanie - dzięki temu wiele osób będzie mogło zaoszczędzić swoje pieniądze. W przyszłym tygodniu opublikuję pierwszą recenzję o używanym przeze mnie obecnie hostingu.

Zobacz cały wpis na blogu »