Czyste

Wpisy zawierające słowo kluczowe czyste.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Łk 11, 14-23 bierziczytaj

Czyste serce przyjmuje miłość, żyje miłością, dzieli się miłością z potrzebującymi. ...   Bądź z Jezusem. Poza Jezusem tylko grzech i śmierć. Kiedy będziesz szedł z Jezusem, szatan nic przeciw tobie nie zrobi. ...   Duch Święty jest osobą objawiającą moc Boga. Pokonuje i wypędza złe duchy. Jako ochrzczony masz moc. Duch Święty w tobie mieszka. Jesteś Jego świątynią. Jeśli będziesz Go przyzywał, wymiecie zło z twego życia. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
„Czyste Życie” – na razie ze środków krajowych Krzysztof Falkowski

W dniu 21 maja 2010r Burmistrz podpisał umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska o dofinansowanie projektu Czyste Życie – gospodarka wodno-ściekowa na terenie Gminy Brwinów. Podpisanie tej umowy stało się możliwe dzięki wyrażeniu zgody przez Radę Miejską.  Obserwując ostatnie wydarzenia mieszkańcy mogą mieć wrażenie, że oto Gmina Brwinów już otrzymała dofinansowanie. Nic bardziej mylnego. To jeden z wielu kroków. Do finalizacji  umowy jeszcze droga daleka. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo. Podpisanie tej umowy nie byłoby możliwe gdyby nie aktywna współpraca w tym zakresie z Radą Miejską. Podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 24 maja Burmistrz dziękował radnym.  Radnym tylko wspierających Burmistrza. Do podjęcia uchwał 9 radnych (tyle liczy skład radnych burmistrza) w 21-osobowej to zbyt mało. Gdyby nie postawa pozostałej części radnych, burmistrz nie mógłby umowy podpisać. Dodać muszę, że była to post (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SERCE CZYSTE JAK KRYSZTAŁ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SERCE CZYSTE JAK KRYSZTAŁ 248. Aby podawać dalej promienie Światła jak najmniej zmienione, by mogły dalej działać w niezmieniony sposób, a was rozżarzać w najwyższy możliwy sposób. D (...)

Zobacz cały wpis na blogu »